Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

Dveri bi trebalo da popiju jedan odlucan nogobulj.

 

Bosko je vec poneo vise odgovornosti nego sto mu nejakom pripada,

odlucivao spontano o ulasku u RTS,

ali sada je istupio iz koalicionog delovanja.

 

Svi ostali su manje vise stavili u drugi plan cisto stranacko delovanje,

samo Bosko insistira na svojim licnim i stranackim stavovima,

koji nemaju veze sa SZS, a usput su fobicni i retrogradni, uzasni.

 

Djilas i Jeremic nece reagovati na ovo, ali je to prostor za Boska da i dalje

nastavi da iznosi svoju stranacku agendu, nazalost zaostalu i nazalost

verovatno drugaciju od ostalih iz koalicije koju cine.

 

Da li se sa jednom ovakvom pukotinom moze nastaviti dalje videcemo.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Pavaroti said:

Sta  bi ti voleo Stondisha da se desi na politickoj sceni od postojecih politickih stranaka, bez saljivih fazona. 🙂

 

jedna reč:  Lustracija.

 

Nemoj da ti crtam jebi ga.

Prvo Razićeva devojka pokuša da predstavi Dverjansku podršku rezoluciji o bojkotu NDM BGD dok Sergej i ostali nešto većaju i čekaju, najavljuju neke datume do kad će se doneti odluka dok Saruman ne prelomi nešto, sad se Bole bori protiv Pridea organizuje porodične šetenje  i slične manifestacije... možete da mantrate do prekosutra, ali nešto izgleda ne funkcioniše baš najbolje u toj anti AV  koaliciji...  gde su ti protesti najavljivani za jesen, stop krvavim kosuljama ovo ono... i kako da sutra, za 3 meseca kaže Djilas da nema veze to bojkot, mora se  zbog sira i vojne muzike izaći na izbore jer.... a Bole priča Bojkot, kako smo mi (SzS) proevropski i kontra teg Orcima, kad imaš porodičnog orka Boleta koji bi da bude Saruman umesto Sarumana, Jeremiju koji bi da bude mali Koštunije, ali bez onog dela o medijskim slobodama (jer ovakav je Koštunije onakav je Koštunije, ali to mu se ne može zameriti)...

a sad nastavi i ti i Džudi da mi mantrate standardno, vučić mora pasti, posle kad se AV sruši polse će da bude vlada nekih NAŠIH eksperata koji će za godinu dana da reše nagomilane višedecenijske probleme metodom magičnog štapa i omašćenog kanapa... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kao što rekoh u upisu iznad Boškić propagira bojkot, a šta kaže žuto preduzeće:

 

Quote

Poslanici Demokratske stranke Balša Božović, Aleksandra Jerkov i Gordana Čomić mogli bi da učestvuju u razgovoru sa delegacijom evropskih parlamentaraca koja u Skupštinu Srbije dolazi da bi posredovala u razgovorima vlasti i opozicije oko fer i slobodnih izbornih uslova, saznaje Danas od izvora u ovoj stranci.

 

link

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Stondisha said:

 

jedna reč:  Lustracija.

 

Nemoj da ti crtam jebi ga.

Prvo Razićeva devojka pokuša da predstavi Dverjansku podršku rezoluciji o bojkotu NDM BGD dok Sergej i ostali nešto većaju i čekaju, najavljuju neke datume do kad će se doneti odluka dok Saruman ne prelomi nešto, sad se Bole bori protiv Pridea organizuje porodične šetenje  i slične manifestacije... možete da mantrate do prekosutra, ali nešto izgleda ne funkcioniše baš najbolje u toj anti AV  koaliciji...  gde su ti protesti najavljivani za jesen, stop krvavim kosuljama ovo ono... i kako da sutra, za 3 meseca kaže Djilas da nema veze to bojkot, mora se  zbog sira i vojne muzike izaći na izbore jer.... a Bole priča Bojkot, kako smo mi (SzS) proevropski i kontra teg Orcima, kad imaš porodičnog orka Boleta koji bi da bude Saruman umesto Sarumana, Jeremiju koji bi da bude mali Koštunije, ali bez onog dela o medijskim slobodama (jer ovakav je Koštunije onakav je Koštunije, ali to mu se ne može zameriti)...

