Jump to content

Tiketi


Drug Crni

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ja vikendom igram samo ove top5 lige. Odaberem iz tih liga utakmice koje mi se svidjaju i povežem to za nekolika dana. Prošlo kolo odigram 11 parova, ostane mi Napoli poslednji par. Jbg, Ibra me ugasi na kraju. Smorilo me da iz parova sastavljam tikete. Milion nekih liga ima, zaboli glava od traženja utakmica. Uglavnom, ovo sam sastavio za ovo kolo:

 

Everton-Lids gg3+

Arsenal-Vulverhempton 0-2

Lester-Fulam 1

Real Sosiedad-Viljareal 1

Sasuolo-Inter gg3+

Milan-Fiorentina 1

Dortmund-Keln D1+1

Lion-Rems gg

Lorien-Monpelje x2&2+

St. Etienne-Lil 2

 

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kad je čoveku suđeno da prođe, on će da prođe pa taman da sekire padaju okolo i naokolo.

 

Porto dva gola koja je dao, oba autogolovi, prvi u 45'+1. Brajton svoj prvi dao u 45'+3. Sporting svoj dao u 42-om, Kawasaki svoj prvi dao u 43-em.

Na Valjadolid-Sevilja Valjadolid poveo u 44-om nakon penala koji inicijalno nije dosuđen nego se gledao VAR, Sevilja izjednačila u 90'+4. Golman Sevilje ga zavukao nakon poslednjeg kornera i gužve koja je nastala. Na ovom tenisu Zverev dobio prvi set 6-4 i na 4-4 u drugom napravio brejk za 5-4 i servirao za meč. Napravio tri duple u tom gemu, ispustio meč loptu i izgubio taj gem, što je meni bilo taman za prolaz tog para.

U poređenju sa navedenim Fejnord-Emen gde je prvi gol pao u 37-om je došlo bez ikakvih trzavica. 

 

162072303_5214236761984034_6940236515534

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 months later...

Uplata 200, dobitak 20,280 (Meridian)

 

San Jose State Spartans-Wyoming Cowboys H2 10,5 (52:74)

Rouyn-Noranda Huskies-Val-d'Or Foreurs 6,5+ (3:6)

Windsor Spitfires-London Knights 6,5+ (5:2)

Saginaw Spirit-Guelph Storm 6,5+ (3:7)

Barrie Colts-Sudbury Wolves 6,5+ (4:7)

Saskatoon Blades-Regina Pats 5,5+ (6:2)

Winnipeg Ice-Swift Current Broncos 6,5+ (8:2)

Colorado Eagles-Tucson Roadrunners 5,5+ (8:1)

Hershey Bears-Belleville Senators 5,5+ (5:4)

Bakersfield Condors-Henderson Silver Knights 4,5+ (5:7)

St. Louis Blues-Chicago Blackhawks 4,5+ (5:1)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nachi ebo mater, ko da znaju... 

5 minuta mi odbijalo da prihvati tiket, ja pritisko sve do 15h i nece, reko bas da skrinsotujem.. i sad se setim, i reko da proverim i ono sve doslo, i to jos na 5 od 6 je bilo 2+

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...

Nije da mi je ovo ne znam kakav pogodak, imajuću u vidu šta sve igram (I koliko isilim, naspamujem tekmi sa istim igrama). Ali, nakon podosta stativa u par meseci, za dobitke u rasponu otprilike 200e-1000e, (Kao i niza ovih blizu, od 15/17, 16/19 ili 19/23 na tiketu npr i sl), konačno došao i jedan minimalac (Hehe, za moje standarde). U spoileru dobitni 9/9, i tada takođe uplaćeni ovaj prošireni koji je bio 15/17. Teže je mnogo van sezone, kad mi ostane samo baseball za volume betting takoreći

 

Spoiler

spacer.png spacer.png

 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Odigrao sinoć na brzaka nekoliko tiketa u poslednjih 5 minuta radnog vremena lokala, najmanji za 37k bio 11/12, ovaj srednji za 100k došlo 14 parova, (A najveći za 580k bio 16/19) Ne znam da li sam mogao da na tom dobitnom idem na 15 ili 16 parova, ali je u tom momentu bilo manje od dva minuta do zatvaranja uplatnog mesta pa sam zato možda ispustio još jednu do dve tekme tu. Kako god zaebaše me tekme Boston Bruins-Edmonton Oilers za plus gde je bio debeli minus (Samo ova promašena na prvom tiketu), Wake Forest Demon Deacons-Georgia Tech Yellow Jackets za h1 od najmanje 12p gde su domaćini izgubili jedan razlike (Inače masivni brain fart što sam to igrao) i Dartmouth Big Green-Harvard Crimson za h2 od bar 5p a gosti izgubiše 8 razlike 

 

spacer.png

 

 

Edited by Marko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Drug Crni said:

Toliko je sitno da ja ovde ništa ne vidim,čak ni da li su dobitni tiketi.

 

Klikneš na sliku pa onda uvećaš, dva poteza, tj dva klika, i izađe na novom tabu poveliko

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...