Jump to content

Košarkaška oprema


Chaos Is Me

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Evo malo novosti iz sveta basket gilja:

 

1. Harden 5 izgledaju jako zanimljivo, konačno adidas patike posle 100 godina koje mi se sviđaju:

 

screenshot_20200926-122530_instagram.jpg

 

adidas-harden-vol-5-h68684.jpg

 

2. Underarmour je Stephu napravio zaseban Curry brend, izgleda očajno - prejeftino:

 

lead-under-armour-curry-8-white-gold-rel

 

3. Konačno su kod nas stigle Air Jordan 35, cijena sitnica https://dunkshop.rs/air-jordan-xxxv-dna

Link to comment
Share on other sites

https://www.djaksport.com/nike-muske-ts-patike--lebron-witness-iv-n74675

 

Jel imao ko ove? 

Ako jeste kako su se pokazale? 

 

 

Moj klinac je sezonu 18/19 igrao u Witness III... ovaj model.

Odlične tike, super su za brze promene pravca, dakle za keca [emoji16] nije bilo problena sa klizanjem u salama, napolju ih nije nosio.

 

Nema razloga da W IV bude lošiji, a cena je sjajna, da ih sutra uzmem ako ima 47.5 [emoji106]

 

Sent from my phone using their app

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uvrnuto said:

Meni u tom Đaku patike izgledaju jako loše. 

Kao da se razlikuju malo od SV i Planete, a verujem da su istog kvaliteta. 

Ovo sam i ja primetio, samo jos nisam izvalio da li je razlika u kvalitetu samih patika ili je jednostavno kvalitet fotografija za site Djaka totalni krš 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad' da li ima razlike kod istih modela u razlicitim prodavnicama u Srb, ne znam, ali znam da postoji razlika u kvalitetu za naše tržište i tržište zapadnih zemalja ( +USA, AUS i Ru ). Postoje serije koje se rade za "treće zemlje" , Afričke i ne razvijene Azijske drzave ( uostalom kao i elektronski aparati).

 

Btw, drug koji je radio u Djaku do pre par godina, mi je rekao da su bas imali dosta reklamacija za košarkaške patike , i to posle 2-3 meseca maximalno.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, fancy said:

 

 

Moj klinac je sezonu 18/19 igrao u Witness III... ovaj model.

Odlične tike, super su za brze promene pravca, dakle za keca emoji16.png nije bilo problena sa klizanjem u salama, napolju ih nije nosio.

 

Nema razloga da W IV bude lošiji, a cena je sjajna, da ih sutra uzmem ako ima 47.5 emoji106.png

 

Sent from my phone using their app

 

 

 

 

Tesko da cu sada u petoj deceniji života imate neke nagle promene pravca tako da se neću klizati sigurno 😉

 

 

Trojka su skroz plitke dok su 4 duboke. Meni trebaju tako neke dublje zbog čuvanja zglobova, a opet da su mekane da sačuvaju ova trosna ledja i kolena 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pre 2god cini mi se uzeo u djaku identicne patike za trening/trcanje koje sam ranije koristio 1.5god valjda u inostranstvu i koje su mi se sjajno pokazale. Ove koje dam kupio u djaku su imale losiji ulozak i djon im je otisao posle 3 meseca. Definitivno prodaju modele za klasu losije od ostalih, da li je sad to za 2nd ili 3rd world trziste nije ni toliko bitno.

Link to comment
Share on other sites

 

Tesko da cu sada u petoj deceniji života imate neke nagle promene pravca tako da se neću klizati sigurno [emoji6]

 

 

Trojka su skroz plitke dok su 4 duboke. Meni trebaju tako neke dublje zbog čuvanja zglobova, a opet da su mekane da sačuvaju ova trosna ledja i kolena [emoji846]

 

Nije trojka plitka uopšte, recimo da su - poluduboke. Gledam IV, malo su dublje.

Što ne odeš da ih probaš, meni izgledaju super za te pare...sećam se da su Witness III bile nešto preko 14 soma...

 

E, sad, generalno za kvalitet patika ovde... Zadnjih godina je dosta patika prošlo kroz moju gajbu, a ako postoje zamerke na kvalitet patika ovde, trebalo bi da postoji i na evropske...nisu se mnogo kvalitetnije pokazale, ali...i trošene su svojski, ne baš za šetnju.

Usput, ovde smo patike uzimali 90% iz Sport Visiona.

 

p.s.

 

 

 

Nikad se ne zna da li ćeš imati potrebu da brzo menjaš pravac...ponese te atmosfera, uletiš na teren, krene murija da te juri...a ti bez dobrih patika koje mogu da izdrže lateralne kretnje, kreneš da se klizaš [emoji33]

[emoji12]

 

 

 

 

Sent from my phone using their app

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, fancy said:

 

Nije trojka plitka uopšte, recimo da su - poluduboke. Gledam IV, malo su dublje.

Što ne odeš da ih probaš, meni izgledaju super za te pare...sećam se da su Witness III bile nešto preko 14 soma...

 

E, sad, generalno za kvalitet patika ovde... Zadnjih godina je dosta patika prošlo kroz moju gajbu, a ako postoje zamerke na kvalitet patika ovde, trebalo bi da postoji i na evropske...nisu se mnogo kvalitetnije pokazale, ali...i trošene su svojski, ne baš za šetnju.

Usput, ovde smo patike uzimali 90% iz Sport Visiona.

 

p.s.

 

 

  Hide contents

 

Nikad se ne zna da li ćeš imati potrebu da brzo menjaš pravac...ponese te atmosfera, uletiš na teren, krene murija da te juri...a ti bez dobrih patika koje mogu da izdrže lateralne kretnje, kreneš da se klizaš emoji33.png

emoji12.png

 

 

 

 

Sent from my phone using their app

 

 

 

 

 

 

😂😂😂

Nema sanse da me ponese jer to je povreda u najavi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Da prokomentarišemo i Air Jordan 36. Naravno, u pitanju je moderna verzija AJ6, kao što su od 30 na ovamo sve u stvari modernizovane verzije starih modela, 31 za 1, 32 za 2 i tako dalje. Meni su kul, ali naravno biće bolje u low cut varijanti. Evo u nekoliko boja:

 

Air-Jordan-36-Jayson-Tatum-PE-DJ4484-100

Air-Jordan-36-2021-Colorways-1.jpg?w=114

luka-doncic-air-jordan-36-pe-release-dat

air-jordan-36.jpg?w=1140

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...