Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

20 hours ago, Pavaroti said:

Koje ti metode zamisljas da radi Obradovic, pazi sad..on je kopirao seselja. Obradovic je upao na RTS, bio u skupstini i pored nje. Ljudi mahom ocekuju da on uradi sve, a da ga vecina i dalje pljuje. Ne znam sta zelite od njega?  Na stranu sto je aktivniji od ostalih mnogo. 

 

Seselj bukvalno nikad i nije bio opozicija, niti je sta pametno uradio za zivota. "Pobedio" je Hag itd. 

 

Biti opozicija u Srbiji je uzasno, posto su im glasaci pametniji od njih samih i tesko se i jedan moze prevariti.

 

Hajde da odgovorim na ova pitanja, posto mislim da je tu nesporazum.

 

Postoji dosta situacija kada bi trebalo odgovoriti nasiljem na nasilje SNS. Svaki put kada dodje orkovska horda da "kontrolise" izbore, broji ko je od njihovih izasao, lomi telefone koje ih snimio, svaki put kada SNS primenjuje nasilje, a pogotovo na izborima, treba im odgovoriti i to podrzavam.

 

Ono sto je Obradovic uradio je besmisleno. Upada u skupstinu dok traje obicna sednica oko ukidanja vanrednog stanja, onemogucava jednog ministra i neke poslanike da rade svoj posao - kakva je korist od toga? To me podseca na Tomin strajk gladju jer je hteo izbore, a vlada je bila stabilna. Agresija jednog razmazenog derista koji hoce da mu se udovolji na nerazumne zahteve.

 

7 hours ago, Mama_mia said:

 

Nisam razumela ovaj igrokaz.

 

Izgleda da nisi ni ti razumeo moj post jer nije igrokaz. Ovde se iznosilo nesto blizu zgrazavanja o tome kako je ceda smeo obradovica da posalje kod djilasa u trenutku kada su dveri uzvikivale Cedo Lopove, na to ih ceda podseca na ono protiv cega se bune i kaze - idite kod djilasa

 

Ovde se slazem, samo je pitanje da li su to Dveri radile pred decom Cedomira Jovanovica.

 

Uglavnom, Djilas jeste pokazao da je osetljiv kada ga neko proziva pred decom, ali uvek su to bili mahom zamaskirani orkovi u ovom (Marks21) ili onom (huligani sa bakljama) izdanju.

 

7 hours ago, Mama_mia said:

zasto se za to Djilase Lopove nisu osvetili tako sto bi vikali Ave Lopove?

 

Dakle zato i kazem da nije njima pravi problem Av. Oni se njemu zapravo dive.

 

i bas pre par trenutaka smo imali jedan post na covidu, gde se pitalo nesto slicno: zar opozicija ne bi trebalo da bude bolja od vlasti

 

...pa ocito da ne bi ako misle da ce postati vlast tako sto tu istu vlast imitiraju. Ono - majmunska posla.

 

Ovaj, propustila si citav performans sa Zlatiborom Loncarom i pretnjama da ce zavrsiti na robiji.

 

Mozda je tebi Jovanovic bolji od Loncara pa imas manje razumevanja kada njega vredjaju, ali cinjenica je da je Loncar najvise bio na udaru Dveri.

 

Takodje, tesko da se dive AV, mozda oni privatno vole da ga slusaju, ali javno je on kod njih obelezen kao izdajnik, prodavac Kosova i tome slicno.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, DJ_Vasa said:

 

Čisto informativno, o čemu ona zapravo govori? Ne koristim Тњиттер, pa samo pitam.

 

Ma....kako to ide kod nas...neko je "sabrao" dva i dva i došao do zaključaka.

