Jump to content

Gaming Zone


Recommended Posts

@gggggggg @imbaSpirit

 

Gledate TI? Ja zakačio kovid tako da pratim sve.

 

Dosta dobra dota se igra, zabavni su mečevi. Meta je baš team fight orientisana, nema snowball-a.

 

Secret i LGD su jasno koplje ispred svih. Tier ispod su tačno ove ekipe što su ostale Spirit, VP, T1 i IG. Računam kao da je T1 već pobedio VG 😄 Mislim da od sledeće Serije će sve biti ultra blizu.

 

Lični favoriti su mi CIS ekipe, najmlađi su i igraju najzabavniju dotu. Drago mi je da Miposhka konačno pravi veći uspeh na glavnoj sceni.

 

Inače GPK je tako izdivljao na Puck-u protiv VG-a, dugo nisam tako nešto video 😄

 

 

Link to comment
Share on other sites

eg juce ispao. plakao sam pola dana.

 

torontotokyo je glavni baja na turniru kako vidim. ne jebe zivu silu. 

 

 

no, glavni cilj za ovaj ti mi je bilo da og ispadne sto pre. sada navijam za zai-a, mada mi je realno svejedno. vreme je mozda da kinezi uzmu konacno.

Link to comment
Share on other sites

Ja juče ujutru napisao poruku, sad vidim da se nekako nije poslala.

 

Vrhunska dota se igra, zakačio sam kovid tako da sam sve pogledao. Bukvalno neuporedivo sa onim turnirima što su se igrali tokom godine, to sam pomalo pokušavao da gledam ali je bilo prilično dosadno.

 

Baš je teamfight oriented meta, nema uopšte snowball-a. Rosh ima ogromnu važnost, bukvalno se svaki meč završava nekom velikom borbom oko pit-a. Malo možda smara što retko ima nekih dobrih high-ground borbi, ali i ovako je strava.

 

Secret i PSG LGD deluju nivo iznad svih ostalih. Posle su taman sve ove ekipe što su juče ostale u Lower Bracket-u. Meni su ove mlade CIS ekipe omiljene, voleo bih kada bi Spirit uspeo da napravi neko ludo iznenađenje.

 

TorontoTokyo juče bio giga Chad, mada je u jednom meču možda najviše izdivljao GPK sa Puckom.

 

edit: lol 😄 vidim gore da se jeste ipak poslalo 

Edited by nemanjaol
Link to comment
Share on other sites

Koliko treba da je tim mentalno jak da pobedi game posle onog throwa sa aegisom, pogotovo sto je im je trebao kao leba zbog prirode njihovog pika.

 

Meta je kul, teamfight orijentisana. Jedino sto mi se ne svidja i sto bas bode oci je mali broj heroja koji se igraju. To je vazilo i za group stage i sada na main stage-u. Neverovatno deluje da se nisu pikali Huskar, Kotl, dazzle, warlock, alchemist, enigma. Od Kotla nije moglo da se zivi u pabovima jedno mesec dana pre TI-a. :lol_2:

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, gggggggg said:

koliko je ig bolji tim od vg-a. 

 

juce sam zaboravio reci da sam bas bio odusevljen komentarisanjem insanie. dugo nisam cuo bolje. 

 

Mene VG uopšte nije oduševio, iznenadio sam se i što su T1 prošli

 

Insania kida, ubedljivo najbolji analitičar, a super je bio i kad je castovao sa OD-em.

 

PPD je imao isto dobr insighte na TI8 (valjda) ono kad je Day9 bio host. Ali je isto tako sujetna budala, Insania mi je dosta bolji, baš je talentovan za taj posao. Ali nadam se da ćemo ga još dugo gledati kao igrača.

Link to comment
Share on other sites

Bice ludnica game 5, već vidim. Spirit je banovao sve što im je smetalo u prethodna dva meča.

 

Sad su birali sve ono što im odgovara i idu sa svojim dobrim draftom, protiv LGD-evog najjačeg. Klade se na sebe, računaju da su ovo već pobedili ovaj draft ranije danas protiv Secreta. Videćemo, ne očekujem da će biti stomp

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...