Jump to content

Gaming Zone


Recommended Posts

Tema za komentarisanje novih naslova. Setno sećanje na stare favorite iz mladosti. Praćenje velikih esports turnira. Isčekivanje novih 2k i FM naslova. Zajedničko gubljenje sati/dana/meseci na online druženje uz Dotu, LoL, Cs:Go, Fortnite, PUBG ili šta vam već padne na pamet. PC master race vs console peasants rasprave. Pomoć pri instalaciji i pronalaženju narodnih verzija igara i sve drugo vezano za najvažniju sporednu stvar na svetu - gejming!

Edited by threepwood
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li neko prati CS:GO scenu?

Valiance (nas tim, pojacan Fincem i Litvancem) se vozdigao u top20 timova na HLTV.org, od ove godine lepo guraju ali za sada ne uspevaju da se probiju u tier1 evente, iako su osvojili jedan online turnir u Nemackoj pre neki dan ($100.000 nagrada).
Astralis i dalje vlada dominantno k'o Sumaher svojevremeno, tesko im je pero otkinuti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne pratim online gaming, streaming i slična sr*** nikad. Kad sam bio dijete najgore mi je bilo kad dođem kod nekog da gledam kako on igra, ili da moram da dijelim sa sestrom gaming space and time. Zbog tih trauma sam izrastao u solo igrača (uglavnom), izuzetak su bili Titanfall  i PUBG na neko vrijeme a sad sam opet uglavnom offline. 

Ako neko igra na najboljoj platformi za igranje - Xboxu neka me doda, moj Gtag je D15tr18ut3r, pa ćemo da ne igramo nikad ništa zajedno. 😛

Link to comment
Share on other sites

Eeh, koliko se samo dana i noci pikao cs u mladosti, od 1.5 do 1.6, kako pub tako i timski mecevi, ludilo😅  Raskosan talenat nisam mogao da prenesem na Cs Go zbog slabijeg kompa, i dalje sam smoren zbog toga 😣 Sada uglavnom COD, NBA 2k, Fifa, pa ako neko pika na PS4 platrofmi, Djape-CZBG dodajte 😁

Link to comment
Share on other sites

Prati se dota i csgo, a i pika se dosta u zadnje vreme.  

 

19 hours ago, lord_slawe_ said:

Da li neko prati CS:GO scenu?

Valiance (nas tim, pojacan Fincem i Litvancem) se vozdigao u top20 timova na HLTV.org, od ove godine lepo guraju ali za sada ne uspevaju da se probiju u tier1 evente, iako su osvojili jedan online turnir u Nemackoj pre neki dan ($100.000 nagrada).
Astralis i dalje vlada dominantno k'o Sumaher svojevremeno, tesko im je pero otkinuti.

Nisam verovao da ce neki tim nadmasiti ono sto je Fnatic radio  tok 2014. i 2015. godine, ali Astralis je u poslednje dve godine postavio neke jos vece granice, a i dalje se ne nazire kraj njihovoj vladavini. Bukvalno nemaju slabu tacku u ekipi, i pored vrhunskih igraca, odlicne hemije, ogromne logistike i premocnih sponzora zaista ce biti tesko drugim ekipama da ih skinu sa trona.Postali su ono sto se realno ocekivalo od Faze-a i njihovog dream teama. Mislim da im jedini problem u narednom periodu moze biti neko prezasicenje jer su stvarno bili predominantni. Negde sam video podatak da su na Nuke-u dobili zadnjih 35+ mapa. Ajde da kazemo da mnoge ekipe i ne igraju Nuke pa ga odmah i banuju, ali onda pogledas jednu od najpopularniji mapa Inferno, gde su takodje imali neki fanstastican skor. Jeste da su skorasnji manji turnir u Majami odigrali ispod nivoa, ali moguce da je u kosarkaskom recniku tu doslo do namernog obaranja forme. 🙂  Videcemo kako ce se snaci na Vertigu, ne sumnjam da ce i tu mapu dobro spremiti. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MrTripleDouble said:

Cache/Mirage

 

btw, ko igra Agency u competitive?  🙂

Nista manje ljudi nego ostale, pretpostavljam...Ne ceka se nista duze nego za Inferno 🙂 Meni su Cache i Mirage omiljene mape generalno...Ali cesto stikliram samo Agency. Zanimljiva mi je 🙂

Link to comment
Share on other sites

Gold  Nova 3...Ne znam da li sam do sad odigrao vise od 20 competitive meceva. CS 1.5 se pojavio kad sam bio tinejdzer, godinama sam ga igrao...A CS:GO mi je kupila zena u januaru.

Edited by Duh koji lebdi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, gggggggg said:

niko ne igra eu4?

 

Uf, ne igram 😄

 

Ali vec odredjeno vreme mi je na lageru EU3 koju me stra' da instaliram jer se secam da mi je bila kada je izasla, puno godina unazad, bas ono, drugacija u negativnom smislu usporedjujuci sa Civilization i Anno serijalima kojih sam veliki fan. Sem toga ceo taj Paradoxov sistem DLC-ova, i milion malih ekspanzija (mislim da je EU4 apsolutni sampion ovde) mi je nekako odbojan, tako da cu kao i u slucaju trojke sacekati da izbace finalnu verziju kako bih nabavio i probao cetvorku.

Edited by lord_slawe_
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...