Jump to content

Gaming Zone


Recommended Posts

  • 1 month later...

Navijam za Alliance, jer imaju par top individualaca.

 

EG se vratio malo i ici ce u upper bracket verovatno. Navi definitivno veliko iznenadjenje, mozda i najvece zasad.

 

Liuqid najvece negativno iznenadjenje uz mene, mada pata karta sa Virtus Proom koji je super krenuo i onda raspad.

 

Takodje sam razocaran i Chaos esports clubom. Outdraftuju ih svaku partiju skoro, a i execution im je bas mizerija.

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

Ispade VP 😕

 

Gledao sam na highlistsima sta OG uradi Newbee-u. Ponovo izgledaju bas dobro. 

 

Kad se setim moje i Borine diskusuje sa Boston majora o tome da li je Ana dobar igrac 😄

 

Mada ok, nisam ni ja ocekivao da ce u ovakvog dominatora da izraste. 

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, igraju izvanredno ali ne moze bas da se kaze da igraju klasu iznad svih jer i Vici, a pogotovo Lgd igraju out of their minds.  OG je iznenadio sve svojom metom. Oni gejmovi sa core wispom su izgledali bas wow. I za gledanje takodje. 🙂 

 

Secret me je negativno iznenadio, ocekivao sam  da rutiniraju EG. Treci game su bas choke, 14k networth  prednosti imali.Sve je bilo na njihovoj strani, ali se EG vratio pub kombinacijom magnus/pa.

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

Klasicni Secret, sve je ok dok se ne dodje na main stage. Onda uglavnom sledi raspad. 

 

LGD nisam gledao nijedan mec, tako su se nekako namestali termini, po rezultatima stvarno deluju ubedljivo, ali verujem da OG ima jos nekog keca u rukavu kao strat za kraj. 

Link to comment
Share on other sites

Renoviram stan i zena bi me tacno ubila kad bih jos pustio i TI da gledam, je li gledao neko Na'Vi u grupnoj fazi kakvi su bili, ja sam njihov stari fan, Dendi - XBOCT zajebancija, fontana hook i tako ta vremena. 

Kakav je Liquid na TI, najneomiljeniji tim zbog onog malog sto dobro igra ali bi bio go pistolj bez Kureta. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AgroUrban said:

Renoviram stan i zena bi me tacno ubila kad bih jos pustio i TI da gledam, je li gledao neko Na'Vi u grupnoj fazi kakvi su bili, ja sam njihov stari fan, Dendi - XBOCT zajebancija, fontana hook i tako ta vremena. 

Kakav je Liquid na TI, najneomiljeniji tim zbog onog malog sto dobro igra ali bi bio go pistolj bez Kureta. 

Na'Vi je iznenadjujuce dobro otvorio turnir. Posle prva dva dana su bili treci u grupi cini mi se sa 2-2-0 skorom, ali su imali ocajne dane 3 i 4. Na kraju su zavrsili ocekivano u lower bracketu i ispali odmah na prvoj prepreci od Mineskog u best of one gejmu. Bili su zrtva malog hero poola i neiskustva tima u kome je trojici igraca ovo bio prvi International.

 

Liquid za koji ja btw navijam jos pre nego sto je ogranizacija uzela Kurokijev stack i dovodjenja Miracla(na koga ti verovatno mislis :smiley53:) je imao bas ocajan group stage. Ne moze opravdanje da bude ni to sto su bukvalno pred turnir zamenili mid lejnera koji je tu jos od osnivanja tima jer su kao zamenu doveli ultra dobrog w33 koji je preuzeo mid poziciju od Miraclea, mada im to nije bilo strano ni sa Matumbamanom u timu. I dalje su na turu jer su prosli 2 prepreke u loweru i otvoren im je put za jos jednu, ali vec u sledecoj bi ih cekao OG ili EG. Mada Liquidu nije stran run kroz lower bracket jer su na slicnom fazonu osvojili ti7.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTripleDouble said:

Na'Vi je iznenadjujuce dobro otvorio turnir. Posle prva dva dana su bili treci u grupi cini mi se sa 2-2-0 skorom, ali su imali ocajne dane 3 i 4. Na kraju su zavrsili ocekivano u lower bracketu i ispali odmah na prvoj prepreci od Mineskog u best of one gejmu. Bili su zrtva malog hero poola i neiskustva tima u kome je trojici igraca ovo bio prvi International.

