Jump to content

ATP 250&500 turniri


Borko

Recommended Posts

Nisu. Per je na pocetku bio totalno van udarca, cinilo se da je preumoran zbog predugog "radnog dana" (gotovo 2 sata protiv KarenjaBuste, mada je jedan deo odigrao prekjuce), ali se onda pronasao u 2. setu, a Dzonson je od tada izgledao iscedjen (prethodno vise od 2 sata protiv Milmana, koji ne daje jeftine poene). Imali su i mali prekid zbog kise.

A i nelogicno je da Dzonson tek tako tankuje mec kojim bi zaradio dodatnih 60 bodova zbogradi meca protiv Kiriosa i potencijalnih dodatnih 35 bodova (gde ima slabe sanse da pobedi) koji se igra u ponedeljak uvece.

Per je vec druga prica, njemu nisu uvek sve koze na broju, ali i ako je resio da malo tankuje mec zbog USO, brzo se sabrao (mada mislim da je pre bio u pitanju umor u 1. setu, a onda je udario adrenalin). On i onako igra svoj prvi mec u utorak (protiv Kanadjanina Schnura), imace dovoljno vremena da se oporavi. A ovde moze danas i do titule.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, bas sam obratila paznju na to ko je u kom delu USO zreba: vecina QF-sta od juce je u dodnjem delu zreba i dobro je za njih sto startuju u utorak (mada ne verujem da se USO vodio njihovim interesima kod odluke koji deo zreba kada igra 😉 ) . Posto je Karenjo Busta ispao, Hurkasu je zapravo najnepovoljnija situacija: nocas je igrao poslednji mec (ne znam uopste kad su poceli i zavrsili), a vec u ponedeljak igra R1 (doduse poslednji mec na C14, ali protiv Zeroma :classic_biggrin: koji nije maciji kasalj).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...