Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

Ceda: Kad su hapsili Milosevica nije samo Marija Milosevic pucala, pucali su mnogi.

Voditeljka: Ko je pucao?

Ceda: Paaaaa.... svi! 

 

:classic_laugh: :classic_laugh:

 

 

 

Bukvalno lik postao Seselj za sirotinju, sluzi kao prividjenje opozicije rezimu, a on jadnik u nadi da ce privuci nekog glasaca sa iQ>20 i spasiti kucni budzet.

Kad te Ceca ugasi u uzivo emisiji zapitaj se.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Malopre sam na Fejsu gledala prenos uživo FB grupe "Čuvari i čuvarke vatre" i prekinula sam kada je počeo prenos SP Dveri..

 

Ne znam koliko vas koristi Fejs i Tviter i da li znate šta se trenutno dešava ispred Skupštine. 

 

Tamo je došao i Đuka sa navijačima i deru se kao ludi "Žuti lopovi" a tu su i oni koji su došli da podrže Ševarlića i Boška.

 

Dragi moji forumaši, bez obzira ko vam je simpatičan i antipatičan od političara, da li ste svesni da smo na ivici građanskog rata?    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prebiće ih Faraon, evo posvađali se na kraju i pljuju se međusobno i sad propade propaganda od prethodnih 2 sata 🙂 . Ceca napustila studio a Ozonator i Čeda pljuju jedan drugog.

 

Pink najavljuje uključenje ispred skupštine od 23h ali nikako da se uključe.

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

Dragi moji forumaši, bez obzira ko vam je simpatičan i antipatičan od političara, da li ste svesni da smo na ivici građanskog rata?    

Nismo....

Psiho ce da upotrebi golu silu kada oseti da mu je kraj vlasti blizu...

Za sada smo godinama daleko od toga...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I posle svega ovde i dalje naletimo na nekog čedistu koji nam pametuje da čeda i nije tako loš i da su problem đilas, šolak itd. A ovog jedna Ceca urnise ko zadnju slinu

Edited by laki perkos
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@mare80 nisam baš sigurna da smo godinama daleko. Ovo sve traje osam godina. Sada smo na ivici.. AV je pre neko veče izjavio da je  gotova priča oko KiM..

 

Miladin Ševarlić je zbog toga počeo štrajk, Boško je želeo da ga podrži ali je onda proširio razloge za štrajk, tj postavio uslove- traži razgovor vlasti i opozicije i da se izbori odlože za kraj godine..

 

AV neće da razgovara, vratiće samo vanredno stanje možda i pre tog 21.06.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

Malopre sam na Fejsu gledala prenos uživo FB grupe "Čuvari i čuvarke vatre" i prekinula sam kada je počeo prenos SP Dveri..

 

Ne znam koliko vas koristi Fejs i Tviter i da li znate šta se trenutno dešava ispred Skupštine. 

 

Tamo je došao i Đuka sa navijačima i deru se kao ludi "Žuti lopovi" a tu su i oni koji su došli da podrže Ševarlića i Boška.

 

Dragi moji forumaši, bez obzira ko vam je simpatičan i antipatičan od političara, da li ste svesni da smo na ivici građanskog rata?    

 

Nego daj nam onaj link ako još ima prenosa ? Čujem da se tamo nadglašavaju u stilu navijača ali da nema incidenata.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

Miladin Ševarlić je zbog toga počeo štrajk, Boško je želeo da ga podrži ali je onda proširio razloge za štrajk, tj postavio uslove- traži razgovor vlasti i opozicije i da se izbori odlože za kraj godine..

 

AV neće da razgovara, vratiće samo vanredno stanje možda i pre tog 21.06.

Ako mislis da ce sporazum sa Kosovom Vucicu napraviti ista vise od par dana neprijatnosti, bojim se da ces biti zestoko razocarana...

90% clanova SNS kojih je kako se tvrdi 700 000 nije tamo zbog Vucicevog priznavanja ili nepriznavanja Kosova ,vec zna se vec zbog cega....

Za jedan deo gradjana tu su spin masine Pink,Informer i ostali...

Drugi deo nije toliko ni zainteresovan za to pitanje...

Onima kojima je stalo,mogu organizovati nekakav protest,ali to nema kapacitet da mu uzdrma vlast....