 

Liquid za koji ja btw navijam jos pre nego sto je ogranizacija uzela Kurokijev stack i dovodjenja Miracla(na koga ti verovatno mislis :smiley53:) je imao bas ocajan group stage. Ne moze opravdanje da bude ni to sto su bukvalno pred turnir zamenili mid lejnera koji je tu jos od osnivanja tima jer su kao zamenu doveli ultra dobrog w33 koji je preuzeo mid poziciju od Miraclea, mada im to nije bilo strano ni sa Matumbamanom u timu. I dalje su na turu jer su prosli 2 prepreke u loweru i otvoren im je put za jos jednu, ali vec u sledecoj bi ih cekao OG ili EG. Mada Liquidu nije stran run kroz lower bracket jer su na slicnom fazonu osvojili ti7.

 

Jbg, onaj Magical ima dobar potencijal, jos je zelen a nema iskusne igrace oko sebe kao sto je Thompson imao Notaila. Krivo mi je kako je to ispalo sa Dendijem, nekako kao sa Melom u NBA, stim da je Dendi uzeo TI1 i jos 2 finala. 

 

Sto se Liquida tice, sad ce i oni jos malo decline sa trenutnim rosterom, nekad se mislilo za NaVi kako oni da ne budu na TI (Ja da ne budem starter???), pa isto tako i Aliance, kad vidis Lodu kako igra sa mravom u onom finalu mislio si da ce oni zauvek da budu top.  Nevertheless, Kuroki je vrv najuspesniji dota 2 igrac svih vremena. 

 

Sta se desilo sa onom Kineskom ekipom koja je uzela TI 2016, mnogo mi krivo sto Misery nije uzeo onda TI. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, AgroUrban said:

 

Jbg, onaj Magical ima dobar potencijal, jos je zelen a nema iskusne igrace oko sebe kao sto je Thompson imao Notaila. Krivo mi je kako je to ispalo sa Dendijem, nekako kao sa Melom u NBA, stim da je Dendi uzeo TI1 i jos 2 finala. 

 

Sto se Liquida tice, sad ce i oni jos malo decline sa trenutnim rosterom, nekad se mislilo za NaVi kako oni da ne budu na TI (Ja da ne budem starter???), pa isto tako i Aliance, kad vidis Lodu kako igra sa mravom u onom finalu mislio si da ce oni zauvek da budu top.  Nevertheless, Kuroki je vrv najuspesniji dota 2 igrac svih vremena. 

 

Sta se desilo sa onom Kineskom ekipom koja je uzela TI 2016, mnogo mi krivo sto Misery nije uzeo onda TI. 

Ma nesta sta da ti bude krivo za Dendija. :) Mozda njega i nije pregazilo vreme koliko nisu uspeli da sastave adekvatan tim oko njega. Mada ni ovo prvo ne moze da se kaze sa sigurnoscu s obzirom da evo koliko posle napustanja Navija on nije uspeo da nadje tim osim onog kratkog izleta u Aziji.  Nije on ni mlad vise, ima 30 sto su za esport ozbiljne godine.

 

Taj Wings koji je osvojio ti6 je po mnogim analiticarima igrao najbolju dotu svih vremena. Najveci hero pool su imali. Oni su ga posle toga najebali sa organizacijom. Navodno nisu mogli 'dinar' da izvucu od one nagrade, mislim da je tada bilo oko 11 miliona $. Kasnije su svi igraci dobili i neki ban sa perfect world servera gde se inace igraju svi turiniri u Kinu. Zna se sta to znaci za kineskog igraca. Vecina igraca igraca se inactive sad. Neki igrali kvalifikacije za ovaj Ti ali ni jednog nema na njemu. 

Link to comment
Share on other sites

Dere ih OG, a trebalo je i prvu da dobiju. 

 

Mora Kuro da izvuce sad nesto iz rukava, ako notail ponovo dobije draft mislim da Liquid nema sanse. 

 

Opa OG Io, videćemo mislim da Kuro ima odgovor na to

Edited by nemanjaol
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...