Jump to content

Ex Yu muzika, pop, rock


Džudi

Recommended Posts

 Vrhunski uradjena disko-pop kompozicija, sve za 5, muzika, tekst, aranzman, (narocito inteligentno su uradjeni duvaci), produkcija, snimljeno u Londonu daleke 1979, jos uvijek zvuci svjeze, poslije vise od 40 godina :classic_ohmy:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2020 at 7:41 PM, Constantin said:

Emocija 💘

 

 

 

Vlada Divljan, poznavao sam ga u Beogradu.

On je bio u Sidneju, dobio australijsko državljanstvo, na osnovu ženidbe. Jednom smo se čak i našli na večeri.

 

Bio je dipl. ing. rudarstva. U Sidneju je tezgario po srpskim radio stanicama i priredbama (jedna je je bila da su on i njegova žena vodili program gde je pred 800 okorelih Srba u svečanoj sali bio predstavljen Rajko Petrov Nogo kao najveći naš pesnik).

 

Pitao sam ga što ne ide u tu rudarsko inženjersku struku u Australiji, reče mi da je taj faks završio ali nema nikakve ambicije, reče da nema pojma o rudarstvu taman da ne može da prođe nikakav intervju za posao.

 

Na spotu je znatno stariji nego što ga se sećam. Njegova smrt me je pogodila kao i smrti Milana Mladenovića i Margite.

 

Šta bi sa Koyom (Disciplina Kitchme), on je bio doživeo srčani udar u Londonu, kada to beše,  prošle godine?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...