Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

6 minutes ago, Eddard said:

kako npr. tumačiš otvorene homofobične i šovinističke stavove o LGBT populaciji, urezane i u program stranke koju ovde zastupaš? 

 

Pokret Dveri, predsednik i svi članovi Dveri nisu ni homofobični a još manje šovinisti. Meni je poznato značenje reči šovinizam i znam da baš niko u Dverima nije šovinista.

 

A što se homoseksualaca tiče, u potpunosti se slažem sa izjavom Boška Obradovića koji NIJE homofob..

 

 https://dveri.rs/2017/09/14/2085/bosko-obradovic-u-srbiji-nisu-problem-homoseksualci-vec-politicki-pederi-u-foteljama/

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Pokret Dveri, predsednik i svi članovi Dveri nisu ni homofobični a još manje šovinisti. Meni je poznato značenje reči šovinizam i znam da baš niko u Dverima nije šovinista.

 

A što se homoseksualaca tiče, u potpunosti se slažem sa izjavom Boška Obradovića koji NIJE homofob..

 

 https://dveri.rs/2017/09/14/2085/bosko-obradovic-u-srbiji-nisu-problem-homoseksualci-vec-politicki-pederi-u-foteljama/


Nemoj, molim te.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Znači slažeš se i sa ovim delom:

 

 



Ali smo apsolutno protiv nametanja našoj deci promocije homoseksualizma. Naš stav je nedvosmisleno jasan: kada se Dveri budu pitale i odlučivale gej parade će biti zabranjene, a biće donet i poseban zakon kojim će biti zabranjena promocija homoseksualizma maloletnim licima u Srbiji. 

          Gej parade su već prevaziđen način promocije homoseksualizma u Srbiji. Politička ideologija promocije homoseksualizma otišla je mnogo dalje i već ulazi u naše vrtiće i škole, udžbenike i TV emisije, ministarstva i zakone. Sledeći korak je legalizacija homoseksualnih brakova i odobravanje da homoseksualni parovi mogu da usvajaju decu.

 

 

Ne navlačim te na ban, obećavam ti, da šta god da odgovoriš, nije bitno, želim samo da jednom čujem tvoju pravu poziciju. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Šta ti konkretno smeta kod Boška Obradovića i kod Dveri? Da li poznaješ nekoga ko je član ili simpatizer Dveri- iz tvoje bliže okoline i šta misliš o tom nekom?

 

Evo sta meni smeta, mada poznajem dobre ljude koji su njihovi simpatizeri: 

image.png.55aea03a67178fe69b54331c2006d61f.png

Dakle, za ovo se Dveri ne zalazu:  za Srbiju koja koraca ka zapadnoj civilizaciji i njenim vrednostima; za ekonomiju na principima liberalnog kapitalizma, za uklapanja u globalne tokove, za slobodne i slobodoumne ljude koje samo licni izbor vodi ka licnom cilju i ne ka kolektivnom, za drzavu koje se oslobadja svih politika zla - Slobine, Titove, Pasiceve i Crnorukaske. Ne zalazu se za  danasnjem vremenu analogan politicki smer kojim su je vodili Milos, Mihailo, Milan i Aleksandar. 

To je valjda dovoljno da se razume.   Obrati paznju da ne govorim o Bosku vec o organizaciji.  Samo postojanje nekakvog vodje, mesije, nadcoveka sa koijim se identifikuje politicki program je bljutavo za sve normalne i obrazovane ljude.  

 

Ima jedna zackoljica - kad dodje vreme, moze taj pokret da se  iskoristi da gurne avav-ova kola nizbrdo, pa ga eto zbog toga ne nipodastavam.  

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, goldberg said:

 

Jovanovic je itekako bio nacionalista devedesetih (molim bez mlad - lud opravdanja).

 

Onda je napravio zaokret i u potpunosti promenio stavove. Nije ni cudo sto se sad nalazi u drustvu sa jednim Vucicem.

