Jump to content

ATP 250&500 turniri


Borko

Recommended Posts

Pogledah hajlajte, i intervju posle meca, to je to, ovo mu je poslednji turnir u karijeri.

 

  Mislim da bi mu Fognini i ovako da su igrali (a nisu nikad) bio povoljan mecap, svaki put bi ga polomio i nadjacao udarcima i servisom, cak je i ovaj sirotinjski Janko uspeo da ga raznese. Nista, miracle tournament se nastavlja, pocepao je 2 oponenta, sad na Sugitu kojeg je vec dobijao... Prosto ne mogu da verujem da se povlaci, svih ovih 5 godina kad je mnogo vise bio aut nego u tenisu sam bio u fazonu nek se ne muci, a sad sam u fazonu bas steta, bice mi bas bas jebeno ovih dana svakako,, 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, krzna said:

Steta, ali brutalni servis gemovi Sapovalova

Nema Filip za čim da žali, izgubio je od kvalitetnijeg i u toku celog meča boljeg igrača. Ohrabrujući rezultat, napredovao je na listi, vidim da je prijavljen i za Bazel. Igra u prvom kolu protiv mučenog Đerea koji je imao koksaki virus. Nikad kraja baksuzlucima tog momka. 😞

Link to comment
Share on other sites

Juče na meču Garin - Opelka (67 67) odigrano je 146 poena, osvojenih poena na primanju servisa je ukupno 17 (!?) Opelka je osvojio 6 (!!!!!), Garin 11. Opelka je odservirao 27 asova, i imao 51/52 kada ubaci prvi servis. Neverovatna statistika.

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...