Dakle moje iskreno misljenje je da je pokusaj smene SNS po pitanju Kosova unapred izgubljena bitka....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

Dragi moji forumaši, bez obzira ko vam je simpatičan i antipatičan od političara, da li ste svesni da smo na ivici građanskog rata?    

Ajde ne pričaj svašta. Kakav crni građanski rat. Ko protiv koga?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema tamo više ništa :

 

 

Razišli su se skoro svi, ostalo par ljudi. Elem obzirom da je Pink najavljivao uključenje u 23h verovatno je planirano da se izazove neki incident ali pošto do njega nije došlo pink je odustao od tog prenosa.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Laki Juan said:

Ajde ne pričaj svašta. Kakav crni građanski rat. Ko protiv koga?

 

OK. Pretpostavljam da nemaš Fejsbuk nalog ili da nisi član nijedne FB grupe i da ne pratiš nijednu FB stranu.,

 

Nedavno su na jednoj od grupa najodvratnije izveđali neku devojku koja je napisala da nije za AV.

 

Verovatno si zaboravio i onaj snimak iz Skupštine grada Beograda u kome se vidi baba od preko 70 godina kako udara Marka Bastaća.

 

I nikoga nema na krovovima Beograda, Niša, Kragujevca u pola 9 uveče..

 

Mir je svuda oko nas. 

 

Poznajem komšije koji su ostrašćeni sns glasači, zvali su policiju jer lupam u šerpu i puštam muziku, pre neko veče u 20.05.

 

Volela bih da nisam u pravu i da sam sada sanjala one ljude koji se ispred Skupštine deru "Boško fašisto" " Đilase lopove " i " Aco Srbine"...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma znamo da su oni spremni za rat ali ovdasnji forumasi sumnjaju da u Srbiji ima neko ko je spreman da im se suprostavi. Lično se nadam da Srbija nije baš totalno propala i da još ima dovoljno hrabrih da se suprostave ovoj šizofreniji. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Don Laki Juan said:

Ajde ne pričaj svašta. Kakav crni građanski rat. Ko protiv koga?

 

vuciceve falange militantnih beskicmenjaka i bezobzirnih oportunista kroz svakodnevnu medijsku agresiju i linc i ovako ugazene i impotentne opozicije doveli bi na ivicu gradjanskog rata i mnogo civilizovanija i zadovoljnija drustva

razlika izmedju ovoga danas i onoga sto se desavalo 1996-2000 je sto nedostaje kljucni impuls za svaki prevrat - mladi koji su politicki osvesceni i angazovani, spremni i na poneku razbijenu njusku da bi se hulje i silovatelji svesti poslali u istoriju

 umesto toga taj, inace kljucni generator promene, cine zombirani klinci koje boli patka za tamo neku politiku, za neke Boskice, Djilase i Vucice

ne mogu ljudi od 50,60 godina da menjaju svet i da biju bitke koje su vec toliko puta vodili i dobijali (a i kapital tih bitaka je brze bolje prokockan ) i u tome vidim jedini razlog zasto vec nismo u nekom obliku gradjanskog rata

 

Edited by SunZero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devojka Luke Razića said:

Dragi moji forumaši, bez obzira ko vam je simpatičan i antipatičan od političara, da li ste svesni da smo na ivici građanskog rata?    

Nisam znao da se jeftini cirkus naziva građanskim ratom.

 

Ne znam šta pratiš na FB, ali mislim da je tamo korisnije gledati restorane, bar ima korisnih informacija.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Srećom taj scenario je nemoguć, i  zaista ne znam ko bi protiv koga ratovao. Ekstermisti sa jedne i sa druge strane?  Što reče Zvezdarac, biće sto na sto.

No, nije sada toliko ni bitno. Ono što ja primećujem da svaki put kada Vučiću počne da pada rejting, pojavi se Boško da mu ga popravi. Ali svaki put. Ovo što on radi ovih dana je totilka šteta za opoziju i SZS da ni Vučić sa svim medijima ne bi mogli ovako nešto da napravi. I bravo Boško, sve čestitke.