a sad nastavi i ti i Džudi da mi mantrate standardno, vučić mora pasti, posle kad se AV sruši polse će da bude vlada nekih NAŠIH eksperata koji će za godinu dana da reše nagomilane višedecenijske probleme metodom magičnog štapa i omašćenog kanapa... 

Hahaha,ma necu 🙂 Stondisha. Samo vucic mora pasti, to ne moras ni da pises. Nemas drugu alternativu nego szs, ds ili sta znam ja koga. Ili imas nekog drugog ti?

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Pavaroti said:

Hahaha,ma necu 🙂 Stondisha. Samo vucic mora pasti, to ne moras ni da pises. Nemas drugu alternativu nego szs, ds ili sta znam ja koga. Ili imas nekog drugog ti?

 

znači PO TEBI jedina alternativa za SNS su oni koji su SNS na vlast doveli... e sad pošto ja sam o tim alternativama pisao... neću se ponavljati traži i kopaj... jer u SzS-u za sad imamo dve opcije  jedna je Razićeve devojke stranka koja je podržala deklaraciju NDM BGD-a oko bojkota i ova ds strana bi da ide da pregovara oko izbora koje Boško bojkotuje ( saznaje Danas od izvora u ovoj stranci ) ...,

 

 

edit:

daj mi malo komentar na ovu Keninu izjavu, koji je kao političar smešan, a rezultat su mu katastrofalni, al opet neki čvarak u DS-u
 

Quote

– Ako budem pozvan, svakako ću ići. Ne znam nikoga sem Šešelja i Boška Obradovića koji neće da razgovaraju sa zvaničnicima EU – naveo je Milojičić.

 

Edited by Stondisha
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Stondisha said:

 

znači PO TEBI jedina alternativa za SNS su oni koji su SNS na vlast doveli... e sad pošto ja sam o tim alternativama pisao... neću se ponavljati traži i kopaj... jer u SzS-u za sad imamo dve opcije  jedna je Razićeve devojke stranka koja je podržala deklaraciju NDM BGD-a oko bojkota i ova ds strana bi da ide da pregovara oko izbora koje Boško bojkotuje ( saznaje Danas od izvora u ovoj stranci ) ...,

 

 

edit:

daj mi malo komentar na ovu Keninu izjavu, koji je kao političar smešan, a rezultat su mu katastrofalni, al opet neki čvarak u DS-u
 

 

Pa valjda se bore ljudi za fer izbore? Fora jeste sto znamo sta god da im ovi obecaju, slagace. Radice kao uvek, mozda im daju koji minut vise na RTS-u i to je to.

 

Stondisha, ovde je narod zaostao i to nikavi fer izbori nece moci da promene. Zvezda i Partizan igraju Evropu,imaju plate od 250e do 600e i  sta ima njih bilo sta da zanima u zivotu. Penzioneri sa penzijama do 200e koliko hoces, dobice sad 5k dinara i njih nista vise ne zanima.

 

Ovde je narod stoka i to se nece skoro promeniti. Svi kad pricas sa njim su kao dobri. Svi posteni, krst tu itd...Niti su posteni, niti idu u crkvu i sve je poprilicno fejk.Ne govorim o svima, vec o vecini.

 

Moze Boskov duh da bude nad svakom glasackom kutijom u Srbiji, izgubice izbore i bice pokoseni!!! Kad se skroz granice otvore, pobeci ce i ovo malo pameti sto je ostalo. Ostace neki programeri i ovi sto mogu ovo da progutaju.

