Jump to content

Egzibicioni turniri


zoe Bg

Recommended Posts

Jel se zna koliki je honorar za LC? Svaka pobeda donese pare, ili? Nije mi bas jasno kolika je motivacija za igranje: ATP poena nema, ne verujem da postoji neka motivacija u odnosu na pripadnost evropi ili ne biti u evropi kao sto je motivacija igrati za svoju drzavu (nekima) u DC ili na OI. Ovde je jedina motivacija finansijska. Nema Boxy, ako postoji info koliko i kako su finansirani  ona verovatno zna.

Link to comment
Share on other sites

daju se pare, a one zavise od renkinga igraca i od pregovaranja s Godsikom.

znam da Wawrinka nije bio zadovoljan ponudjenim pre koju godinu kad se igralo u Svajcarskoj, te nije igrao (igrao valjda St Petersburg): on i menadzer mu su smatrali da zasluzuje vece pare nego sto mu je sledovalo na osnovu tadasnjeg renkinga (bio nesto pao na listi) jer je 3xGS osvajac, a ovi se nisu slozili. i tako...

 

cujem da su ulaznice paprene, mnogo skuplje nego na USO (a ni tu nisu bas najjeftinije).

 

bice zanimljivo videti kako ce se Tsitsipas uklopiti s kolegama, nesto mi ne deluje da je najomiljeniji medju njima.

Edited by wwww
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je jako veliki znak pitanja koliko ce ljudi biti spremno da da silne pare da bude gledalac - to je ipak egzibicioni turnur znaci ne moras da se napnes iz svih misica da pobedis protivnika, bio je poseban dogadjaj gledati legendu Fekija kako je ceo dan tamo, savetuje igrace i jos igra, toga nece biti sada a i legende se zaboravljaju malo po malo kad treba papreno da se plati sa;o da bi ih video. Videcemo ali zavisi koliko su tv spremne da plate za prenos, kladionice itd, ovo ce biti test za LC bez glumca glavne uloge

Link to comment
Share on other sites

Znala sam da ne može bez njega. Uostalom on radije igra to nego redovne turnire, ovo je taman tip takmičenja kakav mu odgovara, minimum pritiska uz maksimum zarade.

 

22 hours ago, wwww said:

a uz to i pristojan

To nikom nije prioritet danas, više se neki zgražavaju na Bublikov servis ispod ruke nego na bilo šta što Kirgios radi. A i nije iz prave zemlje da bi bio marketabilan, kad već ne pravi skandale.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...