Jump to content

NFL Fantasy 2019 - A liga


Recommended Posts

Cestitke svima koji su usli u PO, a ostalima vise srece sl.godine.

 

Zreb je tako odlucio da Ja i Mr Robot odmeriomo snage vec u prvom kolu PO. Dve ekipe sa najvise osvojenih poena u ligi. Nadam se samo da ce ovog puta biti zanimljivije nego u regularnom delu sezone, kada sam doziveo najubedljiviji poraz u godini. 😂 

i uzdam se u CMC da posle jendnog kola posta, preore teren u Atlanti i deprimira mog protivnika. 😁

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Romantik said:

Koji horor od prvog meca, Robinson u prva 3 hvatanja dva puta to radi za TD :frusty: a ja pride Smita iz Dalasa ostavio na klupi sa sve njegovih 12 poena 😞

Nice try😎

Edited by Kolbas
Link to comment
Share on other sites

Hvala!

Brees se samo ovim mecom otplatio. Od hvataca sam zaista ocekivao mnogo u ovoj rundi i imao dilemu koga ubaciti, ali na kraju su svi izdominirali, pa je bilo i nebitno 😄

Ako mi se Dzejkobs vrati idem na titulu, ako je zavrsio sezonu onda ce to biti malo teze, tako da mi je to kljucna stvar.

Link to comment
Share on other sites

U ovom kolu sam imao, verujem do sada u nasoj ligi, nezabelezen ucinak hvataca. Imam ih petoricu aktivnih i svi su uhvatili bar po jedan TD! Tri startera su imali 15, 18 i 19 poena, i to su mi bila tri najslabija hvataca 😂 Na klupi su ostali momci sa 27 i 28 poena.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, L' Imperatore said:

Čestitke Djoletu za zasluženu pobedu i puno sreče u nastavku playoffa :thumbsup:

 

Hvala!

 

 

Biće teško protiv Kanta, loš raspored, sjeba me ovo sa Ridleyem malo, a i pitanje šta će sa Winstonom biti, tako da mu prepuštam ulogu favorita. U principu, odlučiće Chubb&Jones vs CMC&Gurley.

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Konacno se i ja docepah velikog finala! Prilicno sam siguran da sam imao najvecu zelju za pobedom u celoj ligi i to je konacno univerzum prepoznao. U polufinalu propustih priliku da zakukam nakon one partije Ingrama u cetvrtak, ali srecom to mi se nije obilo o glavu :classic_biggrin: no da bih to predupredio sad cu da krenem na vreme 😄

 

Cele sezone sam kuburio s trkacima i jedina konstanta je bio Dzejkobs. Nazalost on je definitivno otpisan za finale pa mi preostaje da se uzdam u dobre "mecapove" ostalih.

Ovako gledano, ako Bris opet isporuci magiju kao u poslednja dva meca, trebao bih biti dosta jaci na QB-u a ono sto ce da mi donese pobedu su hvataci, koji em su znatno bolji em Hopkins ima savrsenog protivnika, a uprkos mojim losim trkacima konacno imam protivika kome to takodje nije jaca strana, plus sto Chubb igra protiv Baltimora, pa ne bi trebao da dostigne svoje prosecne brojke. Nadalje gledano moj tim nigde ne zaostaje poziciju po poziciju, te jos jednom, ako Bris ostane zdrav i isporuci vise od Vinstona mislim da je titula u mojim rukama.

 

E sad da vidimo da li ce ovakva samouverenost da mi se obije o glavu kao neki kontra jinks 🙂

Link to comment
Share on other sites

Čekaj bre, polako... pa pitam se i ja valjda nešto :classic_biggrin:

 

Elem, što se tiče kvoterbekova, videćemo. Ovako na prvu loptu, nisu baš Titansi ekipa protiv koje su se mnogi naigrali, pogotovo ne kod njih. Winston je ubica i ima vrhunski matchup, samo je pitanje kakvo je stanje sa tom šakom, mada je u prethodna dva meča u tom stanju bacio oba puta preko 40 poena. Tako da ne bih rekao da imaš toliku prednost koliko misliš.

 

Što se tiče hvatača, tu jesi u prednosti. Edelman je kljakav i ima užasan matchup, Diggs igra po principu toplo hladno, jedino je Williams uhvatio formu i ima dobar matchup. Tvoji sa baš dobrim rasporedom a i AJ Brown konačno dobija dovoljno lopti.

