Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

15 minutes ago, Ikac said:

 

Mogu da potvrdim, pare su izgleda pokradene u desetinama miliona evra. Dobio sam pouzdan info juče, ali ne bih širio za svaki slučaj, ne bih da uvalim nekog u problem, a postoji mogućnost. Ljudi sa kojima imam prepisku od ranije mogu da me DM, kao u nekoliko prethodnih slučajeva.

Jaoj Ikac, pucaj brate, nemoj ovako da nas unistavas 😂

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, The Walking Dravot said:

Ne znam sta nije jasno?

Bukvalno, koliko stvari treba da budu ocigledne i pred nosom da biste ih videli?

Sve to mi vidimo dragi moj Dravote, ali zbog onog malog tracka nade u nama, da Zvezda ponovo moze da bude stabilan klub, lazemo sami sebe i pravimo se da nije tako.

Ali strpljenja je sve manje, makar kod mene, zakleo sam se vec da me stadio nece videti dok Stojkovic i Savic igraju. A sve su vece sanse da me i ovako ne vidi.

 

Edited by Igor028
Link to comment
Share on other sites

Razmisljam da li vredi uopste vise da se prati fudbalski klub...Ako navijam da fudbalski klub ode sto dalje u evropi znaci da ce prihodovati vise para sto samim tim znaci da ce mafija prihodovati vise para...

Ne znam,nisam pametan.

Ljudi su pokrali milione za ovako kratak period je bo te...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Igor028 said:

Sve to mi vidimo dragi moj Dravote, ali zbog onog malog tracka nade u nama, da Zvezda ponovo moze da bude stabilan klub, lazemo sami sebe i pravimo se da nije tako.

Ali strpljenja je sve manje, makar kod mene, zakleo sam se vec da me stadio nece videti dok Stojkovic i Savic igraju. A sve su vece sanse da me i ovako ne vidi.

 

 

Ma ja na stadion mogu da odem samo da ga potpalim, sa sve upravom u lozi.

To je ono sto se meni ovde godinama spocitava, nemoj da mesas politiku i fudbal. Pa to je tesko razdvojivo i u ciilizovanim zemljama, a kamoli u ovoj.

Kriminalci na celu drzave, kriminalci na celu kluba koji volim, pa kako moze da se ocekuje drugaciji ishod? Znaci ne ljudi koji su prodali principe kad su usli u visoko drustvo i krupni kapital, vec ljudi koji su vec bili kriminalci kad su dosli na mesta na kojima su sad. Karijerni kriminalci. Ljudi koji su tu iskljucivo zarad licnog bogacenja. Iskljucivo.

Koliko god zmurio, spavao ili skretao pogled, to je urezano u memoriju.

Jedan Marin, Donald, Ninkovic i slicni su samo ispadi, a ne prava mera onoga sto je Zvezda danas. Oni, koliko god nam ulepsavali zivot, nam nazalost i anesteziraju cula za sve ono sto ne valja ispod i oko njih.

Samo je pitanje koliko ce moci da se zataskava i koliko ce trajati ova posast.

Pre ili kasnije, ako se dostigne nekakvo uredjenje u ovoj zemlji, Zvezda i Partizan ce otici na dobos.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Od sezone 16/17 do kraja ove sezone, nama je in out u transferima grubo bio 20.000.000 plus, s svim procentima od ranije itd.

 

Od sponzora, za te tri godine je uzeto preko 15.000.000 evra.

 

Od Uefe tj. LS i LE, kao i punih Marakana, tv prava, marketing itd, opet grubo, preko 35.000.000 miliona.

 

Znaci, grubo, to je nekih 70.000.000 miliona za 3 sezeone.

 

Ako smo 5.000.000 vratili samo na dugove, onda ostaje da smo jedno 65.000.000 miliona (gore/dole) potrosili na sta???

 

Da smo svake sezone imali DVADESET (20) IGRACA S PLATOM OD 500 000 EVRA, za TRI sezone, to je 30.000.000. MILIONA, ostaje jos 35.000.000. MILIONA!!!

A mi smo mozda tek ove imali desetak igraca s tim platama, neki i vise, mnogi manje!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barracuda said:

Svaka čast novom šampionu Evrope u sezoni 2018/19, koga je na putu do titule Zvezda dobila 2:0. :thumbsup:

Mislis osvajacu lige sampinjona

 

Ne mozes bit prvak evrope a nisi prvak svoje zemlje niti si bio od 1990te.

 

Mozes samo bit osvajac lige za pranje para.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barracuda said:

Kako lupetaš ponekad, da čovek ostane zapanjen.

 

off

Posto ja lupetm objasni ti meni kako neko moze biti najbolji u evropi a nije kod svoje kuce vec 29 godina? Da nije mozda Engleska u Afriku preselila? Ajde objasno koristeci sporsku logiku? Objasni mi posto ne lupetas kako klubovi poput Hofenhajma i RB Lajpciga igraju nesto sto se zove Liga sampiona a nikada nisu bili sampioni nicega? Intresuje me tvoja logika. Prosveti me. Mani se sujete.

Link to comment
Share on other sites

Zavrsile se sezone za mladje kategorije.

 

Ono sto ja znam, to je da ce se vrlo verovatno sledece sezone spojiti 01-02 godiste, i da ce najbolji igrati za nase omladince.  Oni prekobrojni ce igrati za omladince Graficara (koji ce 99 posto uci u kvalitetnu omladinsku ligu). Kadeti ce biti 03 godiste, a kadeti Graficara ce biti nasi klinci rodjeni 2004. godine, dakle godinu dana mladji. Slicna prica kao Partizan-Teleoptik odnos. 

 

Na pripreme sa prvim timom ce Erakovic i Jocic. Mozda i Novakovic, al mozda. Uglavnom, pocinju pripreme sredinom jula, do tada ce se odluciti ko ce voditi uopste omladince, dal Puaca ili kum Psiholjub, koji ce selektirati najbolje iz 01 i 02. Kolko znam, nije plan da iko ide u Graficar od ovih sadasnjih omladinaca, u smislu igranja za prvi tim. Eventualno ako strucni stab Graficara bude insistirao.

 

I da, kolko cujem, napustio nas je golman Luka Krstovic. Nije hteo da potpise ugovor, sklonjen je iz ekipe, pa vracen, verovatno ce u inostranstvo. Ok je golman, nije nista specijalno dobar, al nije ni Gordic zbog kog smo ostali i bez Krstovica i bez Djekica, jer je bila procena da njega treba forsirati.

 

Plan je da otvorimo novu temu u ponedeljak, tako da se ispisujte sa ove polako. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Barracuda said:

Pitaj me na LFC topiku. :lol_2:

 

A je li

 

I dalje mi nisi objasnio kako je moguce da i Liverpul i Crvena Zvezda imaju podjednak broj titula u Premijer Ligi s tim sto Zvezda nije iz Engleske.:ajme:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...