Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

6 hours ago, Tamburinjo said:

Koje su prednosti Prosineckog u odnosu na Mihajlovica na primer? Ozbiljno pitam. Covek je moj omiljen igrac Zvezde ikada ali blago receno nije se dokazao kao trener. 

 

 

 

Robi je na početku trenerske karijere sa minimumom "materijala" stvorio tim - samo su Milivojević i Lazović (akcenat na drugog - znaš zašto 😉) napravili karijere. Kod njega je i simpatični Borha koji je jedino umio da se vrhunski zagradi izgledao kao ino pojačanje. Za mjesec dana je pobjedio znatno jači Partizan tri puta - gol razlika 5:0. Punio je stadione (protiv Spartaka bukvalno) i širio za nas starije zaboravljenu, a za mlađe nepoznatu, energiju.

Mnogi mi (kao i Njemu) zamjeraju na emocijama, ali: "Sveli ste život na novac, ljubav na sex, čovjeka na fizički izgled i onda se pitate zašto ste nesrećni".

Racionalno: mislim da bi stvorio rezultat sa timom koji ima Marina (+Ivanića, Bena, Ebisilia...) - naspram Kadua, gdje je centarfor Boaći - naspram Kaluđerovića, gdje gol čuva Borjan - naspram Bajka...

Edited by Radoš Nikšić
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Milojević je priznao da u finišu sezone dolazi do fizičkog umora i psihičkog zasićenja.

 

"To su sve faktori koji utiču, ali mi smo profesionalci. Nismo još ništa osvojili, moramo da budemo najjači kada je najteže i najpotrebnije. Ne sviđaju mi se i ne bavim se kalkulacijama, moramo da završimo posao do kraja kako treba. Poslednjih 25 dana sezone je pred nama i trudićemo se da držimo fokus na maksimalnom nivou".

 

 

Kakav demagog

 

Ima 60 igraca i sve ih je stigao umor. Evo Ebesilio recimo ne moze da se sastavi od konstantnog umora. Jevtovic na reanimaciji, Kafu crko itd...

Edited by tsva
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je velika nepravda učinjena prema Jevtoviću, sećam se komentara Gojka Andrijaševića posle SP gde je o Jevtoviću pričao u superlativima i kao potencijalnom starteru u reprezentaciji.

On je u Rozenburgu uz Bentlera bio najbolji igrač u sezoni kad su osvojili titulu i izbacili Ajax. Može na obe krilne pozicije, nešto nalik Robenu.

Ostaje žal što nismo videli puni napadački potencijal Kafua i Jevtovića.

Edited by Milijaš #10
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milijaš #10 said:

Mislim da je velika nepravda učinjena prema Jevtoviću, sećam se komentara Gojka Andrijaševića posle SP gde je o Jevtoviću pričao u superlativima i kao potencijalnom starteru u reprezentaciji.

On je u Rozenburgu uz Bentlera bio najbolji igrač u sezoni kad su osvojili titulu i izbacili Ajax. Može na obe krilne pozicije, nešto nalik Robenu.

Ostaje žal što nismo videli puni napadački potencijal Kafua i Jevtovića.

 

Morao je igrati 1 Simic Veljko, mafijaska prevara od koje treba da se zarade neke pare, a Ben je bio zakucan na drugom krilu. Zbog Simic Veljka smo bacili Kafua od 700.000 kroz prozor i izmisljali price o tome kako nece da se trudi i trenira, a usput smo potrosili i Jevtovica. Za njega nismo udostojili navijace cak ni laznog obrazlozenja, jednostavno smo pustili da bude zaboravljen. Uzgred, ko jos uvek veruje da Kafu nije ozbiljno shvatao svoje mesto u timu i da se nije skapirao sa saigracima, savetujem da odgleda slavlje igraca kod naseg drugog gola u Salcburgu. To je bilo vreme kad se muceni Kafu jos uvek nadao da se mesto u Zvezdi u timu zaradjuje kvalitetom.

 

Neverovatne stvari smo radili ove godine ali sve su gurnute pod tepih i zaboravljene zbog pobede protiv Liverpula i osvojene titule. No, sve ce svima biti jasno kad stigne zvanicni finansijski izvestaj, ako se ikada usude da ga puste u javnost.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Meni deluje da Milojević uopšte nije ni hteo Kafua, Jevtovića, Ebisilija... Evo ja sad garantujem da je Vulić bolji od Čaušića.

