Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

Upravo o tome i pricam...Terzic nije glup, zna on da mu ti stranci koje si pomenuo donose mogucnost dovodjenja ovih drugih, koje si takodje pomenuo 😀 Samo, takva politika ide dok se krcag ne razbije, tacnije do prvog neuspeha u evropskim kvalifikacijama, nakon toga opet nema struje a odgovornost, pa to je kategorija koja u ovoj zemlji ne postoji...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, sale11 said:

Поздрав, нов сам на форуму ово ми је први пост, читам постове и  видим да се велика сумња ствара у Филипа ако ћемо реално Филип заслужује да игра то такмичење исто колико Фаје( који је најготивнији лик и који је незванични МВП финала уз Филипа, уз сваки могући респект према Билију) Били који је исто рупа у одбрани као и Филип ( опет желим да се оградим да човек има фантастичну сезону и да је ретко ко био константан, желим само да вас подсетим чувених брањење последних напада са Регладном и Бероном  у петорци када читавом пиониру клецају колена а ) а ако ми желимо да се такмичимо у ЕЛ игру требамо да базирамо на одбрани а не на нападу и лепоти Билијевог избачаја. Тако да та прича о томе да Филип не заслужује не пије воду. Треба нам прави плеј који ће да врти п&р и добро би нам дошао Куз а са Оџом ћемо да видимо велике муке јер он није крштен центар  требаће пуно да учи током лета. Спортски поздрав, и будимо људи и ако смо цигани будимо реални.

kakav start  😂

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Azazelkg said:

Gledam uvod u polufinale LŠ na Areni, stručni konsultant Ivan Vukomanović, te mi nešto pade na pamet... Šta mislite o njemu kao potencijalnom Milojevićevom nasledniku?

 

Nama treba trener koji je negde ostvarivao neke rezultate i koji se bar negde dokazao. Sve sem toga je s konja na magarca. Vukomanovic nije uspeo u Slovackoj da uzme titulu, u Standardu je bio privremeno resenje i to je to. Nista specijalno. Nije ni Milojevic imao neke rezultate pre Zvezde, al je doveo jednog underdoga iz Grcke do Evrope. Vukomanovic sa favoritima nije uspevao nista da uradi. 

 

Kontam ja da je vrlo tesko naci takvog nekog, da odgovara ljudima u klubu i jos da mozemo da ga platimo, al jbg. Bas zato u klubu treba sve da urade da zadrze Milojevica makar jos godinu dana, odnosno do isteka ugovora. Nece cena njemu nista manja biti nakon jos jedne titule u CV-u i potencijalno neke Evrope (ako nista, bar LE). 

Link to comment
Share on other sites

Понављам, ако ништа због алтернатива не треба пуштати Милоја. 

Да не причамо о другој страни медаље, а то је да мислим да он са Звездом може још много боље од овога. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Kafu je dobio sansu, greska je jedino sto Ebisilio nije igrao vise, Simic nije za startera ali u rosteru ekipa koja je do sad odigrala 50 utakmica zasluzuje da bude uostalom dao je u desetak golova. Tako se pricalo za Pavkova, Mrdja je nazivan Grdja , Vujadin kad je dolazio bio je kolektivni harikiri, za Filipa se pricalo da nihe mogao u drugoj nemackoj ligi a tek za Srnu sta je bilo, dok nije dao one golove protiv Kelna itd, ti isti su skakali. Ovo nije fudbal menadzer da mozete da namaknete budzet i divedete koga hocete, Zvezda ima i rezultate i odlican tim za nase uslove i za novac kojim raspolaze, i umesto da podrzite ekipu za koju navijate i napunite Marakanu pa i protiv Surdulice posto igramo Srpsku ligu a ne Englesku pa ne mize da nsm dodje Siti, sedite za kompom i odredjujete Miloju koga da stavi , svi ste treneri i selektori e zato na derbiju nas bude 20 hiljada a ne 40.

Mozes ti pricati sta hoces, ali cinjenica je da igramo los fudbal. Kazi mi zasto bi neko ko voli fudbal dosao na sledeci derbi posle onakva tri sramna derbija? Ja sam iznenadjen da na stadionu ima i 20k. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Milijaš #10 said:

Transfer Vidića je 130 000, plus plata, plus provizija, ide to i preko 200k. 

