Jump to content

Filip Čović - Tatin sin ili bek ap plej?


propolis

Recommended Posts

4 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Bivsi profesionalac igra amatersku ligu? Koja je onda svrha amaterske lige? 

 

Dosta bivših košarkaša tu ima samo što je on najpoznatiji.

Just now, Chaos Is Me said:

Pa ima gomila bivših (a i sadašnjih) profesionalaca koje igraju amaterske lige. Nikad neću prežaliti što sam se bio povredio pred utakmicu protiv FČ3 ekipe pre neku godinu, propustio sam priliku da me školuje takav dasa.

 

Jel igraš i dalje?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pa ima gomila bivših (a i sadašnjih) profesionalaca koje igraju amaterske lige. Nikad neću prežaliti što sam se bio povredio pred utakmicu protiv FČ3 ekipe pre neku godinu, propustio sam priliku da me školuje takav dasa.

Bolje reci da ti njega skolujes a Chaose? :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Pa ima gomila bivših (a i sadašnjih) profesionalaca koje igraju amaterske lige. Nikad neću prežaliti što sam se bio povredio pred utakmicu protiv FČ3 ekipe pre neku godinu, propustio sam priliku da me školuje takav dasa.

Meni to nema bas smisla. Ne bih pustio nikoga ko je imao licencu u prethodnih 5 godina. Znaci ili je sada vec dosta mator ili i nije bio neki igrac cim nije nastavio profesionalno da igra u nekim jos uvek aktivnim godinama. 

 

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ne, raspala mi se ekipa i svi preleteli kojekude a ja nisam uspeo da skupim novu ekipu.

Evo ti forum, ako nista drugo mozete jedno 10ak trenera da nadjete, pa nek bude neko i trener-igrac 😄  

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Pa ima gomila bivših (a i sadašnjih) profesionalaca koje igraju amaterske lige. 

 

Da podelim jednu anegdotu, pricu. 

 

Imao sam priliku da se takmicim sa profesionalcem u amaterskom takmicenju, 2x protiv istog lika. Ali nije bila igra s loptom vec amaterske karting trke. Bilo je zalbi zasto mu je dozvoljeno da ucestvuje ali je situacija na kraju bila prilicno pozitivna za nas, amatere. Prvo, lik nije bio nista spektakularan, kako to obicno biva u automoto sportu kod nas, bio je profesionalac jer je tata to mogao da finansira a ne zato sto je talenat. Drugo, dosao je na nas teren, da vozi rekreativne kartinge koje smo mi vozili tokom cele sezone a on mozda par puta godisnje. Ti kartinzi imaju svoje specificnosti, nisu toliko brzi kao profesionalni, tezi su, i najveci izazov je sto su svi razliciti i zahtevaju mnogo prilagodjavanja u momentu.

 

Oba puta sam ga dobio, ne samo ja, i jos neki vozaci amateri su ga ostavili iza sebe. Bila je to fina satisfakcija, pogotovo sto on tako nesto nije ocekivao i prilicno je arogantno usao u pricu. 

 

Ipak, ovo je mnogo drugacije od lopte i obruca. A i druga prica bi bila da smo mi vozili profesionalne kartinge. Ne bi mogli ni da mu pridjemo, realno.

 

Slazem se da nekom ko se bavio profesionalno tim sportom ne treba dozvoliti takmicenje na amaterskom nivou. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...