Jump to content

NFL Fantasy 2019 - A liga


Recommended Posts

Ok,mislio sam da pratis.Najveca liga na svetu,igra se malo drugacije od standardnih,sa dva flex mesta.Organizuju je Fantasy footballers,broj 1 podcast na svetu vezan za fantasy football.Sinoc mi bio draft,dobro zezanje,dosta trash talka:classic_biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Xpert said:

@Kolbas

Kad udjes u fantasy app, ako ti prvo prikaze tim,  klikni na home (kucica levi gornji ugao), onda se spustis do Pickema/Survivala i kliknes na Add Team, Join a Group.

ID za Survival je 29519

ID za Pickem je 45960

 

Sifra za obe lige je: 92vox92

Porodio sam logovanje nekako 😓... pošto sam na poslu automatski ulogovan na government mrežu, izgleda da su imali neke filtere koji su mi otežavali stvar

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Skyglider said:

Steva @Darth Steva  je ispao pre dve godina ako se dobro secam i onda je batalio da igra, ne znam sto.

 

Jbg, postalo mi veliko opterecenje tako da sam i tu poslednju sezonu igrao sa namestanjem postave nedeljom u 18:45, cisto da ispostujem ligu.

Mnogo mi opustenije gledanje utakmica nedeljom bez fantasy-ja. 😄 

Link to comment
Share on other sites

Ostavio Wentza na klupi, to je to jbg.

Ja verovatno igraca koji će imati najviše poena u celom prvom kolu.
Ali me je epski usralo sa utakmicom LAC - IND, prvo Hilton uhvati TD na 40 sek do kraja i tako odvede utakmicu u OT, a tamo Ekeler istrči TD
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Sharp said:

Solidan prvi week. :kece: 

Vombatima više sreće drugi put. :shake:

 

 

Danke...

 

Mislim da su mi rosteri bili jači u vreme kad je ova liga imala 16 ekipa. Ovo će biti teška borba za opstanak. 

 

edit: I čestitke naravno, umalo da zaboravim.

Edited by Yi Sun Shin
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...