Jump to content

Prelazak na novi server


Recommended Posts

5 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Kompletno obrisao cookies i cache, probao i preko edge, inkognito prozor, brisao dns i preko cmd, restartovao browser, računar...

 

 

Stativa

 

 

Pa jesam, ali preko telefona, a kad sam na poslu treba mi pristup forumu preko računara ili laptopa, da bi izgledalo da nešto radim. :classic_biggrin:

 

Mi u firmi imamo vazda neke filtere/blokiranje, da nema veze s tim?

Imate i Administratora mreze, a to se lako resava

 

v8QXmU1.gif

 

A mozes  i da instaliras Thor.:smiley2:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AgroUrban said:

 

Ja nisam nista nigde brisao, nemam pojma gde pisem sada, jesam li u Matrixu?

 

I ja se isto pitam, nikakav kas ni istoriju nisam brisao, a sve se cini da radi ali sad vise ne znam jesam li na pravom forumu ili ima jos jedan gdje pisu samo zombiji ili je ovo zombi forum?

 

Mislim da administracija treba zaklat jedno jare, da prinese zrtvu i prospe krv nevinog bica po novom serveru da smiri zle duhove. Mislim da boljeg rjesenja od ovog nema.

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Odlicno ucitava forum na novom serveru, plus svi stari postovi su na svom mjestu. Fakat, ostalo mi je na starom boardu upisano nekoliko postova od ranije koje nisam zavrsio, i evo tu su, samo trebam kliknit Reply.

 

Bravo decki :thumbsup:

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Honey Badger said:

 

I ja se isto pitam, nikakav kas ni istoriju nisam brisao, a sve se cini da radi ali sad vise ne znam jesam li na pravom forumu ili ima jos jedan gdje pisu samo zombiji ili je ovo zombi forum?

 

Mislim da administracija treba zaklat jedno jare, da prinese zrtvu i prospe krv nevinog bica po novom serveru da smiri zle duhove. Mislim da boljeg rjesenja od ovog nema.

Nekoliko devica, jedan devac i jedna postarija (za Arsenija:s_d:) pride.

Link to comment
Share on other sites

Kod mene radilo najnormalnije sve do jutros negde oko 7:45. Od tada 404 Not Found error, i ni makac :classic_angry:.

To na telefonu. Na kompu radi.

Ima li leka?

 

Edit: Povlacim receno. Na wifi radi i na telefonu, dakle do mog mobilnog provajdera je.

Edited by vilhelmina
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...