 

 

ovo sto si napisao nema nikakve veze sa delom mog posta koji si stavio u kvot, jer

niti se pominjao cedin nacionalizam, niti je potrebno da povodom necega sto se nije pominjalo,

dajes instrukcije kako je pozeljno odgovoriti

 

ali kada smo kod cedinog nacionalizma, u cemu se sastojao, kako se ispoljavao?

on (ceda) je jos u tom periodu `mlad-lud` vec bio prozivan da je/ce prodao/prodati kosovo, staviti pare u dzep i zapaliti negde...a ovde vidimo da niko ko je srbin to ne bi trebalo da radi jer onda nije srbin a pogotovo nije nacionalista ...jer se podrazumeva da je svaki srbin nacionalista?

 

...nije lako sve ovo pohvatati i razumeti...

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Plavi Golub said:

 

Dakle sad brend DS vlasnistvo programskog nacela slicnom britanskim Torijevcima pod Dzonsonom, Djilas je BoJo, a Bosko mu dodje srpski Faraz. OK bar smo nesto razjasnili. I to je napredak. Ja sam ti licno zahvalna na objasnjenju i to bez ikakvog sarkazma.

 

Ne postoji "brend DS".

 

Ta stranka se toliko puta cepala u proslosti i promenila toliko lidera da je besmisleno o tome uopste govoriti.

 

42 minutes ago, Plavi Golub said:

I sto ne iskljuce ove iz DS onako javno i za primer da se zna i upute ih na LDP ili gde god vec? Boris je izbacio one svoje. Cak i one sa 40 godina u stranci. Sto pustaju da Bosko radi prljav posao za njih?


Bosko je ovde onaj koji je posten. On od svojih ideja odstupio nije, one su mu vazne, mozda se malo dempfovao i to sigurno privremeno. Ali sa njim si nacisto. Ostalo je cuti da se koniraju ili ucutkaju oni koji su protiv. Sutra ih mogu baciti i pod voz, ako se nadje svrha. Ja u sustini mislim da se sa njim slazu cak i u idejama, ali ne bi da se autuju radi bolje prodaje.

 

Pa i treba da ih iskljuce ako nastavljaju da napadaju u javnosti vodjstvo stranke i ne prihvataju njene odluke.

 

Mislis da je normalno da Pajtic nakon poraza na unutarstranackim izborima izjavi da ce sve biti super jer sad DS vode "Sule, Kena i Balsa"? Oni su dosli dovde jer svako hoce da bude glavni ili bar medju glavnima.

I Obradovic je iskljucivao clanove Dveri koji su bili protiv ulaska u SZS i nisu hteli to da prihvate. Nogo je iskljucen iz Dveri.

 

42 minutes ago, Plavi Golub said:

Razumejuci ovo, kao i gledajuci princip i nacin kako je izveden Bregzit i jos neke situacije u svetu shvatam da je koniranje manje inteligentnih i diskvalifikacija, ucutkivanje i buling onih drugih postao prihvatljiv ljudima da bi se nakupio sirovi %.  U jeziva vremena smo usli.

 

Upravo si opisala nacin na koji ovaj rezim funkcionise vec 8 godina i funkcionisace jos najmanje deceniju ako se budemo vodili politikom "daj da ostane Vucic, bar su Dveri marginalizovane".

 

33 minutes ago, Plavi Golub said:


A hvala i za ovo, iako sam to vec znala. Sustina je, dakle, ubosti onog oportunistu ciji su nam interesi najblizi i to ako imamo srecu da ih nije konirao. Kao pick up artist.

 

Mozes i ti da napises ko je po tebi bio "cist i neukaljan" od 5.oktobra pa na ovamo.

 

Naravno da mozemo da negiramo realnost, da zabijemo glavu u pesak i mislimo da ce zver ispred nas sama nestati. Samo da se ne iznenadimo kad osetimo da nam neko kida meso dok tako gledamo svoja posla (da ubacim malo filozofiranja).

 

20 minutes ago, Plavi Golub said:


A ne, ne kosta. Kosta one koji su direktno targetirani. Proveri ko se smeje sa kestena zbog svakodnevne implementacije takvog pogleda na svet.

 

Targetirani su i muskarci koji zive sami i nikada se nisu zenili, oni koji ne vode racuna o sebi, ne zaradjuju dovoljno, da ne nabrajam dalje.

 

Mene je B.O. indirektno nazvao slinom jer uopste nisam pojam idealnog muskarca kakvog ga on zamislja pa sam 100% da i on bude ukljucen u promenu vlasti u zemlji i rusenje diktature ako vec tako mora.

