Jump to content
Vox92.net Forum
Skyglider

NFL Fantasy 2019 - A liga

Recommended Posts

1 hour ago, gggggggg said:

znaci sky i xpert ispali?

Privremeno odlaze dva stuba ove lige...ovo je kao da su ispali Liverpool i Man. United u istoj sezoni...

• Like 2

Cestitke svima koji su usli u PO, a ostalima vise srece sl.godine.

Zreb je tako odlucio da Ja i Mr Robot odmeriomo snage vec u prvom kolu PO. Dve ekipe sa najvise osvojenih poena u ligi. Nadam se samo da ce ovog puta biti zanimljivije nego u regularnom delu sezone, kada sam doziveo najubedljiviji poraz u godini. 😂 

i uzdam se u CMC da posle jendnog kola posta, preore teren u Atlanti i deprimira mog protivnika. 😁

Kao sto i najavih juce, cudo se desilo (u vidu povrede Cooka) i ja udjoh u doigravanje, a kad sam vec stigao tamo ovako uz pomoc s neba, red je i da konacno osvojim :whistling:

Koji horor od prvog meca, Robinson u prva 3 hvatanja dva puta to radi za TD :frusty: a ja pride Smita iz Dalasa ostavio na klupi sa sve njegovih 12 poena 😞

16 hours ago, Romantik said:

Koji horor od prvog meca, Robinson u prva 3 hvatanja dva puta to radi za TD :frusty: a ja pride Smita iz Dalasa ostavio na klupi sa sve njegovih 12 poena 😞

Nice try😎

Edited by Kolbas

Oba WR-a mi izletila u prvom poluvremenu s ozljedama nakon što su solidno krenuli (Evans i Parker), mogu već sad čestitati protivniku na prolazu dalje... :smiley5:

Čestitke Romantiku...zaslužena pobeda, Brees izdominirao najstrašnije...moglo je doduše i bez jinxovanja posle TNF-a, ali dobro sad...sve najbolje u nastavku

Hvala!

Brees se samo ovim mecom otplatio. Od hvataca sam zaista ocekivao mnogo u ovoj rundi i imao dilemu koga ubaciti, ali na kraju su svi izdominirali, pa je bilo i nebitno 😄

Ako mi se Dzejkobs vrati idem na titulu, ako je zavrsio sezonu onda ce to biti malo teze, tako da mi je to kljucna stvar.

U ovom kolu sam imao, verujem do sada u nasoj ligi, nezabelezen ucinak hvataca. Imam ih petoricu aktivnih i svi su uhvatili bar po jedan TD! Tri startera su imali 15, 18 i 19 poena, i to su mi bila tri najslabija hvataca 😂 Na klupi su ostali momci sa 27 i 28 poena.

Čestitke Djoletu za zasluženu pobedu i puno sreče u nastavku playoffa :thumbsup:

Za mene jedna od slabijih sezona, gde sam realno trebao da budem u borbi za opstanak, ali sam nekako ušao u playoff zahvaljujuči rasporedu. Vidimo se sledeče sezone

• Like 1

Također čestitke mom protivniku, znao sam da su mi šanse minimalne nakon ozljeda Evansa i Parkera, a Saquon je sinoć odigrao onako kako igra cijele sezone, jako slabo i s takvim prvim pickom izboriti playoff je bio uspjeh. 

47 minutes ago, L' Imperatore said:

Čestitke Djoletu za zasluženu pobedu i puno sreče u nastavku playoffa :thumbsup:

Hvala!

Biće teško protiv Kanta, loš raspored, sjeba me ovo sa Ridleyem malo, a i pitanje šta će sa Winstonom biti, tako da mu prepuštam ulogu favorita. U principu, odlučiće Chubb&Jones vs CMC&Gurley.

Edited by djole