 

Elem, paralelno idu dve priče. Jedna je usvajanje novog Pravilnika o programu obavezne i preporučene imunizacije stanovništva protiv određenih zaraznih bolesti. Druga je priča da Kinezi hoće da testiraju svoju vakcinu za koronu (koje nema) na našim građanima. I sad, ovi  koji dobro znaju o čemu se radi, i dežurni su antivakseri, su odmah skočili sa pričom neće nas niko prisilno da vakciniše (pritom, aludirajući na Pravilnik jer uvodi mogućnosti za državu na u budućnosti u slučaju neke bolesti pandemijskog tipa proglasi određenu vakcinu obaveznom) itd. Manje više ista priča kao i svaki put kada se ovaj Pravilnik menja. Poslednji put 2018.

 

I na to ide priča iz toaletoida da će brat Si da nam da vakcinu (koje nema). I onda je neko sabrao dva i dva. Nažalost to je bila Marinika koja je došla do zaključka da ćemo biti kineski pokusni kunići za nove vakcine. Mislim, Kini pored 1.4 milijarde ljudi treba Srbija sa 6 miliiona da bi testirala vakcinu :lol_2: I sad, da kažeš da ljudski život u Kini ima neku ultimativnu vrednost...ali pošto je vrednost istog negde u rangu sa pangolijanom koga jedu, onda je jasno kolika je to besmislica. Posebno što će se to testiranje kao i svako plaćati gde je za rendom siromašnog Kineza to idealna prilika da uzme neki juan makar mu od nus efekata nove vakcine koja se testira izrasla krila šišmiša pa ga komšija skuvao za ručak. I onda će Kinezi na nama da testiraju... :ajme:

 

Ovo je sve nažalost posledica toga što nas ova skotina jaše već 8 godina i što se iz očaja upinjemo da nekako promenimo stvari i ne vidimo da određeni deo kritika i primedbi na rad ove vlasti odlazi u totalno pogrešnom smeru. I da sam malo više paranoik, rekao bih da im ovaj servira zicere da se ovako blamiraju. Evo gde sam ako neki toaletoid ne opiči sada Mariniku kao antivaksera (što verujem da nije, samo se zaleće jer ne ume da odvoji borbu protiv Vučića od drugih stvari...i pritom joj i ne zameram, jbg, ljudi su očajni da ovog skinu...samo iz očaja nekad rade i pričaju jako pogrešne stvari).

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, NMX said:

 

...

 

Hvala, očigledno je da se preigrala jer zaista ne bih mogao da je stavim u ekipu sa DJ Žeksom ili sa dr Jelenom Đoković. Doduše, kod poslednjeg pasusa bih dodao da je tu kriva i funkcionalna nepismenost i neobrazovanost, bar kada govorimo o većem delu stanovništva koji će sve progutati. Bilo je i onih koji su se obraćali DJ Žeksu da ih malo ozonira, a koji očigledno nisu shvatili da je dotični malo preterao sa izvesnim supstancama koje konzumira.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Dveri odlucile da bojkotuju,da ne bude da ih samo kritikujem svaka cast na odluci obzirom da je izlaskom PSG bojkot u velikoj meri obesmisljen i da bi vrvt presli cenzus i sami da izadju.

Smeta mi u celoj prici sto SZS mlako reaguje na izlazak PSG iako im je Sergej tim potezom bas utereo.

Izgleda da se plase da ulaze u neku konftontaciju sa njim.

Edited by Zvezdarac
Link to comment
Share on other sites

Oni i ne treba da imaju veze jedni s drugima. Steta sto ove vodi Sergej koji je budala i politicki diletant. Tamo ima kvalitetnih ljudi koji po vokaciji nisu politicari, ali su politicki pismeni.

 

Cela ova garnitura koja bojkotuje treba da ode u politicku istoriju.

 

Kazem steta je, jer je ovakva situacija za nase drustvo potencijalno idealna - bojkotuju Jeremici, Obradovici, Tadici i ostali gubitnici zbog kojih ljudi generalno idu u bojkot, a na izbore izlaze oni koji do sada nisu bili na vlasti.

 

Idealan scenario za neku ogromnu izlaznost, koja ove tutumrake salje konacno u politicku penziju.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, McLeod said:

 

Idealan scenario za neku ogromnu izlaznost, koja ove tutumrake salje konacno u politicku penziju.