 

E sad što se tiče trkača, kako bre mi nisu jača strana? :classic_biggrin: Pa Jones i Chubb su peti i šesti trkač u dosadašnjem delu sezone. Nisu laki matchup-ovi, ali Chubb je imao svoju najbolju partiju sezone baš protiv Baltimora, 36.30 poena, a i Jones je bio odličan protiv Minesote sa 21.

 

Možda će zvučati glupo, ali tebi vrlo lako defanzivci mogu da donesu pobedu. Imaš dvojicu koji su konstantni, ja sam tu jako slab i rotiram praktično svako kolo.

 

Uglavnom, mislim da je meč manje više egal, ali prepuštam ti ulogu blagog favorita :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Btw....  Da se pohvalim kako sam u jednoj ligi ( od tri koje ukupno igram, u onoj trećoj sam gori nego ovde ) ušao u finale nakon korekcije. Prvobitno je bio poraz za 0.12 poena, ali protivniku skinuto pola poena nekog od defanzivaca  (Solo tackle --->Tackle assist ) i eto mene u finalu  :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, djole said:

Čekaj bre, polako... pa pitam se i ja valjda nešto :classic_biggrin:

 

Elem, što se tiče kvoterbekova, videćemo. Ovako na prvu loptu, nisu baš Titansi ekipa protiv koje su se mnogi naigrali, pogotovo ne kod njih. Winston je ubica i ima vrhunski matchup, samo je pitanje kakvo je stanje sa tom šakom, mada je u prethodna dva meča u tom stanju bacio oba puta preko 40 poena. Tako da ne bih rekao da imaš toliku prednost koliko misliš.

 

Što se tiče hvatača, tu jesi u prednosti. Edelman je kljakav i ima užasan matchup, Diggs igra po principu toplo hladno, jedino je Williams uhvatio formu i ima dobar matchup. Tvoji sa baš dobrim rasporedom a i AJ Brown konačno dobija dovoljno lopti.

 

E sad što se tiče trkača, kako bre mi nisu jača strana? :classic_biggrin: Pa Jones i Chubb su peti i šesti trkač u dosadašnjem delu sezone. Nisu laki matchup-ovi, ali Chubb je imao svoju najbolju partiju sezone baš protiv Baltimora, 36.30 poena, a i Jones je bio odličan protiv Minesote sa 21.

 

Možda će zvučati glupo, ali tebi vrlo lako defanzivci mogu da donesu pobedu. Imaš dvojicu koji su konstantni, ja sam tu jako slab i rotiram praktično svako kolo.

 

Uglavnom, mislim da je meč manje više egal, ali prepuštam ti ulogu blagog favorita :classic_biggrin:

 

Sto se Vinstona tice tu si u pravu. Ja sam ga gledao samo jednom ove sezone a kako ga nisam percipirao kao ozbiljnog QB nisam uopste imao predstavu da ima ovakve brojke.

 

Za trkace ostajem pro svom stavu. I u polufinalu protivnicki RB je igrao protvi Minesote a ja sam samo trljao ruke, plus sto Jones-a pratim svaki mec, jer imam Williamsa a oni se nadopunjuju i dzaba mu brojke kad je izuzetno nekonstntan, on je imao trecinu meceva sa jednocifrenim brojem poena, uglavnom manje i od 5, a takav igrac svakako nije neko od koga ces da strepis. Chubb je nesto poput Vinstona, neko koga bas ne cenim kao elitnog igraca iako ima dobre brojke, a bas to sto je imao nestvarne brojke protiv odlicne odbrane Baltimora ga cini manje opasnim, jer ako je neko naucio gde je gresio i sta treba da promeni da bi ga zasutavio to su oni.

 

Kod defanzivaca delim misljenje, smao sto tu nije veliki broj poena u igri. Znaci opet se vracamo na pocetak i sve se svodi an to da Bris dobije Vinstona, samo sto sad nisam toliko uveren kao do pre 15 minuta 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

Alal vera Djole, maestralan potez sa Vinstonom! Ja umesto da vec sad slavim pobedu moram nakon smo jednog meca da ti prepustim ulogu favorita, jer ako je te je nicim izazvano bencovanje Vinstona ostavilo u zivotu, Hopkinsov najgori mec sezone (protiv na papiru najlakseg protivnika) ti je doneo ulogu poprilicnog favorita. Neverovatno kako se kolo srece brzo okrece.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...