Jump to content

Filip Čović - Tatin sin ili bek ap plej?


propolis

Recommended Posts

24 minutes ago, Sector said:

Meni je fascinantno kako ti opstajes na ovom forumu i dalje.

 

Od zadnjih 1000 postova, u 1001-om si analizarao i uhodio druge forumase. Nista drugo i ne pises.

 

Vrhunski pokusaj duhovitosti. Bas k'o iz perioda sa starog foruma kada si svaki ubogi dan pokusavao da furas Kuperov fazon, al' sa poprilicno izlizanim upisima i forama. 

 

Za sve ovo vrijeme i na starom i na ovom forumu, nikada nisam ni kliknuo na neciji profil (mozda slucajno jednom ili dvaput preko mobilnog, jer je sitnije, pa se omasi 😁 ), pa nema potrebe da se spustas na taj nivo izmisljanja i laganja o nekom uhodjenju. Svako moze vidjeti da na dnevnoj bazi stancas desetine postova o Filipu. Koja god tema da se otvori, na njima se nalaze tvoji komentari o Filipu i to je nesto sto se ne moze promasiti sve i da zelis. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Pavaroti said:

Ozdravice Sarac cim krenu pobedu. Ovi momenti mu se dese na svake dve godine. Igrao je Filip dobro u PO pa je nabijao te igre "pljuvacima". Ima ljudi koji pamte. Ovo oprastanje po stoti put je u njegovom stilu. 😂👀😂

Pomesao si me sa nekim ocigledno a nisam bio ni clan ovog foruma tada pa stvarno nema potrebe da izmisljas price.

 

Moje misljenje o njemu se nije promenilo ni tada kao ni sada, glupo je bilo ne radovati se njegovim kosevima a ni njegovim doprinosom tada, ali sam znao da ce kada ta igra doci na naplatu.

 

Naravno da cu ozdraviti ako krenu pobede, jel ima sta lose u tome, ja ocigledno mogu da se radujem pobedama naseg kluba, ali ovde ima i forumasa koji se vise raduju porazima nego pobedama sve pod geslom "jel sam vam rekao". 

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, x|o said:

 

Vrhunski pokusaj duhovitosti. Bas k'o iz perioda sa starog foruma kada si svaki ubogi dan pokusavao da furas Kuperov fazon, al' sa poprilicno izlizanim upisima i forama. 

 

Za sve ovo vrijeme i na starom i na ovom forumu, nikada nisam ni kliknuo na neciji profil (mozda slucajno jednom ili dvaput preko mobilnog, jer je sitnije, pa se omasi 😁 ), pa nema potrebe da se spustas na taj nivo izmisljanja i laganja o nekom uhodjenju. Svako moze vidjeti da na dnevnoj bazi stancas desetine postova o Filipu. Koja god tema da se otvori, na njima se nalaze tvoji komentari o Filipu i to je nesto sto se ne moze promasiti sve i da zelis. 

 

Meni nije jasno sta tebe boli  o cemu ja pisem? 

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

Treba seci kontent vise, tako da sekvence ne prelaze vise od 15-30 sekundi. Koristiti sliku u ogledalu i dati kredit originalnom kreatoru (SK valjda ima prava na to), treba ubrzati na nekih 105% kako bi se obezbedilo da automatska detekcija ne moze da prepozna da je to tudji originalni sadrzaj i to je otprilike sve sto moze da se uradi.

 

Ako neko nalazi to stalno i masovno se reportuje, svaki put ce skinuti.

 

Ili nemojte da kacite na youtube. Dailymotion ili Vimeo ili rutube ili bilo sta drugo sto samo omogucava da se okaci link

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dobro vece mrzitelji filipa covica :default_coffee:

vidim pobedili ste pa je red da se proslavi. neka, imate i vi dusu.

i bolje sto je promasio, neki ne bi ni preziveli. bilo bi mesec dana zalosti na forumu. 

 

11 hours ago, Sector said:

Oporavlja se od vesnine baklave. Prejeo se, secer mu izlazi na usi. 

 

nesa se ne prejeda, tetka vesnine baklave su super.  

nego kako je to kad 99% dana razmisljas o filipu covicu? 

 

7 hours ago, x|o said:

Meni je fascinantno da si uopste odvojio vrijeme da mu se pravdas. Ukljucujuci stari forum, lik je od poslednjih 1000 postova bar u 990 pisao samo o Filipu. Ni o cemu drugom i ne pise.

 

eh da je on jedini... sigurno preko 50% ljudi na topiku kk cz vec dve godine samo o njemu pise. 

 

6 hours ago, HAMMER said:

laki kamo video kako legendoglu trpa partizanima 11 komada?

 

14!

doduse, to je redovna musterija pa ne treba toliko slaviti. 

 

5 hours ago, x|o said:

Koja god tema da se otvori, na njima se nalaze tvoji komentari o Filipu i to je nesto sto se ne moze promasiti sve i da zelis. 

 

da ponovim, kamo srece da je jedini... bar 50% ljudi koji pise na topiku kk cz pre svega navijaju protiv filipa i najbitnije im je da ovaj lose odigra. covek lagano pravi klipove, ovaj se raspituje o kazni za fizicki napad i sl... 

ali sve je to naravno za dobrobit cz, jer stici ce nas harperov post...

i to pricaju isti oni koji su govnjivim motkama terali magarecu glavu lemura legendu, odbrojavali dane do odlaska kasnije legende siiiimonovica, djenku nazivali zgazena pogacica, stimca konstantno vredjali i kojima na prste jedne ruke mozes da izbrojis igrace koje nisu pljuvali. 

a kad oteraju to iskonsko zlo koje da nije tu mi bi imali jedno 3 vezane titule el, doci ce vec neko na red. neko zbog koga ce nas stici harperov post.

laza je vec nacet, ima tu materijala + jos stao u odbranu najveceg zla. znaci protiv kk mrzimo filipa je. znaci qrcev kapiten, taj nista ne igra vec 77 godina, slatke mu pare, i njega u 3pm, govedo. 

 

 

4 hours ago, AgroUrban said:

Šta li je Nebojša sinoć rekao Filipu posle tekme, kako li je tekao razgovor?

 

1. Konju matori, gde si pošao ti da rešavaš

2. Nema veze sine moj, ući će sledeći put

 

3. nema veze sine moj, opet cemo ih poslati u cipiripi kup. 

Link to comment
Share on other sites

Ja ga ne pljujem, ali ajde mi objasni na koju foru on ima ovu minutazu i ulogu? On kvalitet za drugog pleja nema na nivou EL. To si valjda shvatio. E pa sada mi pojasni koje sile ga guraju da igra koliko igra? Zasto nije doveden bekap plej? Licno ne volim mnogo da pametujem i da se pravim strucan jer se secam kako su ovdjje ljudi kukali kako ni Jovic nema kvalitet za bekapa a kako ce Mekel da sabije. 

Medjutim kada odgledam 5-6 meceva u EL gdje Filip imao oko 80 minuta na terenu i gdje je dao samo dve trojke u Tel Avivu jasno je da s obzirim na defanzivne mogucnosti on nema sta da trazi u EL. 

Dakle namece se logican zakljucak da momak igra iskljucivo jer je sin predsednika a da to nije odavno bi igrao KLS ili ABA u najboljem slucaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima odavde. Nisam planirao da mi prvi upis ovde bude nesto negativno ili sprdnja ali sudbina je tako htela.

 

Jel ste izvalili inovaciju u Filipovoj odbrani? Naime, do sada bi pokusavao, bezuspesno, da sacuva svog direktnog rivala na terenu, bilo to plej ili neko drugi na preuzimanju.

 

Sinoc se desila revolucija u njegovoj defanzivi, sada se samo skloni od svog rivala i pokaze nekom saigracu da ga preuzme. Naravno, prekasno i budu laki poeni.

  • Like 11
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ИEsA IlIC said:

eh da je on jedini... sigurno preko 50% ljudi na topiku kk cz vec dve godine samo o njemu pise. 

 

Pa i treba da se piše. Bez prestanka da se vrši pritisak na bahatost, bezobrazluk, nepotizam, sujetu Nebojše Čovića - i to sve za državne pare. Kao što ovu sektu na vlasti treba pritiskati za sve afere, lopovluke i korupciju, tako i Čoviće koji svojim besramnim potezima pišaju u lice armiji navijača. Barem onim pravim koji se nisu prodali...

 

Svima bi bilo bolje da je taj pritisak višestruko veći nego što jeste, ali doći ćemo i do toga...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Issey said:

 

Pa i treba da se piše. Bez prestanka da se vrši pritisak na bahatost, bezobrazluk, nepotizam, sujetu Nebojše Čovića - i to sve za državne pare. Kao što ovu sektu na vlasti treba pritiskati za sve afere, lopovluke i korupciju, tako i Čoviće koji svojim besramnim potezima pišaju u lice armiji navijača. Barem onim pravim koji se nisu prodali...

 

Svima bi bilo bolje da je taj pritisak višestruko veći nego što jeste, ali doći ćemo i do toga...

 

Ovo boldovano je i sustina svega. Ako izvuce svoje pare, a pre toga na privatizaciji kupi klub, onda mogu i unuci da mu igraju.

 

Ali to je problem prisutan u celom drustvu. Interesantno je kako neko recimo nece ukapirati da nije isto kad te otac zaposli u svojoj firmi i kad te zaposli u javnoj ustanovi. U svojoj firmi ti platu daje iz svog dzepa. U javnoj ustanovi iz budzeta te si ti obican krpelj.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, K.Dot said:
19 hours ago, Laki21 said:
Polako bre, ček da izađe snimak. Ali ionako neće potrajati, poskidali su skoro sve zbog kršenja kopirajtaemoji2400.png....

Stavi Nebojšinu glavu preko SK loga. I rešena stvar.

 

Da je pravde, SK bi od Lakija otkupio prava na ideju i pravio filmice o Filipu svake nedelje, pa to pustao kao intermeco izmedju emisija i prenosa utakmica, na poluvremenima...Nesto kao Covkin'-a-Fool.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, John Terry said:

Interesantno je kako neko recimo nece ukapirati da nije isto kad te otac zaposli u svojoj firmi i kad te zaposli u javnoj ustanovi. U svojoj firmi ti platu daje iz svog dzepa. U javnoj ustanovi iz budzeta te si ti obican krpelj.

 

neće da skonta jer:

1. setite se 2011  godine,
2. bitno je da je dominacija KKP skinuta i se osvajaju trofeji (igra EL)
2. to nisu moje pare  pa šta.

Ovde na temi imaš gomilu ljudi koji brane čovićev menadžment (i finansijski i kadrovski i upravljački) parolama kandiduj se i postani preCednik, kao i sa pa šta nisu to tvoje pare (ko da se BAŠ od tvog poreza finansira CZV) i šta tebe briga kako se budžet KK CZV troši.


E a onda dodju ovakve situcije, ciklično na deset godina, kad nastupi potop svesti i brodolom organizacioni... e onda kuku lele daj baba glavu, menjaj kalifa, postavljaj novog,... jer taj novi će biti bolji od ovog starog,...  jer ovakvog zlikovca nismo imali na čelu ima 10 godina,... daj novog kalifa  biće bolji majke mi....  a u stvari bode oči nepostojanje bilo kakvog sistema, a da se ne zasniva na metodi O-Ruk i URAAAAAAAAAAAAAAAA (u nekim krejevima poznato i kao JUUUUURIIIIIIIIIIIIIŠ) DRUGOVI....  al nema veze  valjda novi čović  nema dece koja su wanna be košarkašai & stuff.


Da su rezultati iole bolji, da je ušlo ono Lorencovo protiv Asvela ili Bilijeva trojka u Tel Avivu, da je nekim čudom prelomljeni i PAO u Atini i naravno ovo ABA potonuće da nije kako jeste, misliš da bi neko (osim par pojedinaca) pominjao Čovića problem u KK CZV?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...