 

Firer može sići sa vlasti jedino prirodnom smrću od starosti ili krvoprolićem u stilu Čaušeskog. S tim da je mnogo veća verovatnoća za prvi nego za drugi scenario.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

SZS i ne treba da pljuje PSG, jer time se samo zatvaraju vrata i za saradnju ubuduce. On je politicki naivan i zato ide na izbore a ne zato sto je vuciceva opozija kao ostali. Shvatice on sutra kad krenu da ga ponizavaju u skupstini i medijima da je pogresio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Inace Martinovic poceo ispred skupstine strajk gladju protiv postojanja opozicije....:s_d:

 

Djilas ukrao 608 miliona evra...

Prosli put su ga otuzivali za 550 miliona...

Ko daje vise?  🤣

Edited by mare80
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Klotzen said:

SZS i ne treba da pljuje PSG, jer time se samo zatvaraju vrata i za saradnju ubuduce. On je politicki naivan i zato ide na izbore a ne zato sto je vuciceva opozija kao ostali. Shvatice on sutra kad krenu da ga ponizavaju u skupstini i medijima da je pogresio.

Koje saradnje? Dali su im sve reserse za Jankovica i qrac. Sergej je volina, zajebao je proteste u NS svojom imbecilnoscu. Cak ni rodjeni brat nije stao iza njega. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Idealan scenario za neku ogromnu izlaznost, koja ove tutumrake salje konacno u politicku penziju.

 

Sva ova dešavanja mogu samo još više ljudi da oteraju u apstinenciju. Nevezano za "kampanju" bojkota. Što se izlaznosti tiče, imaćeš onoliko koliko Vučiću bude trebalo, bez obzira koliko realno izađe. Ima rezervoar od milion glasova da radi šta hoće sa njima. Po biračkom spisku ima 6.5 mil. glasača, a broj punoletnih građana koji se (po njima) kvalifikuju za ovih 100 evra je 5.5 mil. Kud se dede milionče? I to nije ni vest u Srbiji. 

 

Sve ovo trenutno što rade političari kreira sam Vučič. Bukvalno sve, od Sergeja, ovog morona Noga koji je njegov 1/1, a vrlo verovatno i Boška. 

 

A da svi ovi odu u političku penziju, stvarno ne bi bila šteta, čast izuzecima. 

 

Kao što neko napisa, Vučić je miran na vlasti bukvalno koliko ga zdravlje posluži. Ako se nekada i pojavi neki Godo (koga svi čekamo jelda), sa resursima koje Vučić ima, rešiće ga za par meseci... Na ovaj ili onaj način...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, goldberg said:

 

Ovde se slazem, samo je pitanje da li su to Dveri radile pred decom Cedomira Jovanovica.

 

 

 

to su uradili samo ispred stotine kamera i reportera koje su `Cedo Lopove` emitovale uzivo,

tako da ne samo sto su to sve mogla da cuju cedina deca, vec su to culi i njihovi skolski drugovi, nastavnici, babe, dede, familija kao i sav ostali svet.

 

 

 

3 hours ago, Zvezdarac said:

Dveri odlucile da bojkotuju,

 

Mislim da je zapravo djilas odlucio da bojkotuje,

a dveri samo slusaju i prate ga. Da je djilas rekao idemo, i dver bi promislila nekoliko sati `svojom` glavom i rekla - idemo i mi.

Zna se cija se rec ovde slusa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

samo totalno naivni ljudi mogu da veruju da će se pod ovim režimom dopustiti pojava neke nove čiste opozicije. jednostavno sve drze pod kontrolom i neka nova opcija se nikad neće pojaviti. očekujem da međunarodni moćnici kad im prekurči AV izguraju priču sa nekom koalicijom Jeremić- sps.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DJ_Vasa said:

Boško Obradović počeo štrajk glađu, pridružio se Ševarliću

Hoće li i oni kao Toma ili idu do kraja?

