Jump to content


Romantik

Recommended Posts

Pa jeste. Prvo je covek ostao zbunjen sto je Lajani za njega i u njegovo ime trazio celendz (mogao je da preinaci odluku linijskog ako je vec smatrao da je loptica na liniji), pa potom i ovom drugom odlukom.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam razumeo da, ako je aut na drugi servis zvan posle leta, da se onda ponavlja drugi servis. Tako je Lajani objašnjavao Federeru. 

 

Znači redosled je bio, Let, Out, Challenge, Dobra lopta....i valjda zato, što je prvo bio let, onda ide drugi servis. Ja sam tako razumeo, ne tvrdim da sam dobro razumeo niti da sam u pravu. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je  to jedino logično. Mislim ono....logičnije mi je da je takvo pravilo i da mi to ne znamo s obzirom da se jako retko dešava, nego da Lajani zaboravi da treba da se ponavlja čitav poen. 

 

Inače....kako sam ja video tu situaciju....Fed nije čuo ili razumeo da su zvali aut. Lajani neki Fedov gest protumači kao da traži čelendž što je i logično jer Fed gubi poen ako nema čelendža. Fed zapanjen pita šta? kako?. Ovaj mu kaže, aut je,ako ne čelendžuješ onda je dupla. OK then...kaže Fed. Fedov čelendž ispravan. I onda tek dolazi do ovog pitanja jel treba prvi ili drugi servis. 

Link to comment
Share on other sites

Uhvatio sam sebe jutros da po prvi put iscekujem mec zenskog tenisa vise nego bilo koji muski (Koko Gof protiv Simone).

 

Toliko je turnir krs.

 

Gledaj bre ove ljude u R16 - Souza, Kukuskin, Beretini, Verdasko, Umber... sta je ovo, Marakec ili Vimbldon?

 

Uzas jebeni.

Link to comment
Share on other sites

Meni je  to jedino logično. Mislim ono....logičnije mi je da je takvo pravilo i da mi to ne znamo s obzirom da se jako retko dešava, nego da Lajani zaboravi da treba da se ponavlja čitav poen. 
 
Inače....kako sam ja video tu situaciju....Fed nije čuo ili razumeo da su zvali aut. Lajani neki Fedov gest protumači kao da traži čelendž što je i logično jer Fed gubi poen ako nema čelendža. Fed zapanjen pita šta? kako?. Ovaj mu kaže, aut je,ako ne čelendžuješ onda je dupla. OK then...kaže Fed. Fedov čelendž ispravan. I onda tek dolazi do ovog pitanja jel treba prvi ili drugi servis. 
I meni se tako cini, ali nisam znala da je takvo pravilo, a po svemu, mislim da ni Roger nije [emoji16]

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, McLeod said:

Uhvatio sam sebe jutros da po prvi put iscekujem mec zenskog tenisa vise nego bilo koji muski (Koko Gof protiv Simone).

 

Toliko je turnir krs.

 

Gledaj bre ove ljude u R16 - Souza, Kukuskin, Beretini, Verdasko, Umber... sta je ovo, Marakec ili Vimbldon?

 

Uzas jebeni.

 

Upravo htedoh da napišem kako je osrednji nivo tenisa zabrinjavajuće slab. 

Osim Nika i Rafe (tri seta) ni jedan meč nije bio na nivou GS. Teško njesra. 

 

Srećom, tradicionalno preskačem prvu nedelju. 

The Championships počinje u sredu koja dolazi. Bukvalno na tri raunda spao. Tuga. 

Link to comment
Share on other sites

  • Borko locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...