Jump to content

Košarkaška oprema


Chaos Is Me

Recommended Posts

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

E ok, zanimljiv model. Nije baš po mom ukusu ali se izašlo iz komforne zone i napravljena je interesantna patika za interesantnog lika, nekako pravi signature model.

 

Pošto su moji zglobovi navikli na duboku patiku, meni jedino ovaj model nekako ispunjava uslove.

Ima par dobrih kombinacija boja, pošto je original previše šaren for me.

Ali je naravno dostupnost u Srbistanu 0 bodova, ako i izađe šta u dunkshopu ili sportvisionu, nestane brojeva istog momenta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
14 minutes ago, Luchifer89 said:

poluduboke?

 

 

Ma već sam više puta pisao o tome, od povrede zgloba te neće nijedna duboka patika spasiti ako nezgodno doskočiš. Ja više volim low cut patike, jednostavno - bolje se i lakše krećem u njima. Ovaj model ima sasvim solidan ankle support baš fino naleže zglob.

 

Model je inače malo krut, treba par basketa da se razgaze i formiraju prema nozi. Sam model je onako, ali meni se svidela kombinacija boja. Inače, da, Nike je za Georgea odradio tu neku NASA/Space marketinšku priču, čak i kutija za gilje baš ozbiljno i svemirski izgleda.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sad sam prošao pored peak radnje uopšte im patike ne izgledaju loše onako na oko, naravno Teodosićeve najgore kao čizma iz JNA... ne znam kakve su cene ali ako su ispod 10k sasvim pristojne za basketrekreaciu

 

edit: platili su mi za ovaj post preko alipaya ako treba nekome da se kupuju fidžitspineri javite se

Edited by oɹəd™
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...