Jump to content

Filip Čović - Tatin sin ili bek ap plej?


propolis

Recommended Posts

3 minutes ago, ИEsA IlIC said:

najveci index juce i 8ass/1to za 20 min. 

najveci index u derbiju, vukao nas celu 4/4. 

 

covici jebem vam mater!

klasicni deja vu, a na kraju sezone ce opet da se odaje rispekt i lagano predje preko tone govana koja je izbacena na covice i slavi titula. blama bez.

 

 

18 hours ago, BojanaCZV said:

 

šah-mat

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stondisha said:

 

čisto da budemo na istoj strani i da ne bude nesporazuma:


Ti znaš da @ivan9  navodi ovde neke negativne stavke, pa se ljudi zgražavaju?  MSM ne znam što ti je čudno onda da se ljudi smeju i zgražavaju ako Boban ima ovakve brojeve u NBA?  il si u fazonu da su ovo super brojevi i da tako treba?

 

 

 

Boban je po ovoj per minute statistici bio najbolji igrac u NBA. Mnogi ljudi koji sada tu statistiku uzimaju kao krunski dokaz "onima koji ne vide" su se smejali kada je ta statistika potezana u slucaju Bobana Marjanovica.

 

Sto se mene tice, sve je ok, etiketirati svakoga ko ne misli da je Covic najgori kosarkas u univerzumu kao bota, slepog, neznalicom, ali bar nemojte da se sluzite istim onim alatima koje ste u drugim slucajevima odbacivali.

 

Gubi se kredibilitet.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ИEsA IlIC said:

najveci index juce i 8ass/1to za 20 min. 

najveci index u derbiju, vukao nas celu 4/4. 

 

covici jebem vam mater!

klasicni deja vu, a na kraju sezone ce opet da se odaje rispekt i lagano predje preko tone govana koja je izbacena na covice i slavi titula. blama bez.

 

 

Da li je tebe ikad sramota?

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

Pa ok onda ako ste terminalni pacijent, sto se nervirate? Provedite ostatak zivota fokusirajuci se na lepe stvari, a ne na Covica.

 

a da se ti malo fokusiraš na neki ozbiljniji provod od ovog...zadeni ga malo...bio si dovoljno jasan i u prvih deset: '' ja da vam kažem... nie vam ovo do Filipa...''.

 

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

 

Boban je po ovoj per minute statistici bio najbolji igrac u NBA. Mnogi ljudi koji sada tu statistiku uzimaju kao krunski dokaz "onima koji ne vide" su se smejali kada je ta statistika potezana u slucaju Bobana Marjanovica.

 

Sto se mene tice, sve je ok, etiketirati svakoga ko ne misli da je Covic najgori kosarkas u univerzumu kao bota, slepog, neznalicom, ali bar nemojte da se sluzite istim onim alatima koje ste u drugim slucajevima odbacivali.

 

Gubi se kredibilitet.

Mek, po ko zna koji put, niko ne misli da je Čović najgori košarkaš ikada, on jednostavno nije dovoljno dobar igrač za EL, koju evo prvi put igra sa spracnih 30 godina, baš se pitam zašto.

Čovek je tu gde jeste samo zahvaljujući ćaletu.

Jasno je meni da ti uvek moraš da se nadješ kontra većinskog mišljenja na svakoj bogovetnoj temi jer te beskrajno zabavlja da gledaš kako ljudi pizde zbog gluposti ali čovek je medju najgorima u EL u svim statističkim kategorijama a pogotovo vizuelni dojam bode oči.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ja sam odmah rekao da Covic nije igrac za Evroligu.

 

I ti i Goldberg pricate niko nije rekao ovo, niko nije rekao ono, a onda se imputira meni nesto sto ja nisam rekao.

 

A masa ljudi pise i ovde i na KKCZV temi da je FC rekreativac, da nije kosarkas uopste.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, dulematic said:

 

 

šah-mat

 

sah mat je jedna odbrana? 

jedini sah mat u ovoj prici je po aba jer da nije titule vi ne bi ni mogli da gledate el.

a filip je juce bio vise nego solidan, to je cinjenica i sam index to potvrdjuje.

 

inace jel si video onaj pokusaj polaganja lorenca na drugi obruc u prvom? ono kad je imao otvoren put ali ga je izblokirao obruc? klasican shaqtin a fool, skoro u rangu laza/derik. 

jel si video ko je opet promasio zicer u 3/4? jel si video kako gedraitis polaze preko njega kao da ga nema? jel si video kako ga puni hemanson? naravno da nisi. 

nista licno protiv lorenca samo malo realnosti. svaki igrac gresi i ispada na svakoj jebenoj tekmi.

ali samo za jednog se prave klipovi i seku gifovi.

ja sam vec jednom dokazao da ta prica oko ec nije istinita i da je bio sasvim solidan, cak sam i poredio ucinak njega i joe-a. ali nema veza, i dalje cemo vrteti pricu koja nama odgovara. 