1 minute ago, Mama_mia said:

 

ovo sto si napisao nema nikakve veze sa delom mog posta koji si stavio u kvot, jer

niti se pominjao cedin nacionalizam, niti je potrebno da povodom necega sto se nije pominjalo,

dajes instrukcije kako je pozeljno odgovoriti

 

ali kada smo kod cedinog nacionalizma, u cemu se sastojao, kako se ispoljavao?

on (ceda) je jos u tom periodu `mlad-lud` vec bio prozivan da je/ce prodao/prodati kosovo, staviti pare u dzep i zapaliti negde...a ovde vidimo da niko ko je srbin to ne bi trebalo da radi jer onda nije srbin a pogotovo nije nacionalista ...jer se podrazumeva da je svaki srbin nacionalista?

 

...nije lako sve ovo pohvatati i razumeti...

 

image.png.acf0d95c5487cfb9eea14289e1d3f7c3.png

 

image.png.d5da36e15ff3ead7e81409a088597bf9.png

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devojka Luke Razića said:

 

Šta ti konkretno smeta kod Boška Obradovića i kod Dveri? Da li poznaješ nekoga ko je član ili simpatizer Dveri- iz tvoje bliže okoline i šta misliš o tom nekom?

 

ovo je jubilarno mnogo puta ponovljeno isto pitanje uz varijacije...isto tako mnogo puta odgovoreno

 

ali kao da to nije dovoljno, kao da se boskic mora braniti po svaku cenu, taman kad zaboravimo, izlece pitanje tipa

Sta vam je taj bosko uradio da ga toliko mrzite...

 

a zapravo ga niko ne mrzi niti misli o njemu osim opozicije koja polaze nade u sve i svasta sto joj se nadje na putu

 

evo ja npr. ne poznajem apsolutno nikoga ko je simpatizer a pogotovo ne clan dveri, niti znam gde to moze da se upozna...

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, goldberg said:

Ne postoji "brend DS".

 

Ta stranka se toliko puta cepala u proslosti i promenila toliko lidera da je besmisleno o tome uopste govoriti.


Nije besmisleno. Treba da se redefinisu stvari svaki put kad se napravi ozbiljan zaokret.

Evropske integracije Srbije uvek su bile nedvosmislene kada je DS u pitanju. Ovom koalicijom se dovode u pitanje.

 

29 minutes ago, goldberg said:

Pa i treba da ih iskljuce ako nastavljaju da napadaju u javnosti vodjstvo stranke i ne prihvataju njene odluke.

 

Mislis da je normalno da Pajtic nakon poraza na unutarstranackim izborima izjavi da ce sve biti super jer sad DS vode "Sule, Kena i Balsa"? Oni su dosli dovde jer svako hoce da bude glavni ili bar medju glavnima.

I Obradovic je iskljucivao clanove Dveri koji su bili protiv ulaska u SZS i nisu hteli to da prihvate. Nogo je iskljucen iz Dveri.


Nista neka ih iskljuce, meni ni iz dzepa, ni u dzep. Nisu bitni oni, bitna je poruka koja se salje ljudima. 
 

29 minutes ago, goldberg said:

Mozes i ti da napises ko je po tebi bio "cist i neukaljan" od 5.oktobra pa na ovamo.

 

Naravno da mozemo da negiramo realnost, da zabijemo glavu u pesak i mislimo da ce zver ispred nas sama nestati. Samo da se ne iznenadimo kad osetimo da nam neko kida meso dok tako gledamo svoja posla (da ubacim malo filozofiranja).


Niko, inace ne bi imali ovu diskusiju danas. Ali tu se vracamo na onaj oportunizam o kome si pisao. Da su ga malo smanjili gle cuda ovoga ne bi bilo, pa se ne bi forsirao drugi oportunizam da ga se resimo (te).

 

29 minutes ago, goldberg said:

Targetirani su i muskarci koji zive sami i nikada se nisu zenili, oni koji ne vode racuna o sebi, ne zaradjuju dovoljno, da ne nabrajam dalje.

