Jump to content

Gaming Zone


Recommended Posts

Znači vama čak ispadne jeftinije jer možete online da uzimate psn cardove za manju cijenu od nominalne vrijednosti. Meni je bukvalno jedina prednost hr storea to da mi s kartice skida u domaćoj valuti pa ne gubim na tečaju (ukoliko su cijene iste, a nisu uvijek). 

Link to comment
Share on other sites

FM20 je tesko sranje. Stavis defanzivnu taktiku sa 5 stopera gde ti bekovi ne izlaze i primis na Marakani gol od Seltika u 4. minutu i ako si stavio defanzivno da igras, low tempo itd. Ili imas posed 63-37, ti imas 5 suta, a Volfsburg 20 i ako si rekao igracima da igraju na direktne pasove. Ronaldo sutne iz prve nakon odbitka lopta prodje kroz kisu  igraca i gol.

Link to comment
Share on other sites

Moguce je i to, al da bas na defanzivnu taktiku u 4.minutu daju gol, ej 3 stopera i 2 beka u liniji, mislim jebi ga. Da sam stavio tika taka taktiku pa da imam tako malo suteva protiv Volfsburga nego napadacku i direktni pasovi. Sto Gobeljic nema pojma  samo gubi lopte majko mila.

 

Ajd kazi ti meni onako izistinski bez ove zajebancije koja je mozda i istina sta je tu problem. Igram preko krila, distribucija preko plejmejkera. Cak izbacim work in the box protiv jacih ekipa, posto supacko prvenstvo nije problem Bocko tu ima gol po mecu prosek. Ajd ti meni kazi sta je problem ili ako numem, ajd jednu sezonu online protiv mene @djole ko smes:default_coffee: Sad svi imamo oridjinale preko epika.

 

Ej oni vec xy godina ne mogu da poprave onaj familiarity za taktiku reprezentacije, o cemu mi pricamo.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Zezam se malo Zveki, ja sam se sa menadžera uspešno skinuo još nakon 13ice. Sećam se da sam poslednje Millwall vodio, neočekivano se u prvoj sezoni ugurao u playoff pa onda i u PL. Kad tamo, sačeka me budžet od 15 miliona i neka smejurija za plate. Transfer bombe su mi bili Rory Delap i Boško Janković, krenuli da me trpače svi redom. Lepa vremena bila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja poslednja 2-3 izdanja managera uvek se fokusiram na bekove. najvazniji igraci u ekipi. crossing je malo op, pa se mora to forsirati/iskoristiti. jedan stoper bdp a drugi cd. mezzala na attack obavezno, igram skoro uvek sa dm zbog samog match engina, obicno sa hb ako igram sa dva napadacka beka. ako igram sa dva spica, jedan obavezno tm.

 

sto se tice instrukcija, sto manje to bolje primetio sam. pogotovo ako igras sa losijim igracima. play out of defence i whipped crosses i hit early crosses u gotovo svakoj taktici...ostalo zavisi od svega..

 

trenutni save 

 

HAwniQ1.png

 

otisao lik posle barce u juventus zajedno sa ronaldom da igra. u prvoj sezoni bili osmi a u sledecoj drugi...

Link to comment
Share on other sites

Bem ti manager.
Drugar i ja igrali hmmm ne znam vishe koji paralelno sa ATL Madriom.
Lucciano galleti, MAxi Rodriguez i ostali.

I onda se nadjemo dole na terenchetu da pushimo pljugu i pricamo ko je dokle stigao koliko je ko dao golova itd itd..

Imao onaj meter kad igras, pa fazon pishe vreme da zamenis donji ves, nesto tako

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Squabbit said:

Bem ti manager.
Drugar i ja igrali hmmm ne znam vishe koji paralelno sa ATL Madriom.
Lucciano galleti, MAxi Rodriguez i ostali.

I onda se nadjemo dole na terenchetu da pushimo pljugu i pricamo ko je dokle stigao koliko je ko dao golova itd itd..

