Jump to content

UEFA Champions League 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Preteruje se i u jednom i u drugom slucaju.

 

Treba respektovati cetvrtog iz Italije (nebitno da li je raspali Milan ili Atalanta), to nije tim koji je zicer da se prodje, ali i Bugl Kahn preteruje kada kaze da je to bas tezak zreb za Dinamo. Zasto su Lil, Lokomotiva, Lajpcig ili Galatasaraj toliko bolje opcije?

 

Sve su to veoma kvalitetne ekipe i da se sastanu u duelu u LE ne znam ko bi prosao.

 

Sta znaci "Da je Dinamo imao srece u zrebu pokazao bi svima?" To se verovatno svodi na "kud nismo dobili onu Zvezdu, Genk ili Slaviju a bili su 4. sesir?"

 

Atalanta je favorit protiv Dinama i ne stoji da su idealna prilika za nastavak takmicenja, ali ne stoji ni izjava Bugl Kahna da bi "iznenadili mnoge", a to "mnoge" se svodi na Zvezdu, Slaviju i Genk.

 

 

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lil moze da bude mnogo losiji ove sezone od prosle. Prodali su Pepea koji im je bio najbolji igrac, jos neki bitni su napustili klub, doveli su "potencijale" i talente zbog imena i jedne polusezone, Veu i Renata Sanceza i oni vrlo lako mogu da se raspadnu, ako ovi klinci dokazu da su ipak precenjeni, sto tipujem da ce se desiti.

 

Najvece pojacanje im je verovatno sirokim narodnim masama manje poznati Nigerijac Viktor Osimhen, dao je vec cetiri gola na tri meca u ligi, tako da cenim da ce uskoro istisnuti iz tima ova zvucnija imena.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, suptil said:

Ako Dinamo ne rutinira Atalantu onda ce imati 0 bodova. Matematika je jasna. A ovde se narice zbog Atalante. Ako Dinamo nije sposoban da iscepa Atalantu onda je on zalutao u ligu prvaka. 

Nije, možda može da se nosi sa njima, ali da iscepa ne može ni jači tim od DInama. Ne vidim zašto bi zalutali zbog toga?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DonJuan said:

Nije, možda može da se nosi sa njima, ali da iscepa ne može ni jači tim od DInama. Ne vidim zašto bi zalutali zbog toga?

Ok, nije sposoban Dinamo da pobedi Atalantu. Koga je sposoban da pobedi? Sahtjor? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Ok, nije sposoban Dinamo da pobedi Atalantu. Koga je sposoban da pobedi? Sahtjor? 

Nisam rekao da nije sposoban da je pobedi, ali nije sposoban da je pocepa. Zvezda je pobedila Liverpul, zašto ne bi Dinamo pobedio Atalantu, ali da su jači od Dinama, jači su.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DonJuan said:

Nisam rekao da nije sposoban da je pobedi, ali nije sposoban da je pocepa. Zvezda je pobedila Liverpul, zašto ne bi Dinamo pobedio Atalantu, ali da su jači od Dinama, jači su.

Pa dobro onda zalim slucaj 0 bodova pa se vidimo sledece godine. Objaviti da je Dinamo u najtezoj grupi ove godine u LS...

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, suptil said:

Biti u grupi u kojoj je Dinamo i zaliti se, licemerno je. Kakva je Atalanta? Videcemo. Sigurno nije ona Atalanta od prosle godine. Jednom u 25 godina izlaze u Evropu, domaci teren nije vruc. Kao sto Totenhem nece ponoviti proslu evropsku sezonu tako ni Atalanta nece ponoviti igre od prosle godine. Atalanta ce biti vreca za napucavanje van Italije. Ako treba da se drhti od Atalante onda jbg-a, daj da menjamo sport.

 

43 minutes ago, suptil said:

Jeste bila. Sad igra sa sampionima drugih zemalja. Jel treba da se pada u nesvest od Atalante? Lil je teza opcija od Atalante.

 

37 minutes ago, suptil said:

Atalanta preti iz senke 😄 Daj nemojte se zajebavati.

 

28 minutes ago, suptil said:

Miloje bi zatvorio Atalantu,. To sto Dinamo ne moze da zatvori nikog to je pitanje za Dinamo. Kmeci se bez razloga. Igras Ligu prvaka...

 

19 minutes ago, suptil said:

Ako Dinamo ne rutinira Atalantu onda ce imati 0 bodova. Matematika je jasna. A ovde se narice zbog Atalante. Ako Dinamo nije sposoban da iscepa Atalantu onda je on zalutao u ligu prvaka. 

 

5 minutes ago, suptil said:

Ok, nije sposoban Dinamo da pobedi Atalantu. Koga je sposoban da pobedi? Sahtjor? 

:lol_2: kakva gomila gluposti. Sto bi se reklo engleskim jezikom, watch Atalanta much?

Atalanta je, bar za mene, uz Leipzig najgora opcija iz cetvrtog sesira i za Dinamo bi bilo bolje da je izvukao Real iz drugog, a neku Lokomotivu iz cetvrtog. Tako da i ja kazem da je Dinamo mogao bolje da prodje u zrebu, cisto zbog tog cetvrtog sesira koji je u principu i najbitniji kad si u poziciji Dinama.

Jedini problem koji ce Atalanta imati ove sezone u LS je taj sto ne igraju u Bergamu vec na San Siru, pa zapravo i nece imati pravi domaci teren, ali su sacuvali ekipu, ostao je trener i nema razloga zasto ne bi ponovo igrali odlican fudbal. Da, verovatno nece biti u 4 opet, ali ce zato odigrati u LS muski jer ko zna kad ce opet biti tu i pokazati kakva su ekipa. Ne znam samo na osnovu cega @suptil temelji misljenje da ce se Atalanta raspasti ili da ce biti vreca za napucavanje, to je tesko sranje. Cujemo se u grupnoj fazi.

