Jump to content

UEFA Champions League 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Seria A odavno nije merilo kvaliteta fudbala, ipak pricamo o timu koji je realno treca klasa, a evo ga nadomak 8 najboljih u Evropi

 

Dinamo ih je razbio 4 0, to sve govori

 

Mene vise iznenadjuje ovako usrana igra Valensije, jesu jadni poslednjih par sezona ali ovo je novi nivo

 

 

 

 

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

On 12/16/2019 at 3:44 PM, Mustafa Dogan said:

Atalanta, Juventus i Lajpcig - ziceri za prolaz u cetvrtfinale.

Ostali parovi su otvoreniji i neizvjesniji.

Najzanimljiviji par mi je Lajpcig - Totenhem. Nagelsman je posle (uspjesnog) formacijskog eksperimentisanja na startu sezone ustalio 4-4-2 sa dva zadnja vezna u liniji. U toku jeseni je kroz utakmice uigravao tu formaciju i automatizme do besvijesti i posle pocetnih kikseva, sada izgledaju nepobjedivo. Potajno se nadam da ce protiv Totenhema iznenadjujuce promijesati karte - da ce u Londonu izaci u dubljoj 3-4-3, a u revansu u Lajpcigu sa 5-3-2. Mislim da bi takvi u oba meca glatko isamarali Engleze.

 

Citajte dobro @vepar @Don Laki Juan

@Stoned Laki21

Na dan zdrijebanja sam ovo rekao.

A vi meni da nemam pojma o fudbalu?!...

Ko ste bolan vi? Gdje radite? U kojim klubovima?

Nazivate fudbalske trenere neznalicama i duducima. A vi? Gdje vi radite? Veprovi obicni koji ste na forumu vrijedjli i proganjali me, a vjerovatno i drugu struku, ako ju je i bilo ovdje. Ne znate bolan nista, nemate pojma o fudbalu, a spopadate svakog ko dolazi iz fudbalske struke.

Ja nisam nikakav svjetski trener, obican sam trener.

Dvije godine sam radio u omladinskom pogonu sa jednim od najbojih svjetskih napadaca danas (igra u AS Romi).

Kod mene i mojih kolega su trenersku licencu polagali izmedju ostalog i bivsi srbijanski reprezentativci.

Kometirao sam slucajno i svjetsko prvenstvo na mojoj drzavnoj televiziji sa kolegama iz struke.

A vi hajvani jedni? Ko ste vi?

Budale obicne koje vrijedjaju svakog ko od fudbala zivi, a sumnjam da ste i fizicko radili u djetinjstvu…

Oj alahu dragi, ko sve ne komentira fudbal i ko se sve u fudbal ne trpa. Jad i bijeda...

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, K.O.Z.A. said:

 

Meni je misterij kako on još uvijek nije otišao u neki jači klub.

Tesko da ce i otici, ima 32 godine. Ja mislim da je ovo bas idealna sredina za njega, kao sto je recimo za Tadica Ajax. Takvim igracima treba velika sloboda da ispolje svoje fudbalsko znanje. Nesto mislim da ne bi prosao dobro u nekom top klubu, ali zato je u Atalanti Bog. I ljepse je nekako da sa Atalantom ispisuje fudbalsku istoriju. On i Gomez su igraci zbog kojih uvijek rado gledam Atalantu. Naklon do poda i za Gasperinija, genijalnog tvorca ove ekipe. 

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vredni mrav said:

 

Da li bi golman odbranio da je branio desnom rukom?

 

Imala je Valensija svoje šanse, mogla je mnogo povoljniji rezultat da izvuce.

Mozda bi, imao je loptu na ruci, ali jak je udarac bio. 

 

Napisao sam da je Maxi Gomez promasio dvije 100% sanse. Taj isti igrac je protiv Celsija promasio 2 puta prazan gol. Mozda se neko sjeti te utakmice pa potvrdi ovu pricu. Mogla je Valensija svakako bolje rezultatski da prodje, ali zabrinjava koliko neodgovorno igraju u fazi odbrane. U revansu moze da bude svasta ako postignu brzo prvi gol. Mestalja je vruc teren, dobili su Barsu tamo, Real se izvukao u nadoknadi.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Tesko da ce i otici, ima 32 godine. Ja mislim da je ovo bas idealna sredina za njega, kao sto je recimo za Tadica Ajax. Takvim igracima treba velika sloboda da ispolje svoje fudbalsko znanje. Nesto mislim da ne bi prosao dobro u nekom top klubu, ali zato je u Atalanti Bog. I ljepse je nekako da sa Atalantom ispisuje fudbalsku istoriju. On i Gomez su igraci zbog kojih uvijek rado gledam Atalantu. Naklon do poda i za Gasperinija, genijalnog tvorca ove ekipe. 

 

Uglavnom se slažem, baš je i meni Tadić pao na pamet kad sam pisao post :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vepar said:

Seria A odavno nije merilo kvaliteta fudbala, ipak pricamo o timu koji je realno treca klasa, a evo ga nadomak 8 najboljih u Evropi

 

Dinamo ih je razbio 4 0, to sve govori

 

Mene vise iznenadjuje ovako usrana igra Valensije, jesu jadni poslednjih par sezona ali ovo je novi nivo

 

Naravno da te iznenadjuje kad ne pratis fudbal.