 

Mene je B.O. indirektno nazvao slinom jer uopste nisam pojam idealnog muskarca kakvog ga on zamislja pa sam 100% da i on bude ukljucen u promenu vlasti u zemlji i rusenje diktature ako vec tako mora.

 

Nisu na isti nacin i u istoj meri. Imajuci u vidu kakav im je program pomalo je cinicno tvrditi tako nesto.

 

A za ovo drugo izgleda da si dusevnija osoba od mene i izgleda manji oportunista. Pukla bi mu labrnja zbog toga od mene, da mi je to zadnja stvar na ovom svetu. Cak i da je drugom rekao.

 

S tim u vezi, prijateljski savet, nijedan cilj koji zahteva nereakciju na ovako nesto nije je vredan. Gledala sam kako propadaju sjajni ljudi i veliki strucnjaci u korporativnom okruzenju prelazeci preko ovakvih stvari od tzv alfa muzjaka zarad vise cilja. Oni nisu dobili nista, a alfa uvek nadje novu zrtvu.

 

Ironicno je kako se u balkanskim uslovima ovaj algoritam ponavlja.
 

Ode zdravlje i to ono telesno ako ti nesto tako STVARNO smeta.

Edited by Plavi Golub
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Eddard said:

Znači slažeš se i sa ovim delom:

 

 

 

 

Ne navlačim te na ban, obećavam ti, da šta god da odgovoriš, nije bitno, želim samo da jednom čujem tvoju pravu poziciju. 

 

Ja imam jako dobrog druga koji je gej, radim sa gejevima, nema bas nista protiv njih, a opet skroz sam na strani ove dece:
 

 

 

Ili si ti pristalica toga da drag queens citaju deci bajke i basne u skolama?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pavaroti said:

Patriota sam, volim ovu drzavu, najvise iz istorijskog ugla. Trenutno mi se ovo ne svidja ali svakako mislim da niko nije primoran da prizna otudjenje jedne nase teritorije. Ako ne cenimo sebe, tesko cemo i druge ili drugi nas. Proci ce i ovaj zulum. Mi smo krivci oko svega sa Kosovom, ali to nije isto sto i ostanmo bez njega i ako je neminovno. Oni nek naprave svoju drzavu ali ne moramo mi pecat da stavljamo na to. Nije mi eticki da neko ( gradjanin Srbije ) kaze da Kosovo nije nase, najvise zbog istorije koja je svakako krvava dole i time ne postujemo ni nase zrtve koje su dale zivot za tu teritoriju kroz istoriju.Teska situacija, jako komplikovana ali bilo to nase ili ne papiru, Kosovo je istorijski jako bitno za Srbiju i ne treba se to otudjivati na tako prost nacin. Jednostavno nije tako prosto i ako je veliki teret na ledjima ....

 

Ok sve pet, a šta ćemo mi Srbi patriote koji najviše volimo ovu zemlju zbog ljudi koji žive tu i vidimo da je Kosovo kamen oko vrata koji ih vuče na dno vira i mislimo da je i etički i praktično ratosiljati se kamena koji te ka dnu vuče i plivati ka obali, nego li epski potonuti i završiti karijeru na dnu vira?

 

Ne smeta meni što si mi u inicijalnom upisu oduzeo pravo na državljanstvo Republike Srbije sa onim da se zapitam i suludo da navijam. Nisi ni prvi ni poslednji, ko mi je direktno/indirektno poručio da ovo možda nije država za mene i da bi trebao da menjam pasoš i mesto prebivanja, ćale mi to priča jednom u mesec dana, lagano. Dok me ne ugrožavaš fizički, ja nemam problem s tobom iskreno.

 

Ja imam problem sa drugima, kojima ovo ne smeta, a puna tastatura bon-tona, lepog ponašanja i čega svega jel te.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

Ok sve pet, a šta ćemo mi Srbi patriote koji najviše volimo ovu zemlju zbog ljudi koji žive tu i vidimo da je Kosovo kamen oko vrata koji ih vuče na dno vira i mislimo da je i etički i praktično ratosiljati se kamena koji te ka dnu vuče i plivati ka obali, nego li epski potonuti i završiti karijeru na dnu vira?

