Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

10 hours ago, Љуба said:

Ред је да и нови форум овери ЛШ на лето. До тада дупла круна па да видимо ко уместо Милојевића.

Spominju se po nekim portalima selektor mlade reprezentacije Goran Djorovic, bivsi trener Apoela Ivica Jovanovic... Cak i Krunic iz Cukarickog..

Link to comment
Share on other sites

Ako bi nas Miloje napustio, licno bih voleo da vidim promociju Kosanovica na sefovsko mesto. Po onome sto sam ja cuo, njegov doprinos svim ovim skorasnjim uspesima nije bas mali, a svakako bih voleo da cujem sta o ovome misli upuceniji deo forumskog auditorijuma. 

Naravno, sve ovo pod uslovom da Miloje ne bi sa sobom i Kosanovica povukao. I pod preduslovom da Miloje uopste i odlazi, svakako da glavna misija mora da bude da se on zadrzi, ako je ikako moguce. 

Link to comment
Share on other sites

Ivan Jovanović deluje kao najbolji izbor, ono 1/4 LŠ protiv RM je dokaz kvaliteta. Po meni to je najveće iznenađenje u LŠ od osvajanja Porta 2003. godine.

Mislim i da Goran Đorović može biti dobar izbor. Lepo vodi U21, a mislim i da ima špansku trenersku licencu.

Nadam se da će Kosanović ostati u klubu, a nadam se da će deo stručnog štaba biti i Milijaš.

Link to comment
Share on other sites

Koliko ima istine da ce se tsvine i popKonstantinove zelje ostvariti i Miloje otici??!! 

 Generalno, ako ode Milojevic ce , po njega izabrati najbolji moguci trenutak ( titula X2, LE, LS i nadam se duploj kruni ove sezone). Rezultate koje ni u najludjim snovima nismo sanjali kada je dolazio na klupu, rezultate koje ce, us Terzu kao glavnog, tesko ko ponoviti u buducnosti.

Iskreno, ja sam pre za promene u rukovodecem kadru i njihovom ponasanju ( lopovluk, pritisak na Milojevica i igraci "na kilo"), ali svi znamo da je to nemoguce.

Taj Jovanovic gaji slican, dekadentan i def fudbal, kao i Milojevic.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Milijaš #10 said:

Ivan Jovanović deluje kao najbolji izbor, ono 1/4 LŠ protiv RM je dokaz kvaliteta. Po meni to je najveće iznenađenje u LŠ od osvajanja Porta 2003. godine.

Mislim i da Goran Đorović može biti dobar izbor. Lepo vodi U21, a mislim i da ima špansku trenersku licencu.

Nadam se da će Kosanović ostati u klubu, a nadam se da će deo stručnog štaba biti i Milijaš.

Tako je ali ne treba zaboraviti dugu pauzu do zadnjeg kluba koji je napustio u decembru gde je gasio pozar nije radio dve godine, davno jr on izbacio Real.

Link to comment
Share on other sites

Vrte ista imena u krug, neka se spreme Kek, Lalatovic i, recimo, Buvac kao "bomba". A cinjenica je da nijedan od njih nije ni kontaktiran. Gluposti tipa Krunic ili Mihajlovic ne treba ni komentarisati

Imamo trenera, odlicno radi svoj posao, nema potrebe za pricu o novom treneru, pogotovo sto se te informacije pustaju uvek par kola pred overu titule.


Isto je bilo i prosle godine, pa je produzio na 2.

Link to comment
Share on other sites

Djorovic nema doslovno nikakvo iskustvo sem ovog malo sto vodi u21. Ako cemo nekom da dajemo na slepo sansu, bolje Kosanovicu iz strucnog staba, ali najbolje nijednom od njih. :classic_biggrin:

Videcemo za Milojevica, prica se kao da je maltene sigurno da on ide, a uopste nije. Ako se to ne desi, dizem obe ruke za Robija. Ni Jovanovic ni Miha nisu treneri koji neguju neku divnu igru, a nisam siguran ni da su bolji za rezultat od Miloja. Krunic je los trener i los covek, nema sta da trazi u Zvezdi. Ne verujem da ce Terza da rizikuje sa strancem (sem eventualno sa "strancem" u vidu Keka), tako da tesko da mozemo da se upgradujemo u trenerskom smislu ukoliko Miloje ode. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tesko bi Robi trpeo ovo mesetarenje, menadzerske igrice i sav taj mulj koji nosi srpski fudbal...Covek je krhkog zdravlja, zaradio je sasvim dovoljno tokom karijere i sem te bezgranicne ljubavi koju ima prema klubu, ne vidim sta bi ga to privuklo da ponovo dodje, pre svega sto je otisao kako je otisao...u suzama...

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

Robi je radio u izuzetno teskim uslovima i sto se tice igackog kadra, a i funkcionisanja i vodjenja kluba.

Sada je neuporedivo bolja situacija. pa stoga mislim da bi doslo do punog izrazaja Robijeva strucnost

Izlisno je pricati o kakvom coveku i sa koliko emocija je vodio klub u teskim okolnostima

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Tamburinjo said:

Koje su prednosti Prosineckog u odnosu na Mihajlovica na primer? Ozbiljno pitam. Covek je moj omiljen igrac Zvezde ikada ali blago receno nije se dokazao kao trener. 

 

 

 

Prilicno je napredovao otkako je otisao kod nas, ne treba zaboraviti da mu je angazman u Zvezdi bio prvo samostalno trenersko iskustvo. Problem je to sto je pokazao to sto je pokazao uglavnom kao selektor u reprezentacijama, a to je drugaciji posao od posla klupskog trenera. I on i Mihajlovic su nerealni, Robi zbog narusenog zdravlja a Mihajlovic verovatno nema zelju, a nema ni neki poseban razlog da se vraca u Srbiju. Ako Miloje zaista ode ne gine nam neki lokalni dunster od kojeg ce za par meseci Zurnal i Mozzartsport da naprave nevidjenog trenera kojeg je Terzic jedva namolio da sidje s trenerskog Olimpa i udostoji nas svog prisustva. Poseban problem za novog trenera ce biti sto Milojevic za sobom ostavlja Gardiste, grupu mediokritetskih kurajbera koji su se slizali s navijacima i upravom i nad kojima ce biti tezak posao nametnuti autoritet.

 

Ono sto nam treba je ozbiljno trenersko ime koje razume moderan fudbal i ima veliki autoritet, ono sto cemo dobiti je neki lokalni Nezamerankovic koji ce da ispunjava Terziceve zelje, cestitke i pozdrave. Milojevic nije jeftin i za pare koje on dobija moze se dovesti ozbiljan trener koji nece biti losiji od njega, ali takvog trenera necemo gledati u klubu, zato bi bilo dobro da Miloje ostane.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ZiS said:

Kad bih bas morao da biram...kombinacija Paunovic-Kosanovic, nema greske...ali to je neizvodljivo iz vise razloga...zato Miloje ostani 😁

Вељко Пауновић? Везе човек нема. Најгори тим у МЛС-у. Човек је 0 без Косановића. На страну што је гробар, али га не би узео ни за омладинску школу а камоли за први тим.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...