Jump to content

Egzibicioni turniri


zoe Bg

Recommended Posts

1 hour ago, Boxy said:

Laver ima 85 godina, bas me zanima kako cemo mi izgledati tada, ako dozivimo...

Laveru svaka čast kako izgleda, ima puno godina... ali ipak je propo... Samo kažem da je Laver Cup propo, a mlad 🙂

6 minutes ago, alcesta said:

Ja sam prilično sigurna da neću putovati s kraja na kraj sveta nekoliko puta godišnje u tim godinama :classic_biggrin: 

Na ES reklamiraju da počinje u 10 večeras, pretpostavljam da je to za Evropu i nema veze sa britanskim vremenom?

Ne leti on ko Indijana Džons kargo dvomotorcem 😁

A mnogi penzioneri su rekli da više neće da se pojave na poslu kad odu u penziju pa posle mlađe kolege ne mogu da žive od njih, lol...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pangea said:

Laveru svaka čast kako izgleda, ima puno godina... ali ipak je propo... Samo kažem da je Laver Cup propo, a mlad 🙂

 

 

Nije propao, ocekivano je da ne moze da bude toliko popularan kao kad su igrali Fed i Nadal, a posebno ne moze da se meri sa proslogodisnjim, ali ovo je dugorocno, nista ne moze preko noci da se napravi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

 

Nije propao, ocekivano je da ne moze da bude toliko popularan kao kad su igrali Fed i Nadal, a posebno ne moze da se meri sa proslogodisnjim, ali ovo je dugorocno, nista ne moze preko noci da se napravi.

Nije propo, naravno, samo sam se našalio u vezi liste učesnika koja je stvarno nikad lošija.

Ok, videćemo šta budućnost donosi, ja sam oduvek bio protiv turnira jer pada u sred kalendara, smeta nekim turnirima, a i pred kraj sezone je, kada su mnogi umorni ili povređeni. Ali to ne znači da neću da bacim pogled na poneki meč ako mi bude odgovaralo vremenski.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Medjedovic se plasirao u Finale Next Gen ,Striker predao zbog povrede pri vodjstvu Hamada 4(7) 3(4) i 2 1 u drugom posle brejka koji je pretrpeo Dominic

Finale igra protiv Arthur Filsa sutra u 18h.

 

Odlgledala sam sva tri meča protiv Michelsena, Van Assce-a i ovaj  nezavršeni protiv Strickera, pošto do sada nisam imala priliku da gledam  neki njegov kompletan meč a zanimala me malo kompletnija slika njegove igre od one koju sam imala

Izuzetno snažan servis, i FH, potencijalno močna oružja , nije ni BH loš ali se češče oslanja na FH. Mana je kretanje rekla bih, (imao i grčeve u 5 setu protiv Van Assche-a) mada čita igru prilično dobro. Pogadjao je neke spektakularne returne , gomilu asova ,servis ide preko 200 redovno a dobacio je i 220+. Vrlo je temperamentan i takmičarski nastrojen  ,zna i da upadne u seriju grešaka pa se čupa servisom.

 

U Finalu rekla bih da je Fils favorit , deluje kompletnije i uostalom trenutno je bolji igrač , no ako Medjedoviča bude išao servis , možda i kroz TB kojih ima dosta zbog formata ..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Odlična igra Hamada kroz celu nedelju. Snažan servis je uvek bio tu, return igru je bas popravio. I kondicija izgleda bolje, ali je to svakako polje gde mora još najviše da radi. Ali sigurno to i on sam zna, ali i Viktor/Novak. Bilo bi super ako bi mogao direktno kroz United Cup/AO da obezbedi mesto u prvih 100 i tako udje u novu sezonu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene Hamad bas podseca na neku fizicki unapredjenu verziju Troickog, iako im se ne poklapaju svi elementi igre, cisto taj glavni plan udri servis i forhend resavaj poen. Troicki se mnogo bolje kretao i imao neuporedivo bolji bekhend.

 

Ipak, lepo je sto je ovo osvojio. Ako ima glavu, moze on da napravi solidnu karijeru, pre bih to od njega ocekivao nego od Miomira, koji mi je flegma, a cini mi se i neradnik. On me podseca na Krajinovica.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...