Ljudi su zaboravili Draška Đorđevića, Viveirosa, Ibrahima Tanka, Ze Markosa (svi od reda služili za izvlačenje para) pa kad se na to doda Hajdin, Stojiljković, Jevtović, Kafu, Boaći od preko 3 miliona itd dolazimo do zaključka da se para ima ali da se loše troše, ja mislim namerno.

 

Pavkov je bolji igrač od Boaćija, mislim da je to svakom jasno, a najsmešnije je što je on slučajno došao u CZ jer su morale pare da se daju gosn Tončevu i između Pavkova i Mrkica izabran je srećom Milan. Čak su mu i prezime u ugovoru pogrešili.

Da ne ulazimo uopšte u priču koliko na njega ni Grof ni Miloje nisu računali nijednog trenutka.

 

bold1: ko je Drasko Djordjevic????

bold2: osim u skoku, Pavkov ni u jednom elementu fudbalske igre nije bolji od Boacija. Cak i u sutu sa distance.

bold3: nije problem kombinacija sa Toncevim da se dovede Pavkov, pljacka i problem je onih 30% od transfera u sledeci klub

bold4: a sta mislis zasto je to tako?

Link to comment
Share on other sites

Drasko Djordjevic je lik koji je igrao u Bezaniji dok su nam bili filijala, uzet jer je levonog i brz navodno. Naravno, vezara klasicna i kombinacija koja izuzetno nesportski zivi (na sta je skrenuta paznja upravi kluba, ali je to samoiskulirano). Raskinut je ugovor s njim posle godinu dana, mislim da je sad rezerva u Spartaku. 

 

Mada ovaj Dejan Vidic mi je ipak hit. Gledao sam Zemun ovog proleca bas dosta puta, decko je uzasan igrac, ni tamo nije najbolji spic, cak ni za klupu nije, a verovatno mora da igra. O Tanku tek da ne pricam, videlo se prosle godine u omladincima da ne zna da trci kako treba, a kamoli da igra fudbal, al on je usluga Bockovom menadzeru, i mnogo je manje placen od vedete Zlatibora koju su nam kumovi uvalili. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Milijaš #10 said:

Transfer Vidića je 130 000, plus plata, plus provizija, ide to i preko 200k. 

Ljudi su zaboravili Draška Đorđevića, Viveirosa, Ibrahima Tanka, Ze Markosa (svi od reda služili za izvlačenje para) pa kad se na to doda Hajdin, Stojiljković, Jevtović, Kafu, Boaći od preko 3 miliona itd dolazimo do zaključka da se para ima ali da se loše troše, ja mislim namerno.

 

Pavkov je bolji igrač od Boaćija, mislim da je to svakom jasno, a najsmešnije je što je on slučajno došao u CZ jer su morale pare da se daju gosn Tončevu i između Pavkova i Mrkica izabran je srećom Milan. Čak su mu i prezime u ugovoru pogrešili.

Da ne ulazimo uopšte u priču koliko na njega ni Grof ni Miloje nisu računali nijednog trenutka.

Meni je veoma nejasno na osnovu cega?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsva said:

Meni je veoma nejasno na osnovu cega?

 

Довољан је мали узорак у ЛШ или дерби из марта и све је јасно. Меч на Енфилду и на Маракани.

 

Скок игра - Павков

Шут - Павков

Игра у пољу - Павков

Одлагање лопте - Павков

 

Да није било Павкова силан свет у Салцбургу би остао разочаран.

 

Боаћију хвала за Келн, Спарту, али њега у већим утакмицама нема, Павловић клинац га је ухапсио.

Око Павкова је једино споран његов трансфер, то је посао УКП, играчки је бољи и од Боаћија, Стојиљковића, Андрије Павловића и осталих медијски пренадуваних играча.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milijaš #10 said:

 

Игра у пољу - Павков

Одлагање лопте - Павков

 

 

:classic_laugh:

 

Ovo je verovatno najludji post koji sam u zivotu video. Ceo post je hillarious ali ne mogu da verujem da neko ko je pogledao jednu utakmicu fudbala u zivotu moze da napise mrtav hladan da Pavkov ima bolju igru u polju od telegrafskog stuba, a kamoli bilo kojeg drugog igraca na svetu. Uopste izraz "igra u polju" ne moze da se stavi u istu recenicu s Pavkovom, on je jednostavno nema. Covek ne zna da doda loptu igracu koji je udaljen dva metra od njega. Uzgred, Pavkov nema nista bolje od Boacija, jedino ima bolju skok igru posto je visi, snazniji i skocniji. Sut ima jedan jedini, da opali punom iz sve snage koliko god da je udaljen od gola pa ako ga usere, super, ako ga ne usere, nikom nista, ode lopta u kukuruze. Skoro bese na nekoj utakmici imao jedan pokusaj loba, smejao sam se deset minuta.

