Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

5 hours ago, tsva said:

 

Terziceva realnos su Sikira(tm) i Orlando Medjik(tm) Oni se bolje nose s pritiskom.

Hteo si reci:
Sikiratm  i Medjiktm ?

Steka i ovde kao i na proslom forumu ovo 'tm'..ne treba da stavljas u zagradu.
(powered by Barracuda)

Link to comment
Share on other sites

Je li zna neko zasigurno kakva je situacija sa kvalifikacijama za LS? Na twitteru sam neki dan ovlas procitao da najverovatnije necemo biti nosioci u drugom kolu, iako je pre pocetka LS bila prica da cemo biti nosioci u drugom kolu ako uzmemo bar remi u grupi, a imali smo i pobedu preko toga.

Link to comment
Share on other sites

Da,zaista cudna situacija.
Navodno nam se nisu poklopili ishodi u nekom prvenstvima. Mada,opet,kakve to ima veze kada smo popravili klupski koeficijent?

Valjda Ludogorec treba da ne osvoji titulu u Bugarskoj da bismo postali nosioci. Ali ne tvrdim da je tako.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Del Piero said:

Je li zna neko zasigurno kakva je situacija sa kvalifikacijama za LS? Na twitteru sam neki dan ovlas procitao da najverovatnije necemo biti nosioci u drugom kolu, iako je pre pocetka LS bila prica da cemo biti nosioci u drugom kolu ako uzmemo bar remi u grupi, a imali smo i pobedu preko toga.

Situacija je takva da je trebalo da se poklope rezultati tj da neki od nosilaca u par liga ne osvoje titulu u svojim prvenstvima. 

Nekoliko liga su u medjuvremenu otpale, jer npr Apoel ili Kopenhagen osvajaju ligu. Nas jos interesuju Rumunija, Poljska i Bugarska gde Steaua, Legija i Ludogorec ne bi trebalo da budu prvi, ustvari odgovara nam da 2 od 3 ove ekipe ne budu sampion.

U Rumuniji Kluz drzi prvo mesto na tri kola do kraja, u Poljskoj Legija je prva i sad igra protiv Piasta, dok u Bugarskoj Ludogorec drzi prvo mesto sa 3 boda vise od Cska i ekipe sastaju u sledecem kolu.

Situacija po nas je bila ok do tih plejof deljenja, bili smo iznad crte odnosno medj nosiocima, ali su se stvari okrenule i sad smo prvo ispod crte za 2.kolo kvalif.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Del Piero said:

To sam i procitao na twitteru, znaci tako je. Od Ludogoreca mrka kapa, ali Legia ako izgubi veceras imamo ok sanse.

Za klizanje Legije, koja se tokom celog pevenstva muci uz deljenje bodova koje je tamo usledilo ako se ne varam, imam zaista mala ocekivanja. Iako trenutno gube od Piasta, mislim da ce nastaviti svoj put "nepobedivosti" tamo...

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Боги said:

Немојте се изненадити уколико Терзић крене у напад на Банета, само мислим да ће то бити превелики залогај 

Postavlja se pitanje da li je to napad na ime i sve ono sto je Bane u karijeri postigao, da pukne medijska bomba, ili na konkretne, trenutne kvalitete igraca.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

Postavlja se pitanje da li je to napad na ime i sve ono sto je Bane u karijeri postigao, da pukne medijska bomba, ili na konkretne, trenutne kvalitete igraca.

 

Искрено да ти кажем, пре ће бити да је ово прво као и у случају Луковића и тога се највише плашим. Нисам сигуран да може пружити код нас упола онога из свог 'прајма', иако је међу главним играчима Зенита ове године.

Добра ствар у свему томе је што верујем да је више вероватно да Бане неће себи дозволити да се упушта у блато овдашњег фудбала, притом човек колико сам испратио имаће понуду Зенита да настави још сезону тамо.

А да ће Терзић покушати, скоро сам па убеђен у то. На конто познанства из ОФК-е, Банетових симпатија према Звезди и тренутне ситуације где ћемо на лето опет еуфорично јурити свим силама ЛШ. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Боги said:

Искрено да ти кажем, пре ће бити да је ово прво као и у случају Луковића и тога се највише плашим. Нисам сигуран да може пружити код нас упола онога из свог 'прајма', иако је међу главним играчима Зенита ове године.

Добра ствар у свему томе је што верујем да је више вероватно да Бане неће себи дозволити да се упушта у блато овдашњег фудбала, притом човек колико сам испратио имаће понуду Зенита да настави још сезону тамо.

