Jump to content

ATP 250&500 turniri


Borko

Recommended Posts

Ja sam mislila da ti više nije zabavno :classic_tongue:

Šalu na stranu, trebali su mu ovi bodovi, skočio je za jedno mesto u trci ali da je osvojio to bi bilo dodatnih 300+ bodova, više nego što osvaja na slemovima. Plus bi pretekao opet Tima i vratio se na 4. mesto.

Od 5:2  do 5:7 u TB :twak: Filipa neću ni da pominjem više :classic_rolleyes:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mate mišo said:

Basilashvili osvojio Hamburg. Treća titula za njega, druga uzastopna u Hamburgu, još je i Peking osvojio prošle godine. Ima li još neki sličan slučaj da imaš (3) titule a nijednu 250-icu?

Leonardo Majer ima dve 500-ice.

 

Ima neka tajna veza izmedju Bazilasvilija i Hamburga :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zoe Bg said:

Leonardo Majer ima dve 500-ice.

 

Ima neka tajna veza izmedju Bazilasvilija i Hamburga :classic_biggrin:

 

Da, da, Leonardo Mayer, čovjek je oba osvojio također u Hamburgu :classic_biggrin:

 

2 minutes ago, alcesta said:

I Naomi Osaka ima dva slema i masters i nijednu manju titulu :classic_biggrin: niko mi drugi trenutno ne pada na pamet.

Bravo za Basilašvilija :18: nisam do kraja znala za koga da navijam.

 

Hahaha, nisam znao ovo za Osaku, zamisli ono kraj karijere imaš tipa 5 GS-a 3 Mastersa i nijednu manju titulu :classic_biggrin:

 

Sjetio sam se i Đerea, on doduše ima jednu 500-icu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mate mišo said:

 

  Sjetio sam se i Đerea, on doduše ima jednu 500-icu.

Golubjev je isti slucaj, gledala sam sad malo istoriju :classic_biggrin: Za Lasla se nadamo da ce podebljati svoje brojke :classic_sleep:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Od nasih ove nedelje Duci igra Kicbil, drugi nosilac pa je slobodan u prvom kolu, normalno Tim je prvi nosilac jer kako se bolje spremiti za USO turneju nego na sljaci. :classic_biggrin:

Viktor igrao kvalifikacije Vasingtona, izgubio u finalnoj rundi od coveka koji se zove Tai Son Kvjatkovski :classic_biggrin: Kecmanovic u prvom kolu Vasingtona protiv Popirina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, zoe Bg said:

Od nasih ove nedelje Duci igra Kicbil, drugi nosilac pa je slobodan u prvom kolu, normalno Tim je prvi nosilac jer kako se bolje spremiti za USO turneju nego na sljaci. :classic_biggrin:

Viktor igrao kvalifikacije Vasingtona, izgubio u finalnoj rundi od coveka koji se zove Tai Son Kvjatkovski :classic_biggrin: Kecmanovic u prvom kolu Vasingtona protiv Popirina. 

Duci baš nije imao sreće na žrebu, čeka pobednika meča Šardi-Čekinato, a ako prođe verovatno na Ramos-Vinjolasa

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Vreme je da Duci počne da radi i ponaša se tako da možemo reći da pobednik meča Šardi-Čekinato i Ramos Vinjolas nisu imali sreće sa žrebom.

Ali u poređenu sa ostalim nosiocima, nije imao 😄 A oni su imali sreću da nisu upali u deo gde je Tim 😄 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alcesta said:

Zaboravih da napomenem, De Minor je osvojio Atlantu, pobedio Frica u finalu. Piše čak da tokom celog turnira niko nije došao do brejk lopte na njegov servis, ali me mrzelo da proveravam statistiku...

 

Da, nije bilo BL na njegov servis na čitavom turniru. Da Lavrnja bude zadovoljan ne zaboravimo, i Ramos je osvojio Gstaad, dobio Stebea u finalu.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam sokiran i uvredjen nepoznavanjem materije 😄

 

Gledao de Minaura po set u sf i f, pljunuti mladi Hjuit, leti po terenu, izuzetna energija i eksplozivnost, strasno ulece u udarce, bas ih je maltretirao u svakoj razmeni (ajd Opelku, al za Fritza mi je bilo iznenadjenje).

Ocekujem minimum qf na jednom od ova 3 veca americka turnira.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nlavrnja said:

I ja sam sokiran i uvredjen nepoznavanjem materije 😄

 

Gledao de Minaura po set u sf i f, pljunuti mladi Hjuit, leti po terenu, izuzetna energija i eksplozivnost, strasno ulece u udarce, bas ih je maltretirao u svakoj razmeni (ajd Opelku, al za Fritza mi je bilo iznenadjenje).

Ocekujem minimum qf na jednom od ova 3 veca americka turnira.

 

Dobra usporedba, meni je on tako djelovao u nekoliko mečeva koje sam odgledao prošle sezone ali ove je, umjesto da napreduje, bio dosta bljedunjav do sada.

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...