 

Ne smeta meni što si mi u inicijalnom upisu oduzeo pravo na državljanstvo Republike Srbije sa onim da se zapitam i suludo da navijam. Nisi ni prvi ni poslednji, ko mi je direktno/indirektno poručio da ovo možda nije država za mene i da bi trebao da menjam pasoš i mesto prebivanja, ćale mi to priča jednom u mesec dana, lagano. Dok me ne ugrožavaš fizički, ja nemam problem s tobom iskreno.

 

Ja imam problem sa drugima, kojima ovo ne smeta, a puna tastatura bon-tona, lepog ponašanja i čega svega jel te.

Istripovo si se. Verovatno se nismo ni razumeli dobro 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Eddard said:


 

 


Morao sam da googlam šta je drag queen...

Elem, naravno da ne, zna se ko treba da edukuje decu.

Kakve to veze ima sa citiranim stavom BO?

 

na konto ovog dela, mozda ti je bio sporan:

 

Quote

a biće donet i poseban zakon kojim će biti zabranjena promocija homoseksualizma maloletnim licima u Srbiji.

 

pa rekoh da te nije ovo ignite. jer tu nema nista lose. Ko je gej taj je gej i sta sad. Edukovati ? da naravno

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, goldberg said:

 

 

image.png.d5da36e15ff3ead7e81409a088597bf9.png

 

 

 

 

slika i dalje nije dokaz da se polemisalo o cedinom nacionalizmu - ti si uveo cedin nacionalizam kao neki dokaz necega

 

ali ovaj nacionalista koji je digao tri prsta je znaci prevarant nacionalista?

lukav mladic koji je zeleo da se infiltrira medju rulju, zavede rulju.... a posle proda kosovo i trkom uleti u eu?

 

jos uvek ne znam sta smo dokazali....

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mama_mia said:

 

 

 

lukav mladic koji  zeleo da se infiltrira medju rulju, zavede rulju.... a posle proda kosovo i trkom uleti u eu?   je stekao ortacce po marginama drustva i postao ozbiljna krimainalchina

 

jos uvek ne znam sta smo dokazali....   sta ima dalje o njemu da se pishe

 

 

 

Link to comment
Share on other sites



 
pa rekoh da te nije ovo ignite. jer tu nema nista lose. Ko je gej taj je gej i sta sad. Edukovati ? da naravno


Hm... Mislim, tačnije ubeđen sam, da pod "promocija" Zveri podrazumevaju svaki vid ne-negativnog pominjanja homoseksualizma, što znači i edukaciju dece u skolama da nije u pitanju bolest i da i lgbt osobe imaju sva prava kao i svi drugi građani Srbije, a ne samo pravo da budu biveni. Uostalom, ko to pa u Srbiji vrši promociju homoseksualizma? U fazonu, deco vidite što je kul biti gej...?
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devojka Luke Razića said:

 

Šta ti konkretno smeta kod Boška Obradovića i kod Dveri? Da li poznaješ nekoga ko je član ili simpatizer Dveri- iz tvoje bliže okoline i šta misliš o tom nekom?

Meni npr za razliku od ostalih kojima najvise smeta antiEu stav itd smetaju njegova dela

Upad u RTS-svaka cast recice neki,rekao bi i ja,ali ides do kraja,ili se boris dok ne krvavog ne izbace iz RTS ili ga zauzmes,a ne da te nose kao neki dzak i izbacuju napolje skoro bez primene sile.Znaci akcija ciste samopromocije koja i nije imala cilj zauzimanje RTS nego cist marketing.

Onaj smehotresni upad ispred skupstine,ista pruca,ides do kraja(5 oktobar) pa sta bude.Isto akcija samo zbog slikanja

Pa ono kada ih je Seseljev vozac sve oterao,smehotres

Dakle pustite pricu kako se Bosko bori,ja bi mu prvi skinuo kapu da se bori pa neka i ne uspe te njegove akcije su cist marketing i samopromocija.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Pavaroti said:

Istripovo si se. Verovatno se nismo ni razumeli dobro 

 

Quote

Ko podrzava nezavisnost Kosova a Srbin je, treba dobro da se zapita.

 

Ja sam ovo vrlo dobro razumeo, jer često slušam, kažem ti.  Barem jednom u metar dana  me ćale pošalje u "tu Evropsku Uniju" u "tu Hrvatsku" na "to Kosovo"...  meni samo nije jasna bon-ton ekipa,  gde je i šta radi.


