Jump to content

ATP 250&500 turniri


Borko

Recommended Posts

Vreme je bilo stvarno, predobar je on igrac (bar na sljaci) ,a da nema titulu. Posebno sto u ovom delu sezone izmedju W i Americke turneje ima par turnira gde ne zalaze top 10 igraci uglavnom.
Ali opet sam mislio u drugom setu da ce Balaz da ga okrene , valjda ce ga malo mentalno ojacati ova titula, video je da moze :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Boxy said:

Duci odrzao govor kao da mu je ovo ko zna koja titula :thumbup::classic_laugh:

Vežbao je malo u Monte Karlu :classic_biggrin:

Nisam imala gde da gledam pa samo videh ovaj klip malopre... je li moguće da se Balaš dere ovoliko :classic_ohmy:

Super, već sam počela da se bojim da ne završi kao Beneto, ali evo najzad je probio led. Sad još Filip :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Dere se ko magarac u Azarenkinom stilu, visoko i dugo, bas iritirajuce! 

Mislim da ce Filipu ovo bas tesko pasti.. Prvo Laci, a sad i Duci, a on onoliki talenat i jos uvek bez titule.. Ko zna mozda se i naljuti pa uskoro i njegov prvenac proslavimo:smiley2:

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Milica said:

Mislim da ce Filipu ovo bas tesko pasti.. Prvo Laci, a sad i Duci, a on onoliki talenat i jos uvek bez titule..

Filipu ovo može samo da bude motivacija, nije mu niko kriv što se nije ozbiljnije spremio. Valjda će ga naterati da se zamisli malo.

Igra li Lajović Hamburg?

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kosjan Willavić said:

Od sutra je 26. na svetu, 24. na race-u 🙂 Bitno je da je mentalna barijera probijena, biće sigurno još neka titula na 250 turnirima do kraja karijere 🙂

 

Bice

A i ovaj klinac iz finala lici na nekog buduceg pobednika

Link to comment
Share on other sites

Pa da, tačno će Mek konačno biti u pravu, ima Zverev da počne karijeru i uzme prvi od deset slemova  sa 31.godinom, kada ova trojica budu u staračkom domu

Edited by NMX
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, zoe Bg said:

 

 

Po kakvoj je oranici igrano finale Njuporta, užas. Znači kako na Vimbldonu izgleda onaj pojas iza osnovne linije, ovde otprilike tako izgleda čitav teren. Odgledah nekoliko gemova, ali baš nezanimljivo, 90% poena se završavalo nakon max 3 razmene. Ovaj dječak iz Kazahstana je pokazao dobar servis i pristojan return. Na 6:5 je servirao za prvi set i tu se raspao, nije uspeo da se vrati do kraja meča. E da, nekoliko puta je servirao underhand, vidim da je često debata oko toga, kako gledati na to? Legalno je, ali često se dosta ljudi buni na takve udarce. Nemam pojma, što se mene tiče, ako je OK da nekog napucaš na mreži da bi osvojio poen, zašto bi ovo bilo problem?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, NMX said:

Sad je red na Filipa da uzme prvu titulu...bokte, da je bilo malo više sreće (doduše i umeća) moglo je da se desi da Filip i Duci danas imaju po masters 😕

 

@Kido from Junkovac taj klinac iz finala je pola godine mlađi od Novaka :kece:

 Uh ybt, neka se izostavi iz zapisnika...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...