 

https://forum.b92.net/topic/76019-kk-crvena-zvezda-20182019/page-400?

 

evo samo ova jedna strana kao primer, sazeto sve ono sto se pise od pocetka sezone i jedna te ista prica koja se vrti svaki boziji dan. bili tezak promasaj, ok kao peti bek, govno, karma, nebojsa budala, pljuc, kenj, blatruc... 

deja vu. 

i posle ce bez blama da se pojede sve to i slavi titula, te odaje respekt i ima i on dusu. 

 

58 minutes ago, pantelia24 said:

Da li je tebe ikad sramota?

 

mene da li je sramota? 90% forumasa u 90% postova pisu najprimitivnije splacine, vredjaju i pljuju i to im je jedini razlog zasto su na forumu i mene treba da je sramota? na temi kk cz je utrkivanje ko ce jace, socnije i primitvnije da opljune. 

uostalom vec vidjeno. i prosle sezone i mnogih pre nje. 

ako mi ne verujes pitaj dejana magarecu glavu lemura mutavog. u narodu poznatijeg kao legenda. 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, McLeod said:

Ja sam odmah rekao da Covic nije igrac za Evroligu.

 

I ti i Goldberg pricate niko nije rekao ovo, niko nije rekao ono, a onda se imputira meni nesto sto ja nisam rekao.

 

A masa ljudi pise i ovde i na KKCZV temi da je FC rekreativac, da nije kosarkas uopste.

 

Pa ti si meni imputirao dva puta da treba da napisem da i N.Covic treba da ode iako sam jasno napisao da sam za to.

 

Redosled je bio ovakav, ti napises da niko ne tera oca, samo sina, ja napisem da i N.Covic treba da kupi prnje, ti napises opet isto.

 

Moras da razumes da bi ova tema bila mnogo svezije i zdravije mesto kada se ne bi obracali jedni drugima u mnozini i kada bi polemisali samo sa stavovima koje smo izrekli kao individue.

Stalno insistiras da ima ljudi koji vredjaju Filipa, koji misle da je najgori kosarkas, koji su licemeri - resenje je da njih citiras i da sa njima raspravis ako imas sta da raspravis.

 

@ИEsA IlIC pa sta sa tim sto ne bi bilo EL? To je nesto grozno, klub ce da se ugasi ako ne igra EL?

 

Zar se ovako igra EL, na ovaj nacin? Sezona traje 6-7 meseci, a mi smo vec citav mesec sa pomocnikom umesto trenera.

 

Zvezda bez EL i Filipa >>>> Zvezda sa EL i Filipom u sastavu.

 

 

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, John Dies at the End said:

I jeste rekreativac... Odbranu kakvu FC3 igra ( imas na klipu koji je postavila Bojana), nisu igrali igraci u univerzitetskoj BGD ligi i nizim (Beton) ligama... J

 

Rekreativac je osvojio pomenutu ligu sa FON-om jedne godine, steta sto je verovatno zavrsio fakultet pa ne moze vise da je igra, to mu je prava mera.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ivan9 said:

Filip Covic je igrac koji je postigao najmanji broj poena ako racunamo igrace koji su odigrali vise od 1 utakmice(nenadic 2 i nesto minuta protiv reala i Jovanovicevo prvo pojavljivanje sinoc sa 15min)

Interpolacijom na 40 minuta provedenih na terenu igrac koji postize najmanji broj poena je.....pa tesko je pogoditi. Filip Covic. Kada bi igrao svaku utakmicu po 40 minuta postizao bi u proseku neverovatnih 5,6 poena. Stratos je najbolji sa prosecnih 19,7 poena. Beron 18,2 poena, Gist 17,9, Odzo 16,9, Lorenco 16,5....

 

Gore spomenuti Nenadic i Jovanovic bi postizali po 14,2 i 9,1 poen kada bi imali priliku da igraju 40 minuta 😄

Koliko As ima FC a koliko LB na 40min?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Boban je po ovoj per minute statistici bio najbolji igrac u NBA. Mnogi ljudi koji sada tu statistiku uzimaju kao krunski dokaz "onima koji ne vide" su se smejali kada je ta statistika potezana u slucaju Bobana Marjanovica

 

Nije mi to bila svrha upisa, al aj kad si krenuo niz tu ulicu:

 

1. Boban je microwave igrač (što ti vrlo dobro znaš) i kad uđe u Hot sačuvaj se ko može, al kad je down, možeš ga samo u branje jabuka zvati, a pri tome ima u proseku desetak minuta, gde taj njegov microwave stil igre dolazi do izražaja u  mpg jer jel te Boban za tih deset minuta utrpa 8 poena i 6 što ga u statistici mpg čini verovatno statistički najboljim igračem u NBA (možda čak i ikad), ali s druge strane on je za 6 sezona odigrao 186 utakmica sa prosečnom minutažom od 10 mpg, a sve su naznake da će i ova sezona biti slična ( nekih 36 utakmica uz prosek od 10 mpg).

