Jump to content

Filip Čović - Tatin sin ili bek ap plej?


propolis

Recommended Posts

4 hours ago, Šarac said:

 

  Mnogo manje nego sto je forumasu bilo potrebno na napravi klip od 5 minuta , koliko je njemu slobodnog vremena bilo potrebno da "ono" napravi i da se vas par odusevi javni izrugivanjem igraca naseg kluba. Uostalom  uspeo je u svojoj nameri, ima blizu 1.000 pregleda, nadam se da ce tih 1.000 koji su pregledali da se udruze veceras i od prve minute krenu sa zvizducima.

 

Šarac brate mili...većina tvojih upisa ovde je poželjna, rado čitana i uglavnom potkrepljena činjenicama...sve to stoji.

Najiskrenije uživam u njima i svaki sam odreda pročitao.

Ali ovaj stav iznad, koji sve više provlačiš kroz postove...izvini ali ne razumem. Pa moj i tvoj, i naravno sada Čovićem klub ne pamti ovakav paradox a ti i dalje Filipa nazivaš igračem ili košarkašem kao da je ičim sem prezimenom zaslužio da se nađe u Alimpijevom, a na mala vrata i sada Tomićevom rosteru.

Ako ga mi sada ne vidimo kao gorući problem i trojanskog konja familije a sve pod plaštom slepe vernosti grbu...zaslužili smo da nam se opet desi neki Filip i da nas svi iz struke pitaju za čije babe zdravlja je sve ovo.

Tebi je, koliko se da primetiti, najozbiljnije slošijo početak sezone video klip koji ukazuje na najveći hendikep nikad potetnijeg rostera, a '' da se nas par'' samo dobro zabavlja. 

Razmisli još jednom ko je klub izvrgnuo ruglu...i seti se Riversa ako sumnjaš u detaljno pripremljen plan za baš

''this kind of shit.'' 

Sada da neko od bliskih Nebojšinih prijatelja iskreno upita kako mu ide projekat Zvezda u Euro ligi?

jedini iskren odgovor bi bio ''...tačno kako smo planirali ''. 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Ulicni basketas said:

 


Ozbiljan si kad porediš Lorenza i debelog?

 

 

Ne poredim nije to poenta. Ali ne moze za jednog potez da bude kao da nikada nije video kosarkasku loptu a za drugog se podvede kao lucidnost i snalazenje. 

 

Ma koliko ja ne voleo Filipa zdrav razum mi je drazi. Brdo igraca to radi. 

 

Ne preterujte i ne budite ostrasceni. Dovoljno Filip nema pojma, ne treba mu prisivati jos stvari, pogotovo one koje nemaju veze sa mozgom. 

 

Ajde da ga napadnemo sto sutira sa dve ruke ili sto je celav.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Ne poredim nije to poenta. Ali ne moze za jednog potez da bude kao da nikada nije video kosarkasku loptu a za drugog se podvede kao lucidnost i snalazenje. 

 

Ma koliko ja ne voleo Filipa zdrav razum mi je drazi. Brdo igraca to radi. 

 

Ne preterujte i ne budite ostrasceni. Dovoljno Filip nema pojma, ne treba mu prisivati jos stvari, pogotovo one koje nemaju veze sa mozgom. 

 

Ajde da ga napadnemo sto sutira sa dve ruke ili sto je celav.

 

Ovo vec radimo, ne :classic_blush:?

 

7 hours ago, McLeod said:

Ja lepo rekoh kad ovi glavni igraci odigraju kako treba, Filip tu ne smeta nista.

 

Cestitke na pobedi.

 

Ma gde ne smeta, bez njega bi utakmica bila resena negde na pocetku trece cetvrtine. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Laki brt, kad ce guzonjin sin part 2?

 

Ti si se imo zajebao sto si usao u ovaj projekat. Imaces pune ruke posla svake sedmice.

 

Naredno kolo se druzimo sa Hanterom I Blekom, bas veliki momci. 

 

Davajte snimak.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ne poredim nije to poenta. Ali ne moze za jednog potez da bude kao da nikada nije video kosarkasku loptu a za drugog se podvede kao lucidnost i snalazenje. 
 
Ma koliko ja ne voleo Filipa zdrav razum mi je drazi. Brdo igraca to radi. 
 
Ne preterujte i ne budite ostrasceni. Dovoljno Filip nema pojma, ne treba mu prisivati jos stvari, pogotovo one koje nemaju veze sa mozgom. 
 
Ajde da ga napadnemo sto sutira sa dve ruke ili sto je celav.
Pričaš gluvima.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...