Jump to content

UEFA Champions League 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Sta je uradio Veltman kod gola, nenormalan potez. Ali dosta losa igra Ajaxa, nije bilo previse ideje u igri, ali zato nervoze na pretek. Prvi sut u okvir gola u 88. 89. minutu. I u petak su izgubili kod kuce u prvenstvu, izgledali su ocajno iako je i tada igrala prva postava.

 

I jedan poseban post za Lukakua - kakva je to volina. Na 1:1 sredinom drugog poluvremena otresa nekog iz Barse u duelu i ostaje sam ispred gola na 5 metara od istog i iz sve snage puca u Neta, pa to je cista budala.

 

edit - ne da mi forum u poseban post, steta

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Green23 said:

Zašto je u interesu Salzburgu da bude nerešeno? 

Nisam mislio u fazonu da je dogovreno da bude bez golova, ali pogledaj malo kretanje igara na kladionici, gotovo da je 99% ljudi igralo da bude makar 3 gola, a dosta njih i golove u prvom.. neverovatno je sta su obe ekipe promasile danas, ne pamtim da sam gledao mec sa vise promasaja.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Atalanta vaistinu vaskrse. 

 

Dinamo ostade bez proleca.

Rekao sam čim su izvučene grupe da Dinamo nije imao sreće jer je iz 4. šešira dobio Atalantu. Tu je bilo ljudi koji su tvrdili da je Atalanta raspad i da će teško flopat u CL. Ipak, Dinamo je proljeće prokockao protiv Šahtjora. U 93. min imaš 2 razlike i odigraš X. Jbg

Al ukupno gledano, dobra sezona u CL. Sa Atalantom i Šahtjorom se nosili ravnopravno, City je jednostavno drugi nivo u svakom pogledu.

Edited by Bugl Khan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bugl Khan said:

Rekao sam čim su izvučene grupe da Dinamo nije imao sreće jer je iz 4. šešira dobio Atalantu. Tu je bilo ljudi koji su tvrdili da je Atalanta raspad i da će teško flopat u CL. Ipak, Dinamo je proljeće prokockao protiv Šahtjora. U 93. min imaš 2 razlike i odigraš X. Jbg

Al ukupno gledano, dobra sezona u CL. Sa Atalantom i Šahtjorom se nosili ravnopravno, City je jednostavno drugi nivo u svakom pogledu.

 

Imali ste dve ekipe ispred kojih ste mogli da budete, ne samo jednu.

 

Sami ste krivi za onih propustenih 3:1. Takodje nije ni Sahtjor zasluzio da prodje, previse bodova su osvojili na srecu.

Link to comment
Share on other sites

Atalanta, Juventus i Lajpcig - ziceri za prolaz u cetvrtfinale.

Ostali parovi su otvoreniji i neizvjesniji.

Najzanimljiviji par mi je Lajpcig - Totenhem. Nagelsman je posle (uspjesnog) formacijskog eksperimentisanja na startu sezone ustalio 4-4-2 sa dva zadnja vezna u liniji. U toku jeseni je kroz utakmice uigravao tu formaciju i automatizme do besvijesti i posle pocetnih kikseva, sada izgledaju nepobjedivo. Potajno se nadam da ce protiv Totenhema iznenadjujuce promijesati karte - da ce u Londonu izaci u dubljoj 3-4-3, a u revansu u Lajpcigu sa 5-3-2. Mislim da bi takvi u oba meca glatko isamarali Engleze.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Emery :lol_2:
 

Quote

Prve sezone nadigrali smo i ubedljivo savladali Barselonu u Parizu, da bismo u revanšu eliminisali samo zato što još nije postojao VAR. Očigledno je da su nas izbacile pogrešne odluke sudija.


Najpickastiji pristup neke ekipe u LS koji sam ikada video. Bili su bolji od te Barse za jedno 7 golova u prvom mecu, dobili 4:0, a onda umesto samo da izadju i odigraju 20% onoga sto mogu u revansu prosli bi lagano, ali ne, uspeli su da prime 6 golova. I to ne sprecava Emerya da kaze kako su ispali SAMO zbog sudija.

Koliko je ta Barsa bila prosecna videlo se i protiv Juvea u narednoj rundi gde su jedva stvorili neku sansu u celom dvomecu. Inace, ceo intervju Emerya je dosta cudan, u ''realnost nije briga na koju se obazirem'' stilu. Prica kako je zaustavio pad Arsenala, a ostavio ih u raspadnutom stanju, takodje jos jedan wtf momenat je kako prica da je u PSGu mogao da postane najbolji trener na svetu, ali sputale su ga sudije protiv Barse i sledece godine Real, koji je ipak bio branilac titule pa nije moglo da se igra sa njim. 

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...