 

17 minutes ago, Squabbit said:

a biće donet i poseban zakon kojim će biti zabranjena promocija homoseksualizma maloletnim licima u Srbiji.

 

e što mi ukrade @Eddard upis:  a kako se vrši promocija homoseksualizma u Srbiji maloletnim licima, može neki primer @devojka Luke Razića da pomogne?

Ovo mi liči na Danu Grujičić i njene krstaške pohode protiv GMO Hrane i osiromašenog uranijuma, a suštinsko pitanje urušenog zdravstva ko ga jebe... ja dobila gama nož  meni je do yaya.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sta oni podravumevaju jer em nisam sa njima u kontaktu, em ne verujem da posedujem sposobnosti da znam sta drugi misle.
Mogu da naslutim..

Ok, pod premisom da misle tako onda su bas bljak i nisu dobri.
Pa ne znam nisam tamo vec neko vreme. Nisam cuo da idu sa magafonima i rade to.

Al' eno ga primer gore sta vec postoji.

Nauporedivo je brze vreme. nije kao pre 15-20 god kad je nas region bio 20god iza zapada, sada se sve dosta brze desava...

Sto ne mora uopste da znaci da ce kraljice doci u OS Maslesha za 2 godine

@Stoned Laki21
 

Nigde ne napisah da u Srb ima promocije i da to izaziva itd itd

Ja sam samo naveo primer kako se u Australiji, cini mi se, vrshi prava promocija homosexblabla..

Sasvim je opravdano pomisliti kako Dveri imaju hm, ajd najblaze receno, iskrivljenu percepciju oko ove teme.

S' obzirom da ciljano gadjaju time jedan deo homofob stanovnistva srbije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Squabbit said:

Al' eno ga primer gore sta vec postoji.

 

i za taj prime što sam preskočio:

možda je to ćale nekih klinaca  tu iz škole na primer, a s druge strane, kontam da bi jako poučno bilo u srpskim školama, pogotovo kod nas u provincijama, a i ovim elitama po beogradima i novim sadovima, dovoditi na neki show and tell: jedne sedmice Crnca, sledeće Roma, one tamo Migranta nekog, Sledeće sedmice Hrvata, one tamo Bosanca muslimana, pa nekog s Kosova, Bugarske, Engleza, Amerikanca.... i tako u krug sa sve pričom: Ovo je živo biće od krvi i mesa kao i ti, sa problemima sličnim tvojima i on kao takav nije tvoj neprijatelj, ne vidim razlog ni u sklopu ovog programa dosvesti i Gay osobu tipa pokazati: ovo je gay, nije zarazno  pipinte  slobodno ne ujeda. 


kontaš?

:s_d:

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stoned Laki21 said:

 

i za taj prime što sam preskočio:

možda je to ćale nekih klinaca  tu iz škole na primer, a s druge strane, kontam da bi jako poučno bilo u srpskim školama, pogotovo kod nas u provincijama, a i ovim elitama po beogradima i novim sadovima, dovoditi na neki show and tell: jedne sedmice Crnca, sledeće Roma, one tamo Migranta nekog, Sledeće sedmice Hrvata, one tamo Bosanca muslimana, pa nekog s Kosova, Bugarske, Engleza, Amerikanca.... i tako u krug sa sve pričom: Ovo je živo biće od krvi i mesa kao i ti, sa problemima sličnim tvojima i on kao takav nije tvoj neprijatelj, ne vidim razlog ni u sklopu ovog programa dosvesti i Gay osobu tipa pokazati: ovo je gay, nije zarazno  pipinte  slobodno ne ujeda. 


kontaš?

:s_d:

 

 

Skroz legitimno.

Bukvalno treba poceti sa muchenim Romima, jer kako moj dobar afroam (jbt koliko sam politic korekt) drugar kaze. "Bro, Gypsies are Serbian niggas.."
Bez zezanja ova tvoja mozda da mozda ne sprdnja je sasim fina pricica. I stavrno treba..


mada tesko je to kad babe plase malu decu, ako ne budes dobar prodacu te ciganima.. jbg nije tako jednostavno

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...