 

Svaka cast ljudima koji su pobegli iz ove kriminogene drzave. Mi sto smo ostali smo sise, a na to mislim da nam sve ovo smeta. Prosto se nista nece promeniti.

 

Inace miting portiv vlasti 🙂 pocinje opet u NS, govorice Bora Novakovic !!!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nije SZS jedini. Ima PSG koji je trenutno na oko 6-7%. Ova ekipa oko NDBG ako bi se malo uozbiljila mogla bi takođe preko 5% ali čujem da se Građanski Front već počeo osipati.

 

Šapić je nepoznanica, ostali su već napravili neki dil sa sikter efendijom tako da na te ne treba računati.

 

Nadam se da 6-7% od PSG nisu isti kao onih DS 6-7 na BG izborima. Skoro je bila vest gde je neko optužio ipsos da je držao DS na lažnih 6-7 da bi Šutanovac izašao sam na izbore i pukao.

Edited by Klotzen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Klotzen said:

Pa nije SZS jedini. Ima PSG koji je trenutno na oko 6-7%. Ova ekipa oko NDBG ako bi se malo uozbiljila mogla bi takođe preko 5% ali čujem da se Građanski Front već počeo osipati.

 

Šapić je nepoznanica, ostali su već napravili neki dil sa sikter efendijom tako da na te ne treba računati.

 

Nadam se da 6-7% od PSG nisu isti kao onih DS 6-7 na BG izborima. Skoro je bila vest gde je neko optužio ipsos da je držao DS na lažnih 6-7 da bi Šutanovac izašao sam na izbore i pukao.

Sta ima Ipsos da ih drzi...pa valjda sami imaju neka svoja istrazivanja pa znaju gde su

Link to comment
Share on other sites

Opozicija u Srbiji ili bar onaj njen najbucniji deo, tj oni kojih ima najvise u medijima, koji su redovni na N1, koja btw nije uopste komercijalna televizija, a jos manje nezavisna, je nekakav cudan konglomerat sljama i olosa, sa odlikama divljackog ponasanja.

 

Jedan od najbucnijih je kabadahije Bosko Obradovic, pobozni covek koji ostavlja zenu i troje dece da bi bio sa nekom drugom, kao nije hteo da se razvede, a drugi put se ozenio ekspresno, sto ce reci da je verovatno varao zenu ko zna koliko. Razvod ne bi trebao da bude toliko bitan za nekog normalnog coveka (varanje bi trebalo, ali nemamo dokaze), ali za vodju organizacije za kakvu se predstavljaju Dveri, je totalno besmisleno, plus ta urodjenja agresivnost, sklonost ka fizickom obracunavanju, koju pokazuje svaki put kada mu se ukaze prilika.

 

Druga kabadahija je tajkun Djilas, koji je rekao da prilikom upada u televiziju nije nista bilo strasno sto su doveli maskiranog coveka sa motornom testerom, jer ista nije bila ukljucena u struju, koji salje u materinu javno svakoga ko ne misli kao on, preti policajcima otkazom, jer su ga zaustavili prilikom divljanja automobilom itd itd.

 

Treca kabadahija je tviter kabadahija, Sergej Trifunovic, odllicna glumac, zivotnog mota pojest, popit i poklopit, koji valjda misli, ako je mogao Regan i Arnold mogu i ja.

 

Sponge Bob, jet set boy, Vuk Jeremic, je verovatno najveci politicki potencijal od svih, medjutim zelja da ima svoju partiju poslije raspada Zutih ga je za sada izbacila iz konkurenicije i politicki tek da drzi glavu iznad vode. Za njega bi najbolje bilo da se pridruzi SNS-u i da ceka svoju sansu, mlad je, ima za njega jos vremena.

 

Ostale manje-vise ne poznajem, voleo bih da neko napise, da li tu ima neko ko zaista vredi i nudi neku razumnu i modernu platformu.

Link to comment
Share on other sites

Bosko se konkretno tukao gde? Kakve veze ima brak i tvoja pretpostavka da je varao zenu.