 

Posle se pitamo zasto igra Causic a ne Ebesilio, zasto igra Simic a ne Kafu. Igraju zato sto ce se uvek naci neko ko ce da uporedjuje neuporedivo jer je boleciv prema nekim nasim mucenicima koji se iz nekog razloga bave fudbalom. Toliko boleciv da u nedostatku boljih argumenata prica o nekom unosenju zivosti u igru i slicnim ispraznim floskulama, kao sto je ova o nekom fantomskom igrackom uticaju Pavkova na rezultat u Salcburgu. Jedino sto je Pavkov na toj utakmici uradio je to sto je dobio kopackom u glavu pa je Krsticic ispizdeo i nabrijao ekipu, sve ostalo su uradili Krsticic, Degenek i Ben.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pogledaj derbi od cetvrtka i vidi ko je dao pas Ivanicu kod prvog gola.

Pogledaj ko je otresao Vijnajdulma i matirao najskupljeg golmana ikada.

Ko je spustio balonku Benu na derbiju u martu pa je posle dao gol.

Ima Pavkov milion mana ali najveca mu je ta sto nije crn.

Porediti Ebija i Causica je smesno, kao i Simica i Kafua, ja licno ne mogu da prezalim Djovani Sia koji je ispaljen zbog Boacija.

Link to comment
Share on other sites



Pogledaj derbi od cetvrtka i vidi ko je dao pas Ivanicu kod prvog gola.
Pogledaj ko je otresao Vijnajdulma i matirao najskupljeg golmana ikada.
Ko je spustio balonku Benu na derbiju u martu pa je posle dao gol.
Ima Pavkov milion mana ali najveca mu je ta sto nije crn.
Porediti Ebija i Causica je smesno, kao i Simica i Kafua, ja licno ne mogu da prezalim Djovani Sia koji je ispaljen zbog Boacija.

Pas Ivaniću dao je Rodić ako sam dobro video

Malo pre kad si pomenuo da je onaj klinac iz Partizana Boaćija zaustavio,pa to možeš da kažeš i sada za Pavkova u poslednjem


Inače igra u polju je zaista bez veze tema kod Pavkova

A kako Boaćija nema na velikim utakmicama?Keln,Sparta,svi derbiji skoro,protiv Arsenala je igrao odlično ali nije htela u gol to veče nikom.Mogli smo pet da im damo

Pre svega su neuporedivi sem po poziciji a drugo ne vidim nikakvu prednost Pavkova nad Boaćijem.Čak je i taj skok upitan pošto je realizacija golova glavom svakako na Boaćijevoj strani

O tome da Boaći u ligi i sada ima bolju statistiku od njega iako često povredjen i van forme bolje da ne govorimo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bolji je Boaci igrac od Pavkova overall, nema tu rasprave. Pavkov je fizicki jaci, bolji u vazduhu (u smislu skok duela, ne u smislu realizacije) i ima jaci sut (retko kad je Pavkov dao gol da je plasirao loptu, uglavnom je sutne jako), al u onim bitnijim stvarima poput tehnike, pokretljivosti, osecaja, lucidnosti itd je bolji Boaci. Pismeniji je igrac da se tako izrazim, i to ima bolju prodju u jacim ligama. 

 

No, to ne igra veliku ulogu trenutno. Boaci ne moze da sastavi dve nedelje treniranja da se ne povredi, ja prakticno nemam osecaj da je on uopste tu. Neverovatno mi je da je prosao lekarske preglede. 

 

I da, klinac iz Partizana nikog nije zaustavio. U proslom derbiju je trebao da dobije crveni u 20. minutu kad je cuvao Boacija, u ovom je dobio pred kraj utakmice. Ako mediji prave od njega novog Kijelinija, ne moramo i mi. 