Edited by Del Piero
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Sta tebi @suptiltoliko smeta u prici oko Dinama i njegovog zreba? I zasto toliko potenciras da ce se izbrukati,da ce imati 0 bodova..? Zaista ne razumem. Osim ako kroz ovu pricu ne budzis neki Zvezdin status i imaginarni rivalitet sa Dinamom? 
Dinamo jeste dobio zajebanu grupu u kojoj su sva tri tima kvalitetnija od "Modrih".

Link to comment
Share on other sites

Dinamo je dobio "laku" grupu. Sahtjor je najslabiji tim iz drugog sesira, Atalanta jedna od slabijih u cetvrtom. Naravno, oni ce se ovde ovako na papiru boriti za trecu poziciju ali da su dobro prosli, jesu.

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

Nemam problem uopste. Svakom sve najbolje. Dinamo nema pretesku grupu. Nisu u grupi smrti. Ovo je liga smapiona nema lakih protivnika. 


Ides iz krajnosti u krajnost. Prvo ce Dinamo lako sa Atalantom, a ako se to ne desi imace 0 bodova. Otkinuce nekom koji bod.

Opusti se i uzivaj, ne skaci u vatru bez potrebe.
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Crni Bombarder said:

Sta tebi @suptiltoliko smeta u prici oko Dinama i njegovog zreba? I zasto toliko potenciras da ce se izbrukati,da ce imati 0 bodova..? Zaista ne razumem. Osim ako kroz ovu pricu ne budzis neki Zvezdin status i imaginarni rivalitet sa Dinamom
Dinamo jeste dobio zajebanu grupu u kojoj su sva tri tima kvalitetnija od "Modrih".

Imaginarni je prava rec. Ostani na tome,a ako neces zaviri u trofejnu salu oba kluba.

Link to comment
Share on other sites

Atalanta je prilična nepoznanica kad govorimo o mogućem učinku u Ligi Šampiona. Ali sam činjenica da su Ligu završili iznad Milana, Intera i Rome govori da se radi o nimalo naivnoj ekipi. Sa druge strane Italijanska liga je u usponu. Juventus rame uz rame sa najvećima, Napoliju malo fali da bi bio top evropski klub, Inter se polako vraća na stare staze. Imaju izuzetnu ekipu ove godine, prošle su nesrećno ispali od Totenhema u grupi. Trećeplasirani tim iz takve lige je sigurno kvalitetniji od Dinama, Zvezde, Slavije ili Genka.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Del Piero said:

 

Atalanta je, bar za mene, uz Leipzig najgora opcija iz cetvrtog sesira i za Dinamo bi bilo bolje da je izvukao Real iz drugog, a neku Lokomotivu iz cetvrtog. Tako da i ja kazem da je Dinamo mogao bolje da prodje u zrebu, cisto zbog tog cetvrtog sesira koji je u principu i najbitniji kad si u poziciji Dinama.
 @suptil

Upravo to. Potpuno je svejedno Jel iz prvog City ili Barcelona. Ali ako si već u 3. potu onda iz 4. očekuješ nekoga od koga si jači ili si tu negdje (na papiru), a ne momčad iz lige 5. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Upravo to. Potpuno je svejedno Jel iz prvog City ili Barcelona. Ali ako si već u 3. potu onda iz 4. očekuješ nekoga od koga si jači ili si tu negdje (na papiru), a ne momčad iz lige 5. 

Pored sahtjora ti bi jos i to i jos jendu muzicku zelju. Skorz nerealno.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Prijatelji, poenta price je da nije pala Atalanta mi bi imali na delu evropski Dinamo, koji hara Evropom. Ovako Atalanta je brana tome. Ali dobro. Skroz opusteno. Zabole me za Dinamo.

Ja stvarno ne znam ko je to napisao.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DonJuan said:

Ja stvarno ne znam ko je to napisao.

Prijatelju, Zvezda zatvara jace timove od sebe. Neka zatvori i Dinamo i eto rezultata. Ja razumem navijacku zelju i ja bi bio mozda jos gori u smislu steta sto nam nije pao ovaj ili onaj.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jonnhy Clash said:

Atalanta je prilična nepoznanica kad govorimo o mogućem učinku u Ligi Šampiona. Ali sam činjenica da su Ligu završili iznad Milana, Intera i Rome govori da se radi o nimalo naivnoj ekipi. Sa druge strane Italijanska liga je u usponu. Juventus rame uz rame sa najvećima, Napoliju malo fali da bi bio top evropski klub, Inter se polako vraća na stare staze. Imaju izuzetnu ekipu ove godine, prošle su nesrećno ispali od Totenhema u grupi. Trećeplasirani tim iz takve lige je sigurno kvalitetniji od Dinama, Zvezde, Slavije ili Genka.

 

Menjaj avatar, veoma je uznemiravajuce citati tvoje postove.

Link to comment
Share on other sites

Ne drogirajte se. Atalanta je prezajebana ekipa i igraju atomski fudbal. Prosle godine su postigli najvise golova u prvenstvu. Ostala im je citava ekipa na okupu, i doveli su jos par dobriih igraca. Dosao je Lukas Muriel, Malinovski iz Genka, dobar vezni igrac. 

 

Oni bez problema mogu da prodju ovu grupu i vjerujem da oce, sa druge pozicije.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...