Jump to content

NFL Fantasy 2019 - A liga


Recommended Posts

3 minutes ago, Sharp said:

https://www.fantasypros.com/2019/09/fantasy-football-rankings-rest-of-season-week-2-2019/

 

ovo su nekakvi rest of season rankingsi, trebali bi ti biti od pomoći

 

 

E hvala puno, to mi je trebalo.

 

Nego, što je Saquon pao na 3. mesto, kad su ga maltene svi imali kao #1 pred početak sezone.

 

I najbitnije, ako može savet, šta da jurim, tj. po kom redosledu da biram, što se pozicija/runda tiče. 

 

Prvi put igram ovu 10 teams ligu, prošle sezone sam igrao neku free ESPN, ali niti sam radio draft, niti su ostali igrali do kraja (sem 2 lika).

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Noćna_mora_b92_fantazera said:

 

 

E hvala puno, to mi je trebalo.

 

Nego, što je Saquon pao na 3. mesto, kad su ga maltene svi imali kao #1 pred početak sezone.

 

I najbitnije, ako može savet, šta da jurim, tj. po kom redosledu da biram, što se pozicija/runda tiče. 

 

Prvi put igram ovu 10 teams ligu, prošle sezone sam igrao neku free ESPN, ali niti sam radio draft, niti su ostali igrali do kraja (sem 2 lika).

 

 

Prva 4. picka (Zeke, CMC, Saquon, Kamara) su ti svi tu negdje, doslovno ovisi o tome koji ti je osobno draži. Prema tome ako možeš birati pick uzmi 3. ili 4. overall jer ti je maltene svejedno kojeg od ta 4 ćeš uzeti. Nakog toga prati kako ide draft i biraj igrače po tome kakav value predstavljaju, nemoj se fiksirati na određenu poziciju (osim toga da ne uzimaš qba među prvima, to je moj osobni savjet) i obranu i kickera ostavi za kraj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sharp said:

 

 

Prva 4. picka (Zeke, CMC, Saquon, Kamara) su ti svi tu negdje, doslovno ovisi o tome koji ti je osobno draži. Prema tome ako možeš birati pick uzmi 3. ili 4. overall jer ti je maltene svejedno kojeg od ta 4 ćeš uzeti. Nakog toga prati kako ide draft i biraj igrače po tome kakav value predstavljaju, nemoj se fiksirati na određenu poziciju (osim toga da ne uzimaš qba među prvima, to je moj osobni savjet) i obranu i kickera ostavi za kraj.

 

Tako sam i mislio, pošto bi ovde trebalo uvek nešto dobro da preostane, jer je ipak manja liga.

 

I još samo ovo - da li uzimati kickera i odbranu pre nego što krenem da punim klupu, ili baš na samom kraju?

Link to comment
Share on other sites

Neki će posegnuti za njima puno ranije, moje mišljenje je da ih uzimaš s 2 posljednja picka. Pogledaj dobro tko s kime igra week 2 i prema tome uzmi obranu, a kickera pogotovo ostavi za posljednju rundu jer si u ligi od 10 ekipa pa ćeš imati ogroman izbor.

Link to comment
Share on other sites

Nakon poezije u prvom kolu i fenomenalnih 161 poena, kad se nije znalo odakle biju, nedelju dana kasnije i sve suprotno, jedva 57 poena, dakle preko 100 manje nego prosle sedmice i pritom dve povrede startera, Brisa i Dzeksona. JJ Wat je takodje zavrsio karijeru u mom timu, dva sramna izdanja, a kao i u prvoj rundi protivnik me je zgazio na pozciji kikera i definitivno i tu mora nesto da se menja. Teski dani pred Ubicama.

 

EDIT: Zaboravih da dodam, jedini covek koga sam otpustio prosle nedelje sad 107 jardi hvatanjem i TD 😂

Edited by Romantik
Link to comment
Share on other sites

Ja sam Sandersa nudio okolo za nekog tight enda jer imam solidnu dubinu na WR-u, ali ga srećom nitko nije htio. :lol_2:

 

Još da ga glupan nisam maknuo s flexa na klupu u zadnji tren imao bih šanse za pobjedu i u ovom tjednu, ovako čestitke Mr Robotu.

 

Također pozdravljam i Ryana Fitzpatricka i od srca mu želim da mu ženske članove familije tako oplode kao što je on mene jučer oplodio. NE obrana je skupila 45 jebenih bodova, to još nisam u svojoj dugogodišnjoj fantasy karijeri vidio da QB skupi manje yardi nego što ih protivnički tim ima na njegovim pickovima. :ajme:

 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...