Edited by Markoss
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

Bolji je Boaci igrac od Pavkova overall, nema tu rasprave. Pavkov je fizicki jaci, bolji u vazduhu (u smislu skok duela, ne u smislu realizacije) i ima jaci sut (retko kad je Pavkov dao gol da je plasirao loptu, uglavnom je sutne jako), al u onim bitnijim stvarima poput tehnike, pokretljivosti, osecaja, lucidnosti itd je bolji Boaci. Pismeniji je igrac da se tako izrazim, i to ima bolju prodju u jacim ligama. 

 

No, to ne igra ovo veliku ulogu. Boaci ne moze da sastavi dve nedelje treniranja da se ne povredi, ja prakticno nemam osecaj da je on uopste tu. Neverovatno mi je da je prosao lekarske preglede. 

 

I da, klinac iz Partizana nikog nije zaustavio. U proslom derbiju je trebao da dobije crveni u 20. minutu kad je cuvao Boacija, u ovom je dobio pred kraj utakmice. Ako mediji prave od njega novog Kijelinija, ne moramo i mi. 

 

Tu nema spora, crveni kao vrata u 20. minutu, ali to ne menja stvar da do ulaska Pavkova mi i Boaci nista uradili nismo. Ocekujes da klinca koji igra drugi seniorski mec makar jednom pretrcis ili da iskoristis njegovo lose pozicioniranje, Boaci ama bas nista. Boaci je posluzio kao ves masina za pranje para i nabijanje statistike u ovom hrkljusu od lige.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milijaš #10 said:

 

Tu nema spora, crveni kao vrata u 20. minutu, ali to ne menja stvar da do ulaska Pavkova mi i Boaci nista uradili nismo. Ocekujes da klinca koji igra drugi seniorski mec makar jednom pretrcis ili da iskoristis njegovo lose pozicioniranje, Boaci ama bas nista. Boaci je posluzio kao ves masina za pranje para i nabijanje statistike u ovom hrkljusu od lige.

 

Pretrcao ga Boaci u tom 20. minutu kad ga je ovaj s ledja zaustavio, za cist drugi zuti. No, nebitno, Boaci je tu utakmicu sasvim dobro odigrao, a mi nismo nista uradili ne zbog njega, nego jer je smisao igre bio napucavanje na spica i to je to. Pavkov je usao, nasa igra se za zeru nije promenila, i bravo Pavkovu za golcinu, al napadacki nista drugacije nije bilo (nit je on zadrzavao vise lopti, nit smo bili kud i kamo smisleniji sto znaci da nije do njega ili Bocka, nit se nas stil igre prilagodio napadacu), sve je isto bilo, samo se jednom otvorila prilika za sut i Pavkov je majstorski dao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, nemojmo se saliti, jedine dve stvari koje su na strani Pavkova su snaga i energija.

A to su standardne dve karakteristike koje imaju slabiji igraci, zato sto se na tehnici godinama radi, inteligencija i anticipacija se mogu vezbati ali je to jos ozbiljniji posao, a talenat se ne moze steci.

Zato je takvim igracima najjednostavnije da podizu fizicku spremu, plus je igracima kao sto je Pavkov, koji su genetski korpulentniji, i tu posao olaksan.

Edited by The Walking Dravot
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I obicno promasi 100% sanse kad je sam ispred golmana. On je pun samopouzdanja zbog Liverpoola i podrske koju dobija od trenera i saigraca, ali kad god je Boaci spreman, Pavkov je na klupi. Sigurno ne slucajno. A pogotovo to nema veze sa bojom koze ili "igrom u polju".

 

Od njega je i Joveljic bolji, iako "nasi mediji" od njega prave Suareza. Po trenutnoj formi, Pavkov jeste nas najbolji napadac, mada i to je upitno, posto ga u poslednje vreme nema nigde na terenu, pogotovo na derbiju. To sto je prihvatio dugu loptu i odlozio je prvom do sebe, to moze svaki skocan igrac sa malo fudbalske inteligencije.

 

Da se razumemo, Pavkov jeste solidan igrac, ali njegovo razlog sto je on i dalje u Zvezdi je reakcija na Liverpool, a ne njegov kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...