Jump to content

NFL Fantasy 2019 - A liga


Recommended Posts

Alal vera Djole, maestralan potez sa Vinstonom! Ja umesto da vec sad slavim pobedu moram nakon smo jednog meca da ti prepustim ulogu favorita, jer ako je te je nicim izazvano bencovanje Vinstona ostavilo u zivotu, Hopkinsov najgori mec sezone (protiv na papiru najlakseg protivnika) ti je doneo ulogu poprilicnog favorita. Neverovatno kako se kolo srece brzo okrece.

 

Imao sam ceo dan neki loš gut feeling za taj meč iako su svi očekivali raspucavanje, pa sam i kickera ostavio na klupi. Loše vreme, Winston bez hvatača, nekako mi se Matty Ice činio kao sigurniji izbor - manji ceiling ali viši floor, a s obzirom da verujem u svoje trkače, to mi se činilo kao bitnije.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja uvek volim sutera koji igra protiv dobre odbrane, logika je da ce tesko postizati TD-ove i morati vise da idu na pokusaje za tri poena. Nazalost nista nije urdilo plodom, 49-ers nisu imali nijedan jedini sack i to je tek drugi put ove sezone, plus su primili preko 30 poena pa uprkos i TD-u ostali ispod10 poena. Od 4 igraca prvog dana skupio sam bednih 22 poena, a iskreno toliko sam ocekivao samo od Hopkinsa.

Link to comment
Share on other sites





Ja uvek volim sutera koji igra protiv dobre odbrane, logika je da ce tesko postizati TD-ove i morati vise da idu na pokusaje za tri poena.


A šta ako jaka odbrana ne dozvoljava ni da se dođe u domet šuta za tri poena? [emoji14]

Nema tu mnogo filozofije nakon 15 nedelja, statistika je statistika, a ona kaže da su Patsi drugi najgori za imati ih protiv svog kikera.

Link to comment
Share on other sites

I dalje si u prednosti, trebaju ti 2 TD za egal, tri za sigurnu pobedu, a ovo je mec gde ce poeni ici samo po zemlji, no u svakom slucaju bice zanimljivo gledati veceras. Ja  se  nadam triple-oj kruni, osvojio sam suicide pre bar mesec dana, a i dalje sam ziv, vodim i u pogadjalici i ostalo je jos samo ovo, najbitnije, za kompletiranje savrsene sezone 🙂 Da Hopkins nije podbacio ili da sam ubacio Williamsa umesto Paskala (tu mi je veliki previd, prosto povratkom Hiltona on je ocito izgubio upotrebnu vrednost, al ja to ignorisao) sve bi bilo reseno ovako idemo do kraja.

Link to comment
Share on other sites

Au au au, ovo je bilo blizu.

Čestitke Romantiku!


Prodao Boone na kraju. Prvi plan je bio da benchujem Edelmana u korist Boona, ali kako su igrali tek u ponedeljak, plašio sam se da će možda Mattison ipak igrati, pa sam Diggsa ostavio kao rezervu. Da sam postupio kako sam prvobitno hteo, ili možda bolje rečeno, da nisu igrali MNF, sad bih osvojio titulu za nekih 0.4 poena. Ne kažem ovo u fazonu jebem ti sreću kuratu, i Romantik je sigurno imao slične odluke pred sobom, ali eto kako neke sitnice mogu da odluče.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uh kakav triler! Ja sam bio smiren ali u blagom grcu sve do onog TD od 56 jardi, e tad sam se propisno preznojio. Neverovatno kako je vreme relativna kategorija, cini mi se da je mec od tad do poslednje akcije trajao nekih nedelju dana a ne nepun sat. Meni su i poslednja 3 kola regularnog dela bili fakticki plejof, tako da jos od pocetka novembra svaki vikend bio pred izazovom biti ili ne biti, savrsena adrenalinska sezona krunisana sinoc :18:

 

Jedva cekam septembar i narednu sezonu a do tad nadam se da ce svi uzeti ucesce u onom plej of challenge-u na zvanicnom sajtu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...