Jump to content

UEFA Champions League 2019/20


Xpert

Recommended Posts

43 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ne drogirajte se. Atalanta je prezajebana ekipa i igraju atomski fudbal. Prosle godine su postigli najvise golova u prvenstvu. Ostala im je citava ekipa na okupu, i doveli su jos par dobriih igraca. Dosao je Lukas Muriel, Malinovski iz Genka, dobar vezni igrac. 

 

Oni bez problema mogu da prodju ovu grupu i vjerujem da oce, sa druge pozicije.

Luis 🙂

 

Za njega je Pankov rekao da je najbolji igrač protiv kojeg je igrao 😄

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Darko said:

Dinamo je po meni izvukao dobru grupu, imaju šanse (male naravno) da završe drugi. I sa Šahtorom i sa Atalantom se može igrati, mada su oba dvoje favoriti protiv Dinama. 

Teško će tu Dinamo proći. Šahtjor je bolji, Siti druga dimenzija fudbala a Atalanta objektivno jača ali videćemo kako će se snaći u Ligi Šampiona. Dinamo osvaja do 4 boda maksimum. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

On 8/28/2019 at 2:30 PM, Shunsuke Nakamura said:

Imam i ja par pitanja za navedene kolege iz Hrvatske, ako su raspolozeni da odgovore:

 

Nikola Moro? Nijesam ga prosle godine gledao puno. Vidim da je sad standardan i da ga dosta hvale. 

 

Luka Ivanusec? Procitao sam par tekstova o njemu,  pisu da je ogroman talenat i da je vec dosta zreo igrac.

 

Sta je sa Teofilom- Katerinom? Prosle godine je bio odlican na mecevima koje sam ja gledao. Ove sezone je zakucan za klupu. Je li ovaj Peric bolji od njega ili je nesto drugo u pitanju?

 

I jos me zanima: Dje je onaj zadnji vezni iz prosle sezone? Zaboravio sam mu ime. Kidao je opasno na sredini terena, kao ludak je trcao.

Za Moru i Ivanušeca sam napisao. Neki dan čitam da možda i Moro ide.
Teophile je igrao danas derbi. Bio solidan, osim gola kad je obrana malo zaspala a Li9vaković kiksao. Dobar je Perić, skoro 2 metra a zna s loptom. Jbg, to je uvijek na cjeni. Teophile je bio nešto ozljeđen, sad ko će igrati više kroz sezonu ne znam. Mislim, ipak on. Dilaver je broj 1 stoper Dinama. Vidim da dosta ljudi misloi da je Dinamo samo Olmo. On je daleko najbolji igrač, ali Oršić, Teophile, Dilaver, Moro, Ademi su sve kvalitetni igrači. Petković i Livaković reprezentativci (uskoro vjerojatno i Oršić). Dinamo više ne ide u ligu prvaka primat po 5+ golova svaku utakmicu i poslije uzet pare od 2-3 igrača koje su kroz skupinu eksponirali. Može bit 0 bodova, ali teško da će bit blamaža.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 minute ago, mare80 said:

Gledam sam uzivo rezultate,vidim da je Genk popaso 5 komada za poluvreme od Salzburga...

Tako da kako god sutra prodjemo u Minhenu vec izgleda da ima tim koji ce  poneti titulu "brukanje kola"... 😄

Što je najgore za Genk, nema naznaka da će stati na ovome. Red Bull je na steroidima, za vikend su dali 7 golova, sada 5 na poluvremenu....Doooobro je što smo izbegli ovu grupu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj mali sto je uvaljao 3 komada za poluvreme je i u prvenstvu uspostavio dominaciju, znam kad sam pratio rezultate za vikend. 11 golova za 7 kola, uz ovo danas 14 komada na 8 tekmi. 19 godinica. Uzece opasne milione nekom Bajernu 

Edited by threepwood
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, threepwood said:

Ovaj mali sto je uvaljao 3 komada za poluvreme je i u prvenstvu uspostavio dominaciju, znam kad sam pratio rezultate za vikend. 11 golova za 7 kola, uz ovo danas 14 komada na 8 tekmi. 19 godinica. Uzece opasne milione nekom Bajernu 

 

Da to je alf ingeov sin. Sreca pa su prosle godine forsirali onog daku poluidiota. I veceras kad je usao se napromasivao. Evo englezi vec digli frku da bi bio dobar za mancester. Boze kakve su to paljevine

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...