 

Valencia ovih dana ima problema sa povredjenim igracima, zbog povreda im ne igraju Florenzi, Garay, Piccini, Rodrigo, Coquelin, dok Atalanti ne fali niko bitan.

 

Atalanta je, naravno, jedna od najboljih ekipa u Seriji A, ali, sta to vredi, nasi strucnjaci iz fotelje ionako u Seriji A znaju samo za dva kluba iz Rima, dva iz Milana i Juventus, eventualno Napoli i to je to. Da je Milan ili Roma u pitanju, neko bi ih cak proglasavao favoritima, kao da uvek igraju imena timova i uvek se ocekuje da isti timovi prolaze dalje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

 

Naravno da te iznenadjuje kad ne pratis fudbal.

 

Valencia ovih dana ima problema sa povredjenim igracima, zbog povreda im ne igraju Florenzi, Garay, Piccini, Rodrigo, Coquelin, dok Atalanti ne fali niko bitan.

 

Atalanta je, naravno, jedna od najboljih ekipa u Seriji A, ali, sta to vredi, nasi strucnjaci iz fotelje ionako u Seriji A znaju samo za dva kluba iz Rima, dva iz Milana i Juventus, eventualno Napoli i to je to. Da je Milan ili Roma u pitanju, neko bi ih cak proglasavao favoritima, kao da uvek igraju imena timova i uvek se ocekuje da isti timovi prolaze dalje.

Atalanta je preležala dečiju bolest u grupnoj fazi, i na njihovu sreću nije platila danak neuiskustvu igranja u LŠ. Oni potencijalno mogu biti jako opasni, ali prvo da prežive Valenciju, nije ovo još gotovo.

Jedno pitanje, kako to da je dozvoljeno da Haland igra za dve različite ekipe u ovom ciklusu LŠ? Pretpostavljam da je promenjeno pravilo?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Don Laki Juan said:

Jedno pitanje, kako to da je dozvoljeno da Haland igra za dve različite ekipe u ovom ciklusu LŠ? Pretpostavljam da je promenjeno pravilo?

 

Da, promijenjeno je pravilo, u CL i EL mogu biti prijavljena (do) 3 nova igrača uoči nokaut faze i nema veze jesu li ranije te sezone igrali za neki drugi klub u europskim natjecanjima.

 

 

Quote

 

Here are the relevant extracts from the official UEFA Champions League regulations:

  • 45.01 As of the round of 16, a club may register a maximum of three new eligible players for the remaining matches in the current competition. Such registration must be completed by 3 February 2020 (24:00 CET) at the latest. This deadline cannot be extended.
  • 45.02 Any or all of the players from the above quota of three may have been fielded for another club in the qualifying phase, play-offs or group stage of the UEFA Champions League or UEFA Europa League.

 

  •  
Edited by K.O.Z.A.
Edit: krivo forumulirano :D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goldberg said:

 

Naravno da te iznenadjuje kad ne pratis fudbal.

 

Valencia ovih dana ima problema sa povredjenim igracima, zbog povreda im ne igraju Florenzi, Garay, Piccini, Rodrigo, Coquelin, dok Atalanti ne fali niko bitan.

 

Atalanta je, naravno, jedna od najboljih ekipa u Seriji A, ali, sta to vredi, nasi strucnjaci iz fotelje ionako u Seriji A znaju samo za dva kluba iz Rima, dva iz Milana i Juventus, eventualno Napoli i to je to. Da je Milan ili Roma u pitanju, neko bi ih cak proglasavao favoritima, kao da uvek igraju imena timova i uvek se ocekuje da isti timovi prolaze dalje.

 

 

 

Pratim i previse, plus sam bivsi fudbalski radnik tako da se razumem u neke stvari mnogo bolje od forumskih znalaca koji samo ovde znaju da prosipaju pamet

 

Sto se tice Valensije, oni nisu uopste imali igru sinoc, kao da igraju prijateljski mec, a ne ls

 

Atalanta je jedan od jacih timova u Kalcu koji je nivo holandske lige tako da je to kao da pisemo u Fejnordu, ali ocigledno su neki ostali vremenski u devedesetim godinama

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Napisao sam da je Maxi Gomez promasio dvije 100% sanse. Taj isti igrac je protiv Celsija promasio 2 puta prazan gol. Mozda se neko sjeti te utakmice pa potvrdi ovu pricu. Mogla je 

Momentalan flashback na utakmicu protiv Chelsea cim sam video onaj promasaj sinoc. Mislio da sam i pisao na topiku to vece kad se igrala utakmica, bukvalno bi random forumas uterao nesto od toga u gol.

edit - Atalanta je sinoc lako mogla da usere motku i da od 4:0 dodje do 4:2, ali to je njihov stil, jebiga. Ipak, neverovatno mi je da u studiju na Areni nakon meca Zeljko Brkic prica kako je trener Atalante (verovatno ne zna ni ko je) neiskusan i ne ume da igra ove utakmice jer nije zatvorio mec nakon 4:0. Tipu nije ni palo na pamet da nije te njihove napadacke igre uvek da ne bi ni imali 4:0, ali glavna stvar je kad je rekao da je RAZOCARAN jer covek nije zatvorio utakmicu u poslednjih 30 minuta. Jebeni Srbi i fudbal.

Edited by Del Piero
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...