Jump to content

Gaming Zone


Recommended Posts

8 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

ovo nije tacno

mogu obojica online(pod uslovom da imaju PS+), mogu cak i jedan protiv drugoga, npr NBA2k20

kljucna stvar - u pomenutoj varijanti igra se sa razlicitih naloga

 

 

 

 

btw, TLOU2 je brutalan

ne verujte hejterima i onima koji igru nisu ni probali

 

qRivzYp.jpg

 

 

Znam da se desavalo da se prekine igrica u igraonici kad sam igrao, i da mi ovaj sto radi kaze da je taj drugi uredjaj usao da igra online i zato se prekida, e sad mozda nisam ja ukapirao, verovatno je to za isti nalog..

Link to comment
Share on other sites

moze da te izbaci neko ako se loguje na isti nalog, ali to onda nije share...tj. nije ovaj gameshare o kome pricamo

i koji na neki nacin i predstavlja exploit sony family sharing funkcionalnosti

to funkcionise ovako:

- ti imas svoj standardni primarni nalog na kome igras igre. recimo [email protected]

- za novu igru se kreira novi nalog, recimo [email protected]

- nosilac slot(pera) se uloguje na [email protected] samo jednom, aktivira svoju konzolu kao primarnu za taj nalog, pokrene DL i vise nikada se ne loguje na taj nalog

- pera igru igra sa svog primarnog naloga([email protected]) bez ogranicenja

- guest slot igru moze da igra samo sa novokreiranog naloga [email protected]

- obojica mogu da igraju u isto vreme(igraju sa razlicitih naloga) i cak jedan protiv drugog(ukoliko imaju PS+ koji je neophodan za online igranje)

 

drugar i ja delimo igre ovako odavno, a postoji i jedan domaci forum na kome mozes da kupujes slotove u kontrolisanoj i korektnoj gaming zajednici

konkretno, TLOU2 guest slot sada mozes da kupis za 2500-3000din...a starije igre i za manje

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

zavrsih TLOU2 sinoc pa da podelim neke utiske:

- brutalna igra u svakom aspektu

- vrlo verovatno igra generacije...ako ne neprikosnoveni broj jedan, svakako u top3

- hejt koji je igra popila od zadojene gaming scene je apsolutno nezasluzen

- nijednu od tzv. objektivnih zamerki nisam primetio...ni sranje pricu, ni nedoslednost karaktera, ni fejk advertajzing

- ostaje samo avansni hejt zadojenih klinaca i onih koji su igru "odigrali" na jućjubu, nakon sto su po svoje misljenje o igri otisli na reddit i 4chan

 

vrhunsko ostvaranje u svakom segmentu

remek delo

kapa dole naughty dog

 

YbY4ung.png

 

 

 

Edited by Takeshi_Kovacs
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Klotzen said:

Europa Universalis 4

 

Vraćam Turcima dugove : )

 

konacno neko pametan.

 

igras ovaj novi patch? ja bukvalno nisam igrao igru otkad je izasao. ne svidja mi se ovaj novi estate mehanizam. ne mogu nikako da se nateram da igram...

 

@MrTripleDouble

 

koji si rank u doti. mogli bi to odigrati, ima nas ovde nekoliko. mada ja sve redje igram i dotu.

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

 

konacno neko pametan.

 

igras ovaj novi patch? ja bukvalno nisam igrao igru otkad je izasao. ne svidja mi se ovaj novi estate mehanizam. ne mogu nikako da se nateram da igram...

 

 

U principu olakšan je sistem estates-a u odnosu na ono pre ali sada ima smisla a i bonusi su odlični. Sa druge strane penali su prilično ozbiljni i sevaju pobune kada su nezadovoljni. Ja sam pogledao neki YT tutorial od 8 minuta i tamo je objašnjeno sve, od osnova pa do preporuka za 19. vek. Ja u principu overim par kampanja posle svakog većeg DLC-a. Prvo igram sa Srbijom a drugu kampanju sa nekim od evropljana koji mogu da kolonizuju rano. Obično se posle toga smorim.

Link to comment
Share on other sites

taman sam naucio da ih koristim i onda su ih promenili. 

da meni se ne svidjaju kazne.

 

heh ja bas ne volim da igram u evropi. previse mi je smor. stalno ista prica. hre mi je bezveze, mada su ga sada bas izmenili.

 

vise volim da igram u aziji i jurim takve achievemente.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, threepwood said:

 

Cepa li se Ultimate team i da li si dropback, 1 depth rat? 😄

 

Uh pa mnogo mi treba da napravim polu respektabilan tim + ne zelim da dam pinchike na igicu. Dosta sto placam onaj ps+
tako da to pikam onako rekreativno kad se smorim.

old skul samo online sigao do 3/4 divizije pa padnem u 5tu 6tu pa se vratim i tako u krug 🙂

jos da dodam, smara me ono sa ugovorima itd itd.. slab sam sa novotarijama, nakrcao sam 50 igraca mrzi me da klicem da ih prodajem i slicno

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

Ponovo se prelazi Mass Effect. Kakva igra!

 

Vrlo verovatno GOAT fransiza po mom skromnom misljenju.

 

2 hours ago, Squabbit said:

 

Uh pa mnogo mi treba da napravim polu respektabilan tim + ne zelim da dam pinchike na igicu. Dosta sto placam onaj ps+
tako da to pikam onako rekreativno kad se smorim.

old skul samo online sigao do 3/4 divizije pa padnem u 5tu 6tu pa se vratim i tako u krug 🙂

jos da dodam, smara me ono sa ugovorima itd itd.. slab sam sa novotarijama, nakrcao sam 50 igraca mrzi me da klicem da ih prodajem i slicno

 

Sad je laganica bilo napraviti zverski tim u ovom Summer Heat promou. Dzaba mi sto sam grindovao Weekend ligu 9 meseci kad sad svi furamo iste igrace. 

Ocajna je bila Fifa ove godine sa gameplayom, ali dosta dobrih zanimacija su ubacili za nas zaludne. Dosla mi je kao kec na 10 za ovaj Korona period

Edited by threepwood
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, threepwood said:

 

Vrlo verovatno GOAT fransiza po mom skromnom misljenju.

 

Mozemo da diskutujemo o tome kako nam je i da li nam je legao kraj, ali se slazem sa tobom. Meni barem definitivno najbolja fransiza. Sad igram drugi deo i uzivam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...