 

Djilasa su namestili tu i policajac je ocigledno bio extremno bezobrazan.

 

Sve si lepo popljuvao. Mislim ako tako gledas, po tvojim stavovima, ja mogu reci da si ti provokator, bot ili si jednostavno glup. Samo sto ja to necu reci. 

 

Imas u opoziciji Cedu, Seselja, Canka i Sapica. Kvalitet suvi...Njih si zaboravio ili ne znas 😂😂😂

 

Bilo bi mi drago, ako sam ti pomogao @Amigo

Edited by Pavaroti
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pavaroti said:

Bosko se konkretno tukao gde? Kakve veze ima brak i tvoja pretpostavka da je varao zenu.

 

Prvo nisam rekao da se potukao, nego da je sklon fizickom obracunavanju, sto je razlika, tako da ili pazljivije citaj ili nemoj da podmeces. Secas li se kako je gadjao onu zenu hemijskom olovkom, takodje nadguravanja su opste poznata, upad u televiziju i slicno, sve na silu,

Sto se tice njegovog braka i tu sam jasno rekao da to ne bi bio problem da se ne predstavlja kao cuvar tradicionalnih porodicnih vrednosti.

Razveo se 2016 i ponovo ozenio drugom zenom 2016, predpostavljam da nije odmah posle razvoda sreo tu zenu i pala je ljubav na prvi pogled.

 

3 minutes ago, Pavaroti said:

 

Djilasa su namestili tu i policajac je ocigledno bio extremno bezobrazan.

 

Whatever, ne bih ulazio u daljnu raspravu.

 

3 minutes ago, Pavaroti said:

 

Sve si lepo popljuvao. Mislim ako tako gledas, po tvojim stavovima, ja mogu reci da si ti provokator, bot ili si jednostavno glup. Samo sto ja to necu reci. 

 

Zasto je potrebno nekoga ko ne deli tvoje misljenje odmah vredjati? Kako mogu biti bot kada je ovaj moj prethodni post prvi na topiku. Bilo bi lepo da se izvinis

 

3 minutes ago, Pavaroti said:

 

Imas u opoziciji Cedu, Seselja, Canka i Sapica. Kvalitet suvi...Njih si zaboravio ili ne znas 😂😂😂

 

Bilo bi mi drago, ako sam ti pomogao @Amigo

 

E moj @Pavaroti ako zelis bolju buducnost za Srbiju bori se kulturu dijaloga pre svega, ovako ucimo decu od malih nogu da je nasilje, verbalno i fizicko, normalna stvar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Amigo said:

 

Prvo nisam rekao da se potukao, nego da je sklon fizickom obracunavanju, sto je razlika, tako da ili pazljivije citaj ili nemoj da podmeces. Secas li se kako je gadjao onu zenu hemijskom olovkom, takodje nadguravanja su opste poznata, upad u televiziju i slicno, sve na silu,

Sto se tice njegovog braka i tu sam jasno rekao da to ne bi bio problem da se ne predstavlja kao cuvar tradicionalnih porodicnih vrednosti.

Razveo se 2016 i ponovo ozenio drugom zenom 2016, predpostavljam da nije odmah posle razvoda sreo tu zenu i pala je ljubav na prvi pogled.

 

 

Whatever, ne bih ulazio u daljnu raspravu.

 

 

Zasto je potrebno nekoga ko ne deli tvoje misljenje odmah vredjati? Kako mogu biti bot kada je ovaj moj prethodni post prvi na topiku. Bilo bi lepo da se izvinis

 

 

E moj @Pavaroti ako zelis bolju buducnost za Srbiju bori se kulturu dijaloga pre svega, ovako ucimo decu od malih nogu da je nasilje, verbalno i fizicko, normalna stvar.

😂👍 Da, dosao si da isprovociras. Popljujes  bas opoziciju koja je kontra pickoustog. Niko ne valja, pa daj nekog jos izvucite da popljujem.

