Jump to content

UEFA Champions League 2019/20


Xpert

Recommended Posts

haha, kakav komentar 

samo sto je na te dvije greske napravio sto dobrih stvari il treba da je nepogrijesiv kao mozda niko nikada??

al ajd, ajmo ovako. van dajku se desavaju greske, a uzecemo ga kao najboljeg, i desice mu se da da autogol ili da ga neko predribla i da go. i ako cemo tako povrsno, i van dajku se desava da zove u pomoc nekoga kad ga messi napada 

Edited by nemanjau5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
17 minutes ago, MrTripleDouble said:

U zivotu nisam video srecnijeg igraca od ovog iz Briza koji je dao 2 gola Realu, pa kakve je samo golove postigao lik! :lol_2::lol_2: Obavezno pogledajte.

Pogledaću ali u snimku pošto imam šugavi Pošta.net i samo Arenu 1. Što se tiče Briža uvek se radujem kad mala i siromašna ekipa tuče velikana iako ne volim Belgiju kao zemlju. Ako!

 

PS. Video na youtube. Živelo kršenje autorskih prava da i mi obični ljudi možemo da pratimo fudbal live.

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jonnhy Clash said:

Pogledaću ali u snimku pošto imam šugavi Pošta.net i samo Arenu 1. Što se tiče Briža uvek se radujem kad mala i siromašna ekipa tuče velikana iako ne volim Belgiju kao zemlju. Ako!

 

PS. Video na youtube. Živelo kršenje autorskih prava da i mi obični ljudi možemo da pratimo fudbal live.

Pa uzmi paket sport za 240 dinara mesečno 😁

Link to comment
Share on other sites

Just now, Milan33 said:

Igrao je za Arsenal.Tako da ne cudi motivisanost da napuni Pevce.

Ja ga iz Arsenala i pamtim. Nula je bio, mada kakvo je rasulo tada vladalo tamo sigurno se i on uklopio u to sivilo. Vidim da je posle toga imao dve solidne sezone u Hofenhajmu i Verderu. Da ne gresim dusu mozda je zaista dosta i napredovao jer ga nisam gledao nakon toga.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...