Mnogo je grešaka napravljeno ali uzeće se dupla kruna, bila je LŠ, tako da sve pada u vodu.

Ja sam razočaran fudbalom koji smo igrali u SL, prosto je dosadno bilo.

Najcrnje što nama za kvalifikacije treba oba krila, i to koja znaju s loptom.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milijaš #10 said:

Meni deluje da Milojević uopšte nije ni hteo Kafua, Jevtovića, Ebisilija... Evo ja sad garantujem da je Vulić bolji od Čaušića.

Mnogo je grešaka napravljeno ali uzeće se dupla kruna, bila je LŠ, tako da sve pada u vodu.

Ja sam razočaran fudbalom koji smo igrali u SL, prosto je dosadno bilo.

Najcrnje što nama za kvalifikacije treba oba krila, i to koja znaju s loptom.

 

Krila? Ako odu Marin i Ben trebace nam igraci na svakoj poziciji osim na poziciji golmana i gde god Milojevic stavi Ivanica. Ceo prolecni period mi igramo na foru, da Marin i Ben izmisle nesto za gol ili dva a ostali su tu da se medjusobno dodaju u prazno i nekako doture loptu do ova dva igraca. To nije toliko do kvaliteta, za nasu ligu ga imamo i preliva, do toga je sto su mnogi mediokriteti umislili da su zaista onakvi igraci kakvim se prikazuju po medijima pa slabo trce, previse filozofiraju i glume neke igracke velicine.

Link to comment
Share on other sites

Kafu je dobio sansu, greska je jedino sto Ebisilio nije igrao vise, Simic nije za startera ali u rosteru ekipa koja je do sad odigrala 50 utakmica zasluzuje da bude uostalom dao je u desetak golova. Tako se pricalo za Pavkova, Mrdja je nazivan Grdja , Vujadin kad je dolazio bio je kolektivni harikiri, za Filipa se pricalo da nihe mogao u drugoj nemackoj ligi a tek za Srnu sta je bilo, dok nije dao one golove protiv Kelna itd, ti isti su skakali. Ovo nije fudbal menadzer da mozete da namaknete budzet i divedete koga hocete, Zvezda ima i rezultate i odlican tim za nase uslove i za novac kojim raspolaze, i umesto da podrzite ekipu za koju navijate i napunite Marakanu pa i protiv Surdulice posto igramo Srpsku ligu a ne Englesku pa ne mize da nsm dodje Siti, sedite za kompom i odredjujete Miloju koga da stavi , svi ste treneri i selektori e zato na derbiju nas bude 20 hiljada a ne 40.

Link to comment
Share on other sites

Ja godinama gledam Zvezdu s stadiona, tako da imam pravo da kažem da mi se ovogodišnji fudbal u SL ne sviđa, ja sam zaspao protiv Rdn, glava mi je pala od dosade.

 

Ja sam apsolutno zadovoljan rezultatima koje nam je Miloje doneo, to niko ne spori, ja samo pričam da klub ima šansu da krene putem Salzburga, da proširi skauting na Afriku, a ne da se dovode prevare i da se valja procenat na Čaušiću.

 

Čovek sam koji dosta prati ono fudbal i lige koje nisu top level I mislim da mogu da uvidim anomalije koje nam ne dozvoljavaju napredak. 

 

Marko Roze je primer, Salcburg s skautingom takođe. Presing po celom, mladi atletski spremni igrači, brzina to se ceni i traži, ne Simić, Čausić, Žulo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Kafu je dobio sansu, greska je jedino sto Ebisilio nije igrao vise, Simic nije za startera ali u rosteru ekipa koja je do sad odigrala 50 utakmica zasluzuje da bude uostalom dao je u desetak golova. Tako se pricalo za Pavkova, Mrdja je nazivan Grdja , Vujadin kad je dolazio bio je kolektivni harikiri, za Filipa se pricalo da nihe mogao u drugoj nemackoj ligi a tek za Srnu sta je bilo, dok nije dao one golove protiv Kelna itd, ti isti su skakali. Ovo nije fudbal menadzer da mozete da namaknete budzet i divedete koga hocete, Zvezda ima i rezultate i odlican tim za nase uslove i za novac kojim raspolaze, i umesto da podrzite ekipu za koju navijate i napunite Marakanu pa i protiv Surdulice posto igramo Srpsku ligu a ne Englesku pa ne mize da nsm dodje Siti, sedite za kompom i odredjujete Miloju koga da stavi , svi ste treneri i selektori e zato na derbiju nas bude 20 hiljada a ne 40.

