Jump to content

UEFA Champions League 2019/20


Xpert

Recommended Posts

On 8/29/2019 at 9:41 AM, Liska Manjina said:

Praška Slavija je izuzetno dobra ekipa, napraviće oni dosta problema svim ekipama. Dosta ulažu u fudbal Česi poslednje dve godine!

 

Ajaks je mnoooogo slabiji u odnosu na prošlu godinu. Kakav prekid ima Ziješ 😮  On i Tadić su zaista klasa, ali ostatak tima nije na tom nivou. Naravno nedostaje de Bek ali mislim da će ove godine teško izaći iz grupe. Meni je apsolutna misterija kako Neres igra ispred Promesa, ali kontam da imaju namjeru da ga zavaljaju za neke velike pare. Po meni prosečan igrač, možda grešim.

Ez aj sed 😄 šteta samo što primiše nesretan gol u 90+

 

Šteta samo što su upali u grupu sa 3 aždaje. Ljudi igraju baš moderan fudbal, a uz sve to su fizički besprekorno spremni i uigrani. Souček je stračan igrač, ne znam samo kako ga nije pokupila neka jača ekipa, ali za njega se zna da je strastveni navijač Slavije i da je zaljubljen u klub. U poslednje vreme su se baš podigli tako da me ne bi začudilo da su mu dali jak ugovor u cilju da zadrže kapitena.

 

Posle Zvezde, omiljeni tim 😄

 

@Nate Nije Haland ni mogao igrati protiv nas prošle godine obzirom da je bio na pozajmici u Moldeu. Inače Solskjer/šer mu je bio trener i on ga je doveo u Molde, dao mu i šansu, tako da ima logike to što ga dovode u vezu sa Jedinstvom iz Mančestera.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

ja bih da pomenem samo kalidua kulibalija.

kakva lakoca u odbrani takva i naprijed. na stranu to da je stavio u dzep sve sto mu je bilo blizu od crvenih dresova, mene jos vise fascinira njegova uloga u izgradnji napada napolija. dosta akcija krece njegovim pasovima ka sredini ili direktno ka napadu, ne libi se i da krene u trk prema napadu i ucestvuje u istom sa mnogo sigurnosti u svemu tome. cak i kad pogrijesi po neki pas primjecuje se da puca od samopouzdanja i da uputi poneki riskantan pas.

jos uvijek mi nije jasno da neko od ovih prebogatih klubova nije tresnuo nekih 60-70 miliona za njega. u 28oj je godini, moze isporuciti jedan ugovor od 3-4 godine na ovom nivou sasvim sam siguran.
70393121_3651031345042371_1153530771487588352_n.thumb.jpg.5785ab6ee4cad0e9abded95d885802b1.jpg
 

Edited by nemanjau5
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Najlakše je braniti se i reći da je to jedini način.

 

Olimpijakos to upravo potvrđuje. 

 

Pa ja to nigde nisam napisao...ostavljali su mnogo prostora u prvom poluvremenu...uostalom, nije jos gotovo...

Link to comment
Share on other sites

On 8/31/2019 at 10:01 AM, Darko said:

Dinamo je po meni izvukao dobru grupu, imaju šanse (male naravno) da završe drugi. I sa Šahtorom i sa Atalantom se može igrati, mada su oba dvoje favoriti protiv Dinama. 

Kao što rekoh, Dinamo ima šanse u ovoj grupi

Link to comment
Share on other sites

Kane daje iz penala -> Sigurno kao smrt.

 

 Bravo, junace. Obozavam tog coveka. 

 

 Btw, gledao sam Bajern-Zvezda, i pregledao posle hajlajte ostalih utakmica.

 

   Bajern ocekivano rutinski odradio posao, Zvezda je mogla mozda do 1 gola i to je sve.

 

 - Siti je bas dobro igrao i odmorio malo Aguera, Bernarda i Davida. Marez, ilkan i Jesus, strelci golova su idealni za ovakve utakmice. Sterling mashina uvek daje sve od sebe... 

- Juve/ATM je bilo prstanje koliko mi deluje. 

- Tottenham se ponovo blamira posle vodjstva od 2 razlike. 

- PSG ocekivano zgazio Real. Bice madridjani u problemu ove sezone

 

  Sve u svemu, nije lose za prvo kolo. I Sampion je porazen ponovo u Napulju, lepo lepo. 

Edited by delgado
dopuna
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, nemanjau5 said:

ja bih da pomenem samo kalidua kulibalija.

kakva lakoca u odbrani takva i naprijed. na stranu to da je stavio u dzep sve sto mu je bilo blizu od crvenih dresova, mene jos vise fascinira njegova uloga u izgradnji napada napolija. dosta akcija krece njegovim pasovima ka sredini ili direktno ka napadu, ne libi se i da krene u trk prema napadu i ucestvuje u istom sa mnogo sigurnosti u svemu tome. cak i kad pogrijesi po neki pas primjecuje se da puca od samopouzdanja i da uputi poneki riskantan pas.

jos uvijek mi nije jasno da neko od ovih prebogatih klubova nije tresnuo nekih 60-70 miliona za njega. u 28oj je godini, moze isporuciti jedan ugovor od 3-4 godine na ovom nivou sasvim sam siguran.
70393121_3651031345042371_1153530771487588352_n.thumb.jpg.5785ab6ee4cad0e9abded95d885802b1.jpg
 

Posle Van Dajka najbolji stoper na svetu.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...