 

Smesno, tako da je recnik prikladan sagovorniku. Sa tim da ti je medju prvim upisima ovde.

 

Na twiteru imas nove botove, koji te prvo dodaju, pisu nesto levo pa po potrebi napadaju.  

 

Komunikacija je to soft mister @Amigo 😂👍🙆‍♂️💥

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pavaroti said:

😂👍 Da, dosao si da isprovociras. Popljujes  bas opoziciju koja je kontra pickoustog. Niko ne valja, pa daj nekog jos izvucite da popljujem.

 

Smesno, tako da je recnik prikladan sagovorniku. Sa tim da ti je medju prvim upisima ovde.

 

Na twiteru imas nove botove, koji te prvo dodaju, pisu nesto levo pa po potrebi napadaju.  

 

Komunikacija je to soft mister @Amigo 😂👍🙆‍♂️💥

 

 

Aman vise covece, ovo je topic o jebenoj opoziciji! Prestani da napadas i etiketiras svakoga se javi da napise koju o opoziciji na temi koja nosi naziv, Srpska OPOZICIJA - istine i zablude!!!

 

I sta koji muski polni organ ima dobro da se kaze za njih, pa da tvoji napadi budu koliko toliko opravdani!?

 


 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dude said:

Aman vise covece, ovo je topic o jebenoj opoziciji! Prestani da napadas i etiketiras svakoga se javi da napise koju o opoziciji na temi koja nosi naziv, Srpska OPOZICIJA - istine i zablude!!!

 

I sta koji muski polni organ ima dobro da se kaze za njih, pa da tvoji napadi budu koliko toliko opravdani!?

 


 

 

Cuj  etiketiram od onakvog posta 😁 tj splacine gde  etiketira lika da je nasilan, drugog da otpusta pandura, trEci je debil i cetvrti da predje u sns i ceka svoju sansu...  I sta je tu istina konkretno sta je on isprica? Jos ulazi u zivot coveka i govori kako je varao zenu i kako je nasilan 😁 Smejurija od posta kao i ovaj tvoj. Cuj sta ima dobro da se kaze. Nista nastavi da pisas i uzivaj u ovoj vlasti, ocigledno ti fin..eh, da, sacekaj i tog vaseg Isusa, siguran sam da ce doci brzo.

 

Ne dao Bog ovakvih opozicionara :thumbup: Nastavite sa splacinama, necu vas vise zadrzavati...javicu vam samo kad dodje Isus 2.0..

Edited by Pavaroti
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Pavaroti said:

....  Popljujes  bas opoziciju koja je kontra pickoustog.

.............

 

Nije meni upuceno, no trazi komentar.

 

K'o prvo, meni ni u dzep ni iz dzepa, zivim daleko. Pratim i brinem samo zato sto imam familiju tamo, a oni osete.

Ali svejedno, i ja (citat) "popljujes  bas opoziciju..." mada sam i sam (opet citat) "kontra pickoustog".

Zato jer samo bivanje "kontra pickoustog" nije kvalifikacija ni za sta. Treba ponuditi alternativu a ne Kurta/Murta zamenu.

Npr. da je lider nekakve organizovane (oko zajednickig ideja i predloga) opozicije Zarko Korac, "navijao" bih.

A zasto nije?

Zato jer je i prof. Korac video da razumni program vecini biraca Srbije ne znaci nista i on nema sanse, pa je digao ruke od corava posla.

Jbg, i najvecem don Kihotu na kraju dopizdi borba sa vetrenjacama.

 

Ovako, gledanje politicke scene u Srbiji je meni kao i gledanje rata crvenih i crnih mrava u basti - na par minuta zanimljivo, ali iskreno necu ni jedne ni druge.

 

 

Edited by zoran59
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Pavaroti said:

😂👍 Da, dosao si da isprovociras. Popljujes  bas opoziciju koja je kontra pickoustog. Niko ne valja, pa daj nekog jos izvucite da popljujem.