Ja sam već davno pisao da su ostali iz SZS trebali da se ograde od Dveri, ali plašim se da će sada biti kasno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Laki Juan said:

Srećom taj scenario je nemoguć, i  zaista ne znam ko bi protiv koga ratovao. Ekstermisti sa jedne i sa druge strane?  Što reče Zvezdarac, biće sto na sto.

No, nije sada toliko ni bitno. Ono što ja primećujem da svaki put kada Vučiću počne da pada rejting, pojavi se Boško da mu ga popravi. Ali svaki put. Ovo što on radi ovih dana je totilka šteta za opoziju i SZS da ni Vučić sa svim medijima ne bi mogli ovako nešto da napravi. I bravo Boško, sve čestitke.

Ja sam već davno pisao da su ostali iz SZS trebali da se ograde od Dveri, ali plašim se da će sada biti kasno.

 

Ma nemoj tako. Kad udare Fejsbuk ratnici, ima odma' da pršte lajkovi na sve strane. Vid' samo kako su strašni:

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedino što njega može makar malo da uzdrma je da bude uvučen u neku spiralu nasilja, a on to odlično naučen na primeru Miloševića vešto izbegava (Ivanović/Sever Kosova excluded).

 

Zato u trenutnim okolknostima jedino ovo što radi Obradović (sa čijim partijskim programom apsolutno nemam dodirnih tačaka) ima nekog smisla - pokušaj provokacije i teranja da napravi grešku u koracima kako bi pala krv.

Ma koliko to užasno zvučalo, to je jedini način trenutno makar za pokušaj kratkotrajnog izvlačenja ogromnog broja ljudi koji su trenutno u apatiji i koje bi sad jedino svest da su možda ugroženi naterala da se aktiviraju.

 

Njega društvene mreže, mirni protesti i šaka jada opozicionih medija (nažalost ne mogu da kažem slobodnih) ne može ni da ogrebe u nastupajućoj deceniji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dok mi većamo da li bi SZS trebao da istera Boška :

 

Quote

Obradović: Ne mogu da budem u „kilavom“ SZS

Ja ne mogu da sedim i ćutim, da dođu po mene i da mi spale kuću kao Milanu Jovanoviću, ili Dejanu Pavloviću iz vojnog sindikata.

https://www.danas.rs/politika/obradovic-ne-mogu-da-budem-u-kilavom-szs/

 

Obzirom da je cenzus spušten mogao bi i on lako da napusti SZS jer on možda i može da pređe 3%, a na kraju krajeva može sa nekom od onih desnih koalicija i sa njima će sigurno preći 3%.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Devojka Luke Razića said:

Malopre sam na Fejsu gledala prenos uživo FB grupe "Čuvari i čuvarke vatre" i prekinula sam kada je počeo prenos SP Dveri..

 

Ne znam koliko vas koristi Fejs i Tviter i da li znate šta se trenutno dešava ispred Skupštine. 

 

Tamo je došao i Đuka sa navijačima i deru se kao ludi "Žuti lopovi" a tu su i oni koji su došli da podrže Ševarlića i Boška.

 

Dragi moji forumaši, bez obzira ko vam je simpatičan i antipatičan od političara, da li ste svesni da smo na ivici građanskog rata?    

 

Posalji mi na PM neke od tih grupa. Ja bas volim da pisem kontre takvim ljudima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od tamo negde kraja 80-tih stalno slušam " ko da se pobije, ko da ratuje, ma nema šanse, to je sve namešteno i izrežirano" pa ipak doživeh  poprilično sukoba sa krvavim ishodom i to u gradovima koji su bili oličenje nekog prosperiteta i tolerancije( Sarajevo, Vukovar, Mostar, Prizren …)

Nemoj tako olako zanemariti činjenicu da oni najodgovorniji za te ratove iz 90-tih i danas haraju Srbijom a pošto nema potencijala za sukob sa nekim od komšija lako se može desiti da poteče krv i ulicama gradova u Srbiji. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, laki perkos said:

I posle svega ovde i dalje naletimo na nekog čedistu koji nam pametuje da čeda i nije tako loš i da su problem đilas, šolak itd. A ovog jedna Ceca urnise ko zadnju slinu

Moja teorija je da je ovo unapred dogovoreno kako bi se ugusila Olja koja je konacno dobila "skakljive" goste, i kako bi se sutra na portalima raspravljalo o "skandalu" na jebote pinku

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...