Jump to content

Gaming Zone


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Na ovu vrućinu Summer Games I i II na C64 emulatoru, USB Competition Pro joystick, 16 disciplina vezano, 17+1 država, sam igram 6 država po partiji (dva ipo sata), tri ture plus finale (dva prvoplasirana iz svake ture). Dve noći čiste nirvane.

 

(Da znaeš, mori mome, da znaeš, kol'ka je, eee, žalba za mlados'...)

Edited by Stiletto
Nepismen
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
23 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

uradih preorder danas za PS5 Digital Edition

52k din, ok cena, ocekivao sam da nasi deru vise

nadam se samo da ce biti dovoljno konzola za nase trziste i da ce ispostovati preorder

 

Blago tebi, ja sebi nazalost kupiti necu, ali planiram na duze staze, cekam da cerkica napuni 3 godine pa da njoj kupim. Sta je to, blizu je 2022, taman da se nakupi par dobrih igrica za nju, FIFA, 2k22 itd.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

ono jes, nije kao da fifa i 2k izlaze svake godine:)

 

Pa da, ali taman sa 3 godine moze da razume kako se igra odbrana, dupli pas, da plasira sut...Ili da poziva akcije u 2k. Cenim da je to suvise komplikovano za uzrast od godinu i po-dve. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, threepwood said:

Ja sam u dilemi da li tamo posle nove godine uloziti u pc ili uzeti ps5. Mislim da sam blizi ovoj drugoj opciji, PC mi postaje preskupa igracka s obzirom na to da vremena za gaming ima sve manje.

Oh, sudbino kleta...

Ja lično ne bih kupovao PC, jer mi je dovoljan laptop za CS recimo, sve ostalo radije na soniju igram, ne moram da razmišljam oće li da mi podrži neku igricu ili ne. Cena, u gigatronu je PS5 66k, najavljena cena za Evropu je 500e, tako da i nije razlika kao za neke druge stvari. Ja sam očekivao generalno višu cenu, pošto trenutno PS4 PRO 1TB u gigatronu košta 57K, a dosta dosta lošiji od PS5.

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Green23 said:

 Cena, u gigatronu je PS5 66k, najavljena cena za Evropu je 500e, tako da i nije razlika kao za neke druge stvari. Ja sam očekivao generalno višu cenu, pošto trenutno PS4 PRO 1TB u gigatronu košta 57K, a dosta dosta lošiji od PS5.

to ti je cena sa diskom, digital edition je 52k

i stoji da su im nize cene nego ocekivane za PS5 poremetile cenovnik za PS4...treba ocekivati neku korekciju tih cena na dole

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, threepwood said:

Ja sam u dilemi da li tamo posle nove godine uloziti u pc ili uzeti ps5. Mislim da sam blizi ovoj drugoj opciji, PC mi postaje preskupa igracka s obzirom na to da vremena za gaming ima sve manje.

Oh, sudbino kleta...

 

S obzirom da cene grafickih probijaju plafon, jos ako projektujes da cepas nove naslove u narednih 4-5 godina, konzola je mnogo bolje resenje. Razlika u ceni bude dupla, pa cak mozes da uzmes i neki laptop za standardne zajebancije. Ako to imas (kao sto verovatno imas), onda nema potrebe razmisljati.

U svakom slucaju, vremena je sve manje, al zelja nikako da mine 🙂

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

S obzirom da cene grafickih probijaju plafon, jos ako projektujes da cepas nove naslove u narednih 4-5 godina, konzola je mnogo bolje resenje. Razlika u ceni bude dupla, pa cak mozes da uzmes i neki laptop za standardne zajebancije. Ako to imas (kao sto verovatno imas), onda nema potrebe razmisljati.

U svakom slucaju, vremena je sve manje, al zelja nikako da mine 🙂

Nije velika razlika posle 2 godine uopšte. Svaki mesec plaćaš pass, još jedan džojstik, nema piraterije (mada ovde zavisi kakve igre igraš) i vrlo brzo dođe na isto. Komp za ultra 1080p 60+fps igranje košta oko 800€

Edited by Nicklord
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...