Jump to content

UEFA Champions League 2019/20


Xpert

Recommended Posts

10 hours ago, Del Piero said:

Dinamo visio solidno koliko sam ispratio. Strasan gol Gojaka za LS.

Dinamo je dobro posložena ekipa, možda im odbrana malo škripi, ali Rozenborg je baš baš limitirana ekipa. Molde ih redovno dobija u poslednjih godinu dana i bolja su ekipa, a videli smo protiv Partizana da ni oni nisu bauk.

 

Inače Dinamo je mnogo kvalitetnija ekipa od njih i bilo bi iznenađenje da su ispali.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Liska Manjina said:

Dinamo je dobro posložena ekipa, možda im odbrana malo škripi, ali Rozenborg je baš baš limitirana ekipa. Molde ih redovno dobija u poslednjih godinu dana i bolja su ekipa, a videli smo protiv Partizana da ni oni nisu bauk.

 

Inače Dinamo je mnogo kvalitetnija ekipa od njih i bilo bi iznenađenje da su ispali.

Dinamo je nešto poput Jang Bojsa. Dobri u sredini, solidni u napadu, u odbrani imaju rupa.

Link to comment
Share on other sites

Dinamo je bolja ekipa od YB.
To sto su od njih ispali vise je splet okolnosti i greske trenera Bjelice koji je drugo poluvreme revansa u Maksimiru totalno fulao takticki. No,iz toga je izvukao neke pouke i Dinamo je imao odlicnu kampanju u Ligi Evrope. Na jedvite jade ih je Benfika eliminisala.

Mozda @Bugl Khanili @Cilemilemogu reci nesto vise o ovome,kao i njihovom dvomecu sa Rozenborgom? Posto sumnjam da @mate mišonavija za "modre",jelte :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Imam i ja par pitanja za navedene kolege iz Hrvatske, ako su raspolozeni da odgovore:

 

Nikola Moro? Nijesam ga prosle godine gledao puno. Vidim da je sad standardan i da ga dosta hvale. 

 

Luka Ivanusec? Procitao sam par tekstova o njemu,  pisu da je ogroman talenat i da je vec dosta zreo igrac.

 

Sta je sa Teofilom- Katerinom? Prosle godine je bio odlican na mecevima koje sam ja gledao. Ove sezone je zakucan za klupu. Je li ovaj Peric bolji od njega ili je nesto drugo u pitanju?

 

I jos me zanima: Dje je onaj zadnji vezni iz prosle sezone? Zaboravio sam mu ime. Kidao je opasno na sredini terena, kao ludak je trcao.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Imam i ja par pitanja za navedene kolege iz Hrvatske, ako su raspolozeni da odgovore:

 

Nikola Moro? Nijesam ga prosle godine gledao puno. Vidim da je sad standardan i da ga dosta hvale. 

 

Luka Ivanusec? Procitao sam par tekstova o njemu,  pisu da je ogroman talenat i da je vec dosta zreo igrac.

 

Sta je sa Teofilom- Katerinom? Prosle godine je bio odlican na mecevima koje sam ja gledao. Ove sezone je zakucan za klupu. Je li ovaj Peric bolji od njega ili je nesto drugo u pitanju?

 

I jos me zanima: Dje je onaj zadnji vezni iz prosle sezone? Zaboravio sam mu ime. Kidao je opasno na sredini terena, kao ludak je trcao.

Nisam iz Hrvatske 😄

 

Zadnji vezni verovatno mislis na Sunjica, otisao u Birmingem za 7 miliona. 

 

Evo ti nesto za ovu dvojicu

https://twitter.com/Dino_Grgic/status/1164113254186213377

 

 

https://twitter.com/Dino_Grgic/status/1163046076896690177

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jonnhy Clash said:

Veceras svi Zvezdasi uz Ajax. S obzirom da je 15. mesto blizu u interesu srpskog fudbala je da klubovi iz Grcke, Hrvatske, sa Kipra ostvare sto gore rezultate u Evropi. 

 

Dodatno je ovo 15o mesto jako bitno zbog ucesca u Europa ligi od sezone 2021/22. Samo prvih 15 liga sa UEFA liste ce imati predstavnike u ovom takmicenju, ostali idu u Europa 2 ligu. Raspored mesta ce biti izvrsen na osnovu liste koja ce biti formirana po zavrsetku ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Zar ovo nije bio pasivni ofsajd kod ponistenog gola Ajaxa? 

Istog sam mišljenja. Taj igrač kom je noga u ofsajdu nije imao nikakav kontakt sa loptom. Pretpostavljam da je sudija procenio da je uticao na igru a kako to samo on zna.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Zar ovo nije bio pasivni ofsajd kod ponistenog gola Ajaxa? 

To je uvek dobro pitanje, i verovatno ćeš dobiti mnogo različitih odgovora. Mislim da je ovde presudilo to što je lopta išla ka njemu, pa je samim tim i učestvovao u akciji, mada meni se učinilo da je pre bilo povlačenje od istog igrača ko zna...

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...