 

Na derbiju nas ima 20 umesto 40 hiljada upravo zbog svega ovoga sto si nabrojao i pohvalio pre te recenice, a bice i manje od 20 hiljada ako se ovako nastavi. Rezultati na stadion dovode samo slepce kojima nije problem da izgube dva ili tri sata kako bi gledali nista, jer posle mogu da odu kuci i da studiraju tabelu, ne dovode ljude koji vole da gledaju fudbal. Kafu nije dobio sansu, Simic nije uopste za Zvezdu, Pavkov jeste balvan kojeg je usralo protiv Liverpula, Vujadin, Filip i Srna su tacno ono sto jesu, fudbalski mediokriteti. Koliko god da se pise suprotno od toga jednostavno nece postati istina.

 

Uopste, cela ta navijacka bljuvotina o podrzavanju kluba tako sto se ide na stadion, jer ako ne ides nemas pravo da kazes bilo sta, je vise primerena nekim navijackim sajtovima nego forumima na kojima pisu ozbiljni ljudi. Na stadion se ide da se gleda fudbal, podrzavanje svog kluba je samo bonus. Umesto toga, kod nas je smisljena kultura da za klubove navijaju ljudi koji odlazak na stadion dozivljavaju kao profesionalnu obavezu, fudbal ih uopste ne zanima i jedva da ga i gledaju, cak i kad su na stadionu. To je, naravno, njihovo pravo ali smesno je da takvi ljudi nekome prebacuju da nije "dovoljno dobar navijac" jer ne dolazi na stadion da gleda sranje od fudbala. Navijanje je individualno emocionalno opredeljenje, cista apstrakcija, ne postoji nikakav pravilnik koji odredjuje sta neki navijac treba ili ne treba da radi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da ,Marko Roze je primer ali si zaboravio da je Salcburg veliki projekat Red Bula koja ulaxze milione svake godine a pogotovo na akademiju. Zvezda je tim iz Srbije, ima budzet kao tim iz Srbije ne moze Ben da igra kao De Brujne zato sto nije De Brujne a para za Belgijanca nemamo. Secam se izjave Valeri Karpina koji je pricao da Spartak ima movca da kupi i Azara ali Azar nece u Rusku ligu pa zato ima recimo Promisua ili nekog vec. Dajte bre vise realnosti, Causic igra slabo ok igra slabo ali svih11 top igraca ne mozemo da imamo, osim ako ne date sami koji milion. Zaboravili ste Gavrica, Sikimica, i sta ja znam momke koji mozda nisu trebali biti u timu kao sto je Zvezda ali za bolje nismo imali i oni su se borili i dali koliko mogu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, taliesin said:

 

Na derbiju nas ima 20 umesto 40 hiljada upravo zbog svega ovoga sto si nabrojao i pohvalio pre te recenice, a bice i manje od 20 hiljada ako se ovako nastavi. Rezultati na stadion dovode samo slepce kojima nije problem da izgube dva ili tri sata kako bi gledali nista, jer posle mogu da odu kuci i da studiraju tabelu, ne dovode ljude koji vole da gledaju fudbal. Kafu nije dobio sansu, Simic nije uopste za Zvezdu, Pavkov jeste balvan kojeg je usralo protiv Liverpula, Vujadin, Filip i Srna su tacno ono sto jesu, fudbalski mediokriteti. Koliko god da se pise suprotno od toga jednostavno nece postati istina.

 

Uopste, cela ta navijacka bljuvotina o podrzavanju kluba tako sto se ide na stadion, jer ako ne ides nemas pravo da kazes bilo sta, je vise primerena nekim navijackim sajtovima nego forumima na kojima pisu ozbiljni ljudi. Na stadion se ide da se gleda fudbal, podrzavanje svog kluba je samo bonus. Umesto toga, kod nas je smisljena kultura da za klubove navijaju ljudi koji odlazak na stadion dozivljavaju kao profesionalnu obavezu, fudbal ih uopste ne zanima i jedva da ga i gledaju, cak i kad su na stadionu. To je, naravno, njihovo pravo ali smesno je da takvi ljudi nekome prebacuju da nije "dovoljno dobar navijac" jer ne dolazi na stadion da gleda sranje od fudbala. Navijanje je individualno emocionalno opredeljenje, cista apstrakcija, ne postoji nikakav pravilnik koji odredjuje sta neki navijac treba ili ne treba da radi.