 

 

ahahahaha mislila sam da je neka lazna vest, ali odusevljena sam sto nije,

ovo je tako dobro osmisljena strategija, tako jedinstven nastup, ideja skoro genijalna

 

posle ljudi negoduju kad napisem da se dveri zapravo dive sns-u i imitiraju ih na svakom koraku

 

posle mi niko ne veruje da je moj plan da srusim Ava i dovedem boskica - ma kakav plan, to je moj san.

 

posle nekome onaj virus smesan, a gle boskica :lol_2:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji vecina ovde za smenu a kamoli gradjanske proteste. Gradjanske opcije ako skupe 15-20% na izborima da se udaraju u zadnjicu. Ovde  jace proteste moze da pokrene evenutalna glad i neki novi rat. Sloboda medija, pravna drzava je tema za manjinu i to znacajnu manjinu. Da ne pricam koliko biraca je napustilo Srbiju, sto smanjuje rezervoar opozicionih glasaca.

 

Mislim pricamo o nekih 1.7 psihovih glasova, a toliko je imao Toma kad je bio hardcore nacionalista bez javnog sektora i botova. 5. Oktobra je deo nacionalista glasao za dos 

i zato je uspeo. 

 

Bojkot kao bojkot zavisi od glasaca samih. Izlaziti na izbore na kojima tvoj glas vredi kao i onoga koji za to dobije dve crvene je suludo. Nadam se da ce svi osim sns, sps, srs pasti ispod tih 3%.

 

Tadic jos jednom pokazuje kakav je egomanijak. Ako nije po njegovom ima da sabotira koliko moze.

Link to comment
Share on other sites

spacer.png

 

Watching girls passing by, it ain't the latest thing
I'm just standing in a doorway
I'm just trying to make some sense
Out of these girls passing by, the tales they tell of men
I'm not waiting on a lady
I'm just waiting on a friend

Edited by Don Laki Juan
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mama_mia said:

to su uradili samo ispred stotine kamera i reportera koje su `Cedo Lopove` emitovale uzivo,

tako da ne samo sto su to sve mogla da cuju cedina deca, vec su to culi i njihovi skolski drugovi, nastavnici, babe, dede, familija kao i sav ostali svet.

 

Kao i cela rodbina Zlatibora Loncara kome su se drali da ce da zavrsi u zatvoru.

 

Ranije su nosili transparente "Vucic, brat, kumovi, lopovi", sto znaci da je i svako ko poznaje Vucica to mogao da vidi.

 

Mislim da nije poenta u tome sto su i Djilasova deca mogla da cuju "Hej, hej, Djilase, vrati pare lopove", nego u tome sto su tu parolu morala da slusaju.

 

3 hours ago, Mama_mia said:

Mislim da je zapravo djilas odlucio da bojkotuje,

a dveri samo slusaju i prate ga. Da je djilas rekao idemo, i dver bi promislila nekoliko sati `svojom` glavom i rekla - idemo i mi.

Zna se cija se rec ovde slusa.

 

Ova tvoja ideja uopste nije nova.

 

Kada je Obradovic uleteo sa pistaljkom u ustima Becic (to je onaj ex kondukter sto je postao potrpedsednik skupstine) je rekao da je to nalozio Djilas.

 

Uostalom, ne znam cemu kampanja da je nesto lose jer iza toga stoji Djilas? Nije on dok je na vlasti bio cvecka i radio je dosta pogresnih stvari, ali za svaku mislecu osobu je sto puta bolja alternativa od Aleksandra "oni su ubili Ranka Panica" Vucica.

 

Pri cemu odgovornost za Panicevu smrt snosi Vucic onako kako odgovornost za smrt poginulih u bombardovanju RTS snosi Milosevic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hit tvit na PInku...gosti

 

Cedomir Jovanovic

Zeljko Mitrovic

Darija Kisic Tepavcevic

Svetlana Ceca Raznatovic....

 

Kisic Tepavcevic bas nisko pala... sedis sa Cedom jbt

 

 

Fali im Kristijan Golubovic... da ga nisu opet uhapsili?

Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...