 

Smesno, tako da je recnik prikladan sagovorniku. Sa tim da ti je medju prvim upisima ovde.

 

Na twiteru imas nove botove, koji te prvo dodaju, pisu nesto levo pa po potrebi napadaju.  

 

Komunikacija je to soft mister @Amigo 😂👍🙆‍♂️💥

 

 

Zašto bi se ti osećao isprovociranim? Pa nisi ti Boško?

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zoran59 said:

 

Nije meni upuceno, no trazi komentar.

 

K'o prvo, meni ni u dzep ni iz dzepa, zivim daleko. Pratim i brinem samo zato sto imam familiju tamo, a oni osete.

Ali svejedno, i ja (citat) "popljujes  bas opoziciju..." mada sam i sam (opet citat) "kontra pickoustog".

Zato jer samo bivanje "kontra pickoustog" nije kvalifikacija ni za sta. Treba ponuditi alternativu a ne Kurta/Murta zamenu.

Npr. da je lider nekakve organizovane (ko zajednickig ideja i predloga) opozicije Zarko Korac, "navijao" bih.

A zasto nije?

Zato jer je i prof. Korac video da razumni program vecini biraca Srbije ne znaci nista i on nema sanse, pa je digao ruke od corava posla.

Jbg, i najvecem don Kihotu na kraju dopizdi borba sa vetrenjacama.

 

Ovako, gledanje politicke scene u Srbiji je meni kao i gledanje rata crvenih i crnih mrava u basti - na par minuta zanimljivo, ali iskreno necu ni jedne ni druge.

 

 

Njima ne valja niko. Njima je valjao samo Beli i tu ih je, ajde da kazem Presvetli kupio i zahebao masu. Ne valja Jankovic,  ne valja Sergej, Borko, Sundjer itd itd...I oni su sve zahebali, ali ovi umovi na vlasti su im ok dok pale, ubijaju, otimaju i zlostavljaju kako narod tako i drzavu. Koju oni to alternativu cekaju?

 

Sto nije spomenuo Sapica, Radulovica, Jovanovica ili nekog cetvrtog..nego bas ove i poslao bujice uvreda, lazi i izmisljotina. Nista bukvalno do navedenog ne moze da dokaze + silne uvrede...jos gura splacine naprednjaka koje ubacuju preko svojih novina. I onda je on dosao na ovu stranicu da kaze nesto pametno?

 

Nisi dugo ovde pa ne razumes neke stvari mozda, ali ovo da je neki bot napisao,ne bi isao ovoliko daleko..

Link to comment
Share on other sites

 

10 minutes ago, Eddard said:
15 minutes ago, zoran59 said:

samo bivanje "kontra pickoustog" nije kvalifikacija ni za sta. Treba ponuditi alternativu a ne Kurta/Murta zamenu.

 

Samo da ponovim i potpisem... 

 

Da, ali ne biti protiv jeste kvalifikacija, teška.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Pavaroti said:

........

Nisi dugo ovde pa ne razumes neke stvari mozda, ali ovo da je neki bot napisao,ne bi isao ovoliko daleko..

 

Dragi Pavaroti, razumem jos kako, nagomilao sam iskustvo i znanje. A i godine.

Nije stos u nerazumevanju, nego u pesimizmu i svesti da cu kad-tad umreti.

Lepo je videti entuzijazam i nadu da ce se stvari promeniti (na bolje), ali to je za vas mladje.

Ja sam usao u 7-mu deceniju zivota i ubedjen sam da se u Srbiji (ako je ovo jedina alternativa AV-u) nista nece nece znacajno promeniti dok sam ziv. A posle - hebe mi se.

 

Svako dobro, stari moj, zelim ti srecu, izbori(te) se za boljitak. Ja cu samo gledati. :wink2:

 

Edited by zoran59
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins featured and unfeatured this topic
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...