A kad balvan Pavkov da dva gola Liverpulu i usere ga jos 5 puta na derbiju, i sa vise id 20 golova u srpskoj ligi posto jelte Zvezda je tim iz Srbije ti se ne radujes?. Meni bi bilo licemerno da pljujem igraca a onda da skacem kad da gol. A to sto ti podrzavas tim samo kad ima najbolje igrace pa igra atomski fudbal je vec stvar do tebe, navihaci Notingema pune svoj stadion iako su odavno bili najbolji a sad igraju gori fudbal nego ikad, ili navijaci Glazgova u 4 ligi itd. Kazem ti sa par miliona donacije bi mogao divesti nekog dobrog Brazilca pa da eto knda navijas za svoj tim.

Link to comment
Share on other sites

Sadio Mane, Keita, Haidara, Samaseku, Minamino, Hwang i ostali su došli kao klinci i totalni anonimus a zaradili na desetine miliona.

 

Evo ima jedan klinac štoper iz Senegala za koga čovek koji ga skautira tvrdi da je novi Kulibalija, jel misliš da klub uopšte želi da sasluša taj predlog? A na leto ide u Fra na probu a mogao je kod nas.

 

Ja Miloju ne zameram ništa, sve ovo je njegova zasluga, i sve njegove promašaje ja ne mogu da mu zamerim jer se sam izborio za situaciju da dovede za preko milion Čaušića. Samo mislim da imamo šansu da napravimo upgrade CZ a ne da ovaj period kad imamo državu i uspehe iza sebe pojedu skakavci.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Milijaš #10 said:

Ja godinama gledam Zvezdu s stadiona, tako da imam pravo da kažem da mi se ovogodišnji fudbal u SL ne sviđa, ja sam zaspao protiv Rdn, glava mi je pala od dosade.

 

Ja sam apsolutno zadovoljan rezultatima koje nam je Miloje doneo, to niko ne spori, ja samo pričam da klub ima šansu da krene putem Salzburga, da proširi skauting na Afriku, a ne da se dovode prevare i da se valja procenat na Čaušiću.

 

Čovek sam koji dosta prati ono fudbal i lige koje nisu top level I mislim da mogu da uvidim anomalije koje nam ne dozvoljavaju napredak. 

 

Marko Roze je primer, Salcburg s skautingom takođe. Presing po celom, mladi atletski spremni igrači, brzina to se ceni i traži, ne Simić, Čausić, Žulo.

 

Problem s ovom godinom je fudbalska filozofija koju smo usvojili da se ne bismo obrukali u Ligi Sampiona. Na osnovu te filozofije se odredjuju takticki setovi, obaveze i kretnje igraca, sticu se navike. Kad je LS zavrsena samo se nastavilo s tom praksom u bitno drugacijim uslovima, sto je dovelo do ovako razvaljene i nemuste igre. Jednostavno je jako tesko, gotovo nemoguce, izvesti takav zaokret da ekipa koja igra totalnu destrukciju i counterpunch preko noci postane ekipa koja gradi igru kroz posed i pas. Pogledaj Ajaks, koji je ove godine sjajan primer kako jeftinije ekipe mogu dobrom organizacijom da igraju protiv jacih i bogatijih od sebe. Oni pokusavaju da igraju isto i protiv Reala i protiv Brede, samo su individualna odgovornost i fokus kod igraca veci na jacim utakmicama. Stvari su jednostavne, igraci igraju ono sto treniraju i na sta su navikli, to je njihova zona komfora i tu daju najbolje od sebe.

 

Milojevic pokusava vec neko vreme, od pocetka prolecnog dela, da promeni igru koju smo igrali jesenas ali tesko to ide, jer igraci tesko izlaze iz svoje zone komfora i skupa navika koje su stekli. Napravljen je tim koji je igrao na to da primi gol manje i sad je problem da taj isti tim igra na gol vise, jer su igraci koji su to mogli da igraju u medjuvremenu osusheni na klupi i zaboravljeni. Nema tu nikakve posebne misterije, igraci poput Jovicica, Jovancica, Causica, Simica, Pavkova i slicnih su igraci zadatka koji su liseni svake kreacije i od njih se ne moze napraviti ekipa koja moze da dominira kroz posed. To se i vidi u ovim utakmicama na prolece, bukvalno sve sto smo napravili napred rezultat je individualnih