Da rezimiramo Bobana, iako ti ovo dobro znaš, al za potrebe malog broja ljudi koji ovo će da pročitaju:

 

Specifičan igrač koga treneribkoriste kao X faktor u limitiranoj minutaži sa monstruoznom MPG (minute per game) statistici.

 

S druge strane @ivan9 nas je ovde izbombardovao podacima igrača koji je "prepoznati" član rotacije sa nekih 20 minuta po utakmici, znači pola (u odnosu na Bobanovu petinu 10/48=0.2) i koji nikako nema tu X faktor ulogu, nego jbga, pika basketa pola utakmice, kao organizator igre...

 

 

E sad ako ne mozemo da napravimo razliku između statistike nekog specijalca s klupe kao što je Bobi i legitimnog člana rotacije kao što je Filip onda jbga.

 

Isto tako bi brojevima mogli da se hipotetički gađamo brojevima da je Lazić bolji trojkaš od Kerola jer je pogodio 2 od 3 trojke koje je šutnuo u EL za razliku od ovog iz Reala koji je pogodio 25 od 45 jer da je hipotetički Lazić šutnuo 45 trojki pogodio bi 30. Al nećemo jer, ako ovo do sada nije, bi rasprava postala neozbiljna.

Link to comment
Share on other sites

E moj Neso... Zar si stvarno mislio da ce neko pomenuti kako je Felipe smanjio razliku sa 17 poena na 13 sa cetiri uzastopna poena i jednom half decent odbranom? Seciraju utakmicu i vataju samo brljotine.

 

Ocevidno je da se Fitjcko malo trgnuo u EL posle uvodnog straha i Alisa u zemlji cuda momentu. Ogromna tamnoputa cudovista sa rukama prosaranim zmijama. Ali ok, malo se opustio, uzima sve vise suteva, samopouzdanje raste, familija ponosna...

 

Life is good, when you are Filip Covic 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ИEsA IlIC said:

najveci index juce i 8ass/1to za 20 min. 

najveci index u derbiju, vukao nas celu 4/4. 

 

covici jebem vam mater!

klasicni deja vu, a na kraju sezone ce opet da se odaje rispekt i lagano predje preko tone govana koja je izbacena na covice i slavi titula. blama bez.

 

Koja titula jbt, dok se Partizan i Buducnost pojacavaju mi ni trenera nemamo , prvo trener pa da udjemo medju 4 , kakva titula.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ivan9 said:

FC3 7,1 LB 6,2 na 40

Hvala na podacima. Poredjenja radi Kalates 11.16, Micic 8.65, Kampaco 8.93, Slukas 7.19, Spanulis 6.55, Nelson 5.38, Vilbekin 4.74, Volters 5.28, Albisi 4.2, Larkin 4.5.

Ako smo hteli pass first pleja onda je potpuno jasno nezadovoljstvo igrama LB. Mozemo polemisati i o nedostatku ucinka sekundarnog organizatora, gde se ocekivalo da odskoci Davidovac. Beron ima samo 3.63 a i sam je isticao da voli da igra pnr sa centrom. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ИEsA IlIC said:

 

inace jel si video onaj pokusaj polaganja lorenca na drugi obruc u prvom? ono kad je imao otvoren put ali ga je izblokirao obruc? klasican shaqtin a fool, skoro u rangu laza/derik. 

jel si video ko je opet promasio zicer u 3/4? jel si video kako gedraitis polaze preko njega kao da ga nema? jel si video kako ga puni hemanson? naravno da nisi. 

nista licno protiv lorenca samo malo realnosti. svaki igrac gresi i ispada na svakoj jebenoj tekmi.

ali samo za jednog se prave klipovi i seku gifovi.

 

Pa, naravno da su vidjeli. 😁 Al' malo se prave... 

 

fad44d21bc5c4e49aeeef67cba82a804.gif

Link to comment
Share on other sites

Kako Uprava Totenhema ne razmislja sta je bilo prosle sezone kad je Poketino usao u finale Lige sampiona pa ga ne ostavise da i dalje bude trener...jer da nije njega ne bi navijac Totenhema nikad video borbu za prvaka Evrope? Surovi profesionalizam.

Samo kod nas "stare zasluge" traju godinama, kao da je taj Filip imao 30p i 20a prosecno i kao da 100% ne bismo osvojili ABA da nije bilo njega. 

 

Jebe mi se da l ce ove godine da odigra dobro u plejofu. Koji ce mi kurac EL ako ce ovako da se igra. Sta se koje picke materine i borimo da igramo EL ako je cilj da se blamiramo i ispunjavamo decacke snove raznim iskompleksiranim maloumnicima.

 

Eto, pristajem da ne igramo evroligu sledece sezone, samo da budemo kosarkaski klub, a ne prihvatiliste za podgojene zivotinje. Bolje da je i ne igramo, nego ovako da izgledamo, tako da "to sto nam je Filip omogucio da gledamo el" idem da bacim u wc solju i dobro se iskenjam po tome.

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...