Imao onaj meter kad igras, pa fazon pishe vreme da zamenis donji ves, nesto tako

Costinha, Maniche, Martin Petrov, Mista, Torres, mladi Aguero i jedan od omiljenih Simao Sabrosa... ja ih furao na PES-u master league.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bem ti manager.
Drugar i ja igrali hmmm ne znam vishe koji paralelno sa ATL Madriom.
Lucciano galleti, MAxi Rodriguez i ostali.

I onda se nadjemo dole na terenchetu da pushimo pljugu i pricamo ko je dokle stigao koliko je ko dao golova itd itd..

Imao onaj meter kad igras, pa fazon pishe vreme da zamenis donji ves, nesto tako
Ma neverovatna zavisnost.

Bukvalno se budiš i ležeš s mislima koga da dovedeš i koga da prodaš.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, djole said:

Ma neverovatna zavisnost.

Bukvalno se budiš i ležeš s mislima koga da dovedeš i koga da prodaš.

 

Jezivo bre.
Uspeshno sam se skinuo kada su poceli da idu u sitna crevca. A bilo je tako da FM radi non stop jer potreban je samo klik na space da ideeeee gaaaaas.

bem mu misha bilo bas zabavno mada sad iz ove perspektive luudilooo 🙂🙂 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja sam batalio nakon 2014 ili 2015 jer su ga mnogo ugnjavili, a i nesto bios kod mene zezao pa nisam mogao preko usb-a da intstaliram 64-bitni win, sad sam nekako uspeo sa harda iz 2001 :lol_2:, uglavnom CM01/02 je prava stvar za razliku od FM20. I kasnije je bilo dobrih ali tamo od 2015 preterali su sa silnim namestanjima treninga , taktika itd. Malo neki dan cu da vidim kako to izgleda pa da batalim. Uglavnom ne mogu da prodam Kanjasa , a ni Tomanea ni za 0 evra:lol_2:, ne mogu da se ratosiljam njihovih ugovora, doveo Nastica da bude back up Rodicu, Kacara i Ninkovica iz Australije. U kvalifikacijama za EP ispao, igrao nereseno sa Luksenburgom u gostima zbog one supacke taktike sto se igraci nisu navikli , a kod kuce sa Ukrajnom 3-3 i ako sam poveo 2-0, a sa Portugalom 1-1. Ceka se baraz sa Norvezanima u Norveskoj:lol_2: U Evropi nakantao me Seltik , u ligi Evrope prosao u 1/16 finala jer sam imao smesnu grupu, neki Islandzani, Dinamo iz Zagreba i Volfsburh koji i nije nesto. Nakantao  ove 2 prve ekipe , a izgubio obe od Volfsburga. Sad u 1/16 ce da me nakanta Roma.

 

Teska muka igrati nasu ligu, em samo 4 stranca mozes da dovedes, em niko nece da dodje kod tebe i ako u CZ imas pare. E tek je sledeca sezona muka kad moras da imas 2 igraca ispod U21 u timu i samo 4 stranca, Marin je stranac:lol_2: To sam izabrao sa origalnom bazom da igram. Uzeo nekog Spanca za asistenta  sa solidnim ocenama i stavio mu da on odredjuje sta ce sa treningom. Jos koji dan pa da batalim igranje.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

On 10/19/2020 at 12:28 PM, Zvezdinho said:

FM20 je tesko sranje. Stavis defanzivnu taktiku sa 5 stopera gde ti bekovi ne izlaze i primis na Marakani gol od Seltika u 4. minutu i ako si stavio defanzivno da igras, low tempo itd. Ili imas posed 63-37, ti imas 5 suta, a Volfsburg 20 i ako si rekao igracima da igraju na direktne pasove. Ronaldo sutne iz prve nakon odbitka lopta prodje kroz kisu  igraca i gol.

Ono sto sam ja primiteo da je long shot op a da je 1 na 1  u 90% misterija za napadaca kako da resi pa makar on bio elite striker.
Zvezda je easy money 2 sezone kada ti se podigne reputacija i nabudze cene za igrace i prodas te bukve  gurnes sve u wage budzet(Vukanovic, Pavkov itd)lagano mozes da dovedes Matica i Kolarova  za dz isticu im ugovore pa ako ne produze
Strance samo mlade dovodis Godoy iz dinama i neki samo mucenik iz Tajlanda wonderkid mi okosnica ekipe 😄

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ono sto sam ja primiteo da je long shot op a da je 1 na 1  u 90% misterija za napadaca kako da resi pa makar on bio elite striker.
Zvezda je easy money 2 sezone kada ti se podigne reputacija i nabudze cene za igrace i prodas te bukve  gurnes sve u wage budzet(Vukanovic, Pavkov itd)lagano mozes da dovedes Matica i Kolarova  za dz isticu im ugovore pa ako ne produze
Strance samo mlade dovodis Godoy iz dinama i neki samo mucenik iz Tajlanda wonderkid mi okosnica ekipe 😄

 

Kanjasa i Tomato kecap ni za 0 niko nece, a Zandera, La Paru sam uvaljao odmah na pocetku nekako i ako kao ne mozes da prodas igraca koji ti je tek dosao. Degeneka nece niko.

 

2 hours ago, Klotzen said:

Ja sam nekad davno odigrao 40 sezona nakon kojih te penzionišu i to je bio kraj igre. 30 godina sam proveo u Beneventu uspešno osvojivši CL par puta :)

 

 

 

Samo par puta, pa nije ni cudo sto su te penzionisali:default_coffee: Bilo je hvala legendo kluba , ali da se ne ljubimo.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Kanjasa i Tomato kecap ni za 0 niko nece, a Zandera, La Paru sam uvaljao odmah na pocetku nekako i ako kao ne mozes da prodas igraca koji ti je tek dosao. Degeneka nece niko.

 

 

 

Samo par puta, pa nije ni cudo sto su te penzionisali:default_coffee: Bilo je hvala legendo kluba , ali da se ne ljubimo.

Ja ih obojicu odmah prodao jednog za 700k 2 za 925k. Sva sreca pa nema ono sranje da ne nece da idu posto "samo sto su dosli"
Zvezda ima pun kurac "wonderkidova" Gavric-Krstovic-Njegos-Nikolic-Vukasin Krstic-Radulovic.
Doduse kada razmislim mozda zavisi od liga koje su ti upaljene meni cela Evropa upaljena pa je Caen pojurio Tomanea 😄

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Njegosa forsiram maksimalno, rastu mu ocene abnormalno. Nego ljuti se Jovancic sto ne igra zbog njega i pobuni se ceo tim, pa moram kad se Njegos umori da pustim ovoga posto ga niko nece, a pravi dar mar u svlacionici. Koa on je u svlacionici znacajan igrac, ma idi begaj bre. Jedino me onda decko Njegos ispostuje i kaze da je besan zbog njegovog neprofesionalizma.

 

Meni samo nasa liga ukljucena.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Kanjasa i Tomato kecap ni za 0 niko nece, a Zandera, La Paru sam uvaljao odmah na pocetku nekako i ako kao ne mozes da prodas igraca koji ti je tek dosao. Degeneka nece niko.

 

 

 

Samo par puta, pa nije ni cudo sto su te penzionisali:default_coffee: Bilo je hvala legendo kluba , ali da se ne ljubimo.

 

20 godina sam se krckao po seria c2 i c1 a zbog para nisam mogao nikog sem decurlije da angazujem. Posle par sezona kad sam skrpio 20 igraca pogledam najboljeg imao par ocena iznad 10 ovo sve pstalo dno dna. Ali onda sam bar imao nesto da prodajem i poceo da zaradujem i polako idem ka vrhu.

 

Nazalost pravi Benevento je bankrotirao i propao, ovaj danas je nofoformirani klub koji ja kao njihova "legenda" ne priznajem.

 

 :)

 

Link to comment
Share on other sites

Konacno je krekovana igrica Red Dead Redemption 2... Ima 112GB.. Mislim da je ovo najveca igrica krekovana od GTA V... Uskoro ce biti postavljena na torente... Tako da ko hoce da igra neka spremi hard disk i 160GB mesta tako kazu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...