Jump to content

Gaming Zone


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kod mene je suprotno, ponekad ako stignem odigram koju partiju, ali ne znam vec duze vreme apsolutno nista sto se desava u Dota svetu. Definitivno bi bilo bolje da je obrnuto 🙂

Gledao sam malo ovu neku domacu ligu, zavrsila se pre koji dan, to je bilo interesantno. Bacicu pogled na taj Dota anime, a gospodin @gggggggg umesto sto glumi muskarcinu mogao bi nekad da se pojavi na steam-u 😄 da bacimo neki retro party 😛 :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jel neko uzimao ovaj xbox game pass, kako ide za nalog jel mora isto nesto slicno kao za PS4 da se namesta UK ili US prilikom placanja. I da li je dovoljna ova brzina neta za igranje , razmisljam se da probam , a mrzi me da mi bushe zid za opticki net : 47 mbps download, a upload 7,63 mbps.

Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2021 at 9:41 AM, Predragdjape said:

Druze, prodaj xbox i kupi PS kao i svi pravi gejmeri. 😄  Igra li iko 2k, Fifu ili COD na ps5/4?

 

Mnogo je bolji izbor xbox zbog game pass-a, platis 10 dolara mesecno , prvi mesec dolar i igras igre, ne moras uopste da ih kupujes, ekonomski je isplativije. A Xbox nisam jos pazario , samo se raspitujem.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2021 at 9:41 AM, Predragdjape said:

Druze, prodaj xbox i kupi PS kao i svi pravi gejmeri. 😄  Igra li iko 2k, Fifu ili COD na ps5/4?

igram ja 2k na ps5

 



Mnogo je bolji izbor xbox zbog game pass-a, platis 10 dolara mesecno , prvi mesec dolar i igras igre, ne moras uopste da ih kupujes, ekonomski je isplativije

sve zavisi sta planiras da igras

meni bukvalno nema nista zanimljivo na tom gamepassu

Edited by Takeshi_Kovacs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Umro Benoît Sokal, autor čuvenog serijala igara "Syberia". Ovaj zadnji deo nisam još igrao ali se i danas sećam prvog i drugog dela koji su urađeni fantastično. Čudi me da priča nije našla put do filma.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

igrao neko najnoviji manager? ljudi ga hvalili kako je match engine popravljen i bolji nego ikada a meni se nikada nije desilo da nakon pet odigranih utakmica rage quitujem kao sada. jos su stavili ovaj xg cisto da me jos vise uzjebu. neverovatno dzibersko napravljena igra.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...