А да ће Терзић покушати, скоро сам па убеђен у то. На конто познанства из ОФК-е, Банетових симпатија према Звезди и тренутне ситуације где ћемо на лето опет еуфорично јурити свим силама ЛШ. 

S tim što je kum Lune hvatao zjale godinu i po pre dolaska, Bane igra regularno i pored poznih godina.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kosjan Willavić said:

S tim što je kum Lune hvatao zjale godinu i po pre dolaska, Bane igra regularno i pored poznih godina.

Хватао зјале јер је годину дана кокетирао са нама, притом вукавши гадну повреду колена где је комотно већ тада могао завршити каријеру.

Био сам сведок ситуације где ми је у једном разговору човек из физио центра без претеривања рекао да дуго времена није имао ситуацију као са њим. Менискус и мишићи су му били у катастрофалном стању, и дан данас је нејасно како је успео и оно мало да одиграо што је одиграо код нас. 

Свака част на повратку, ја му замерам само што није испао човек и рекао да не може, а не овако зајебавао и нас и одузео можда шансу неким другима да се наметну. 

Edited by Боги
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Боги said:

Хватао зјале јер је годину дана кокетирао са нама, притом вукавши гадну повреду колена где је комотно већ тада могао завршити каријеру.

Био сам сведок ситуације где ми је у једном разговору човек из физио центра без претеривања рекао да дуго времена није имао ситуацију као са њим. Менискус и мишићи су му били у катастрофалном стању, и дан данас је нејасно како је успео и оно мало да одиграо што је одиграо код нас. 

Свака част на повратку, ја му замерам само што није испао човек и рекао да не може, а не овако зајебавао и нас и одузео можда шансу неким другима да се наметну. 

Vidiš, ovo nisam znao. Interesantna informacija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kosjan Willavić said:

Pominje se Filip Mladenović kao pojačanje, to bi moglo značiti da se prodaje Rodić

Stidljivo se pominje po krugovima oko Marakane vec izvesno vreme. Jedini levi bek uz Rodica koji ima potencijal za reprezentaciju. Dobar je bio sad poslednju, steta sto smo se onako rastali sa njim. Ne znam kakvu defanzivu ima ali mislim da nam tu dolazi neko drugi, ime koje se jos nije pojavilo kod nas u medijima. Tako mi se cini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Боги said:


Свака част на повратку, ја му замерам само што није испао човек и рекао да не може, а не овако зајебавао и нас и одузео можда шансу неким другима да се наметну. 

 

Па како онда свака част кад нас је зајебавао? 😄

Онакав распад као у случају њега и мученог кума (додуше Анђелко никад није ни знао), није одавно виђен. Дошли, узели паре за тај распад и бруку и опет свака част, шампиони сте мајке ми...😂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, NROX said:

Stidljivo se pominje po krugovima oko Marakane vec izvesno vreme. Jedini levi bek uz Rodica koji ima potencijal za reprezentaciju. Dobar je bio sad poslednju, steta sto smo se onako rastali sa njim. Ne znam kakvu defanzivu ima ali mislim da nam tu dolazi neko drugi, ime koje se jos nije pojavilo kod nas u medijima. Tako mi se cini.

Evo i na internetima 

https://www.srbijadanas.com/sport/fudbal/bomba-na-marakani-zvezdasi-ce-biti-odusevljeni-reprezentativac-srbije-dolazi-u-crvenu-zvezdu-foto-2019-05-04

 

Link to comment
Share on other sites

Kako je Ergić lepo objasnio situaciju u srpskim klubovima apostrofirajući Zvezdu pošto su ga iz Zvezde zvali :thumbsup: 

 

Quote

– Bilo je špekulacija oko Zvezde, nije bilo direktnih kontakta sa upravom, samo indirektnih preko menadžera. Ali, nisam želeo da sarađujem sa sumnjivim njuškama. Imao sam sreću da sam se zaobilaznim putem napravio karijeru u fudbalu, a ne preko naših klubova. Mislim da se ne bih mogao naviknuti na te njuške u našim klubovima i to navijači ne razumeju. Kad sam rekao da ne bih došao u Zvezdu, ni da sam gladan, mnogi navijači su se se ljutili – istakao je Ivan Ergić.

On je istakao da se u celoj priči ne radi o Zvezdi, već ljudima koji su tada bili u njoj.

– To navijači ne razumeju. Ako uđeš u to ti si okružen tim ljudima i moraš da slušaš svašta. Posle se čude kad neko ko je, kao veliki zvezdaš, otišao iz kluba, a ne znaju da ne ide zbog kluba, već zbog ljudi.

 

HotSport

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...