Jump to content

Egzibicioni turniri


zoe Bg

Recommended Posts

Sa Dodikom je pevao u svadbi u kojoj mu je bilo jako lepo (punio baterije), sa Vulinom se sastao zbog SO sa Vesicem nemam pojma sto se slikao i da li je uopste (ne pratim i ni ne zanima me ni ko je on) ali znam da mu nisu platili da se slika sa njima.

Na LC je zbog para prihvatio da glumi da mu je lepo i da se zabavlja. Pristao je da ode na Rodjinu zurku, a sa njim nikad nije bio u dobrim odnosima, sta vise pljuvao ga kad i gde je stigao (D, V & Vesic nikad). Znaci za pare je pristao da glumi budalu. Nadam se da si sad razumela, ja jednostavnije ne mogu da ti objasnim. 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Znaci Djokovic ceo zivot glumi budalu zbog para i glumi amor i paz kad dobija, a kad gubi vidi se kakav je. Zeli da se veseli sa Dodikom, dogovara se sa srpskim politicarima i sa njima mu je lepo, dok u drustvu kosmopolita sedi samo zbog para, a radije bi bio na kupisijadi u Mrcajevcima. 😄

Link to comment
Share on other sites

On 9/24/2021 at 3:22 PM, McLeod said:

Mozda ce da bude trener sa/umesto Borga xD I to bi bilo zanimljivo svakako. Ako Svet ne pobedi ovaj put ne znam kad ce doduse, nikad slabija Evropa nije dosla.

 

 

I Evropa vodi 11:1, nikad ubedljivije nije bilo posle 2.dana :classic_biggrin:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

 

Rubljov bio fenomenalan u dublu (Govedarica presrecan :classic_biggrin: ) - igracki a i egzibiciono. Ocigledno mu je vrlo prijao nastup u mixu s Pavljucenkovom na OI (i zlato).

Izgleda da im je on kohezioni faktor u timu Evropa. Tsitsipas ga hvali kako je super zabavan i odlicno se zeza (u dublu je uspeo da razvedri Tsitsipasa, koji je sve vreme LC krajnje ozbiljan), a dobar je i sa Zverevim i Medvedevim, da ne pricam o ostalima.

 

Inace, nije mi jasno zasto su stavili Kiriosa da igra singl umesto npr. Harisa (covek u odlicnoj formi u poslednje vreme, a uopste nece ni igrati) ili na kraju krajeva Schwartzmana. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Boxy said:

Znaci sa Dodikom, Vesic i Vulinom se slikao jer ih ceni kao ljude? emoji850.png

Ovde je bio post u smislu čemu sad ovo a mislila sam na provociranje pošto boxi stalno plače na forumu da ja provociram...

Gde je nestao post?

5 hours ago, McLeod said:

Znaci Djokovic ceo zivot glumi budalu zbog para i glumi amor i paz kad dobija, a kad gubi vidi se kakav je. Zeli da se veseli sa Dodikom, dogovara se sa srpskim politicarima i sa njima mu je lepo, dok u drustvu kosmopolita sedi samo zbog para, a radije bi bio na kupisijadi u Mrcajevcima. 😄

...i onda naravno dođe ovako nešto..

 

Prvo, kupusijadi u Mrčajevcima ne fali ništa osim skorojevićima...

 

A drugo, ko je kakav u porazima, videli smo mnogo puta od 2010.:lol_2:

 

A što se pak para i ljubavi tiče, zna se ko glumi budalu i ćopav na štakama putuje preko okeana da mu bizMis ne propadne...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

 

Rubljov bio fenomenalan u dublu (Govedarica presrecan :classic_biggrin: ) - igracki a i egzibiciono. Ocigledno mu je vrlo prijao nastup u mixu s Pavljucenkovom na OI (i zlato).

Izgleda da im je on kohezioni faktor u timu Evropa. Tsitsipas ga hvali kako je super zabavan i odlicno se zeza (u dublu je uspeo da razvedri Tsitsipasa, koji je sve vreme LC krajnje ozbiljan), a dobar je i sa Zverevim i Medvedevim, da ne pricam o ostalima.

 

Inace, nije mi jasno zasto su stavili Kiriosa da igra singl umesto npr. Harisa (covek u odlicnoj formi u poslednje vreme, a uopste nece ni igrati) ili na kraju krajeva Schwartzmana. 

 

Ni meni nije jasno sta je Kirijos trazio u singlu, on odavno ozbiljno ne trenira, a i ne igra turnire i bilo je nerealno ocekivati da dobije nekog iz tima Evrope.

Trebali su Harisa da zovu, ali on nije ni u timu,on samo sedi na klupi, kao i neko na klupi Evrope, ali nisam nikako prepoznala ko je:classic_blink:

 

Medjutim, tim Sveta je usrao prvi dan, tada su morali da dobiju minimum 2 meca, a mozda i 3. I dalje mi nije jasno kako je Feliks izgubio od Beretinija...

Link to comment
Share on other sites

Ahaaaa, sad vidim da Harris uopste i nije u timu! :twak:

U timu Svet je kao Sock alternativa (koga uopste nisu ubacili za dubl, a kao im je tu jer je dubl specijalista), a kod tima Evropa je Delisijano alternativa. Njih dvojica izgleda da pre imaju ulogu trenera. Borg kao i obicno statira u kukuruzu i nikoga nista ni ne savetuje, Mekinro makar nesto diskutuje s igracima. Za Mekinroa uopste nije pohvalno sto nije uspeo da dovede Feliksa u mentalno stanje da ne izgubi mec. Ako na regularnim turnirima vec nema ko da ga spreci da chokira u najvaznijim trenucima, makar je ovde dozvoljeno savetovanje na svakoj promeni strana.

 

Ne prepoznajem ko je taj jos jedan lik koji sedi s timom Evropa na klupi.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Borg:

Quote

“These six players — I would hope that they know what they’re going do on the court,” he said. “I have confidence in all of six players. You have to give energy, but they know what to do. They know what to expect.”

:lol_2:

mogli su i Obradovica da dovedu da im dodaje peskirice.

 

 

15 minutes ago, McLeod said:

Dajte sliku

ovaj skroz desno, prepoznajes li ga?

FANaGnBVIAYNCt2?format=jpg&name=small

vidi se i ovde na snimku, ali isto iz profila:

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Valjda ce sledece godine Svet da ima bolje igrace, Kirijos im je bas bio nepotreban, Haris bi sigurno bio mnogo bolji, Korda moze da bude isto odlican, onaj mali Brooksby...a i sad je svaki super TB otisao Evropi, svaki bitan poen su oni uzeli.

 

Ne moze Rusija da bude ostatak Sveta kad je Rusija u Evropi u bukvalno svim sportskim takmicenjima.

Link to comment
Share on other sites

Mozda ce sada ponovo fed kao prosle godine da trazi finansijsku pomoc da isplati ljude koji rade za LC - to je trazio prosle godine jer LC nije bio odrzan i dobio pomoc od usa - od para za porez usa gradjana pomoc za one ugrozene zbog covida - bogtemazo traziti socijalnu pomoc - i dobio pola miliona a on sam zaradio nekih 40 i pored covida - pa fenomen: Ipak je bolji ovaj ludak koji peva :lol_2:   da prica ne ostane nezavrsena kad je ispao skandal oko toga vratio je pare (i skandal zataskan relativno brzo). Da je ne daj boze Novak tako nesto uradio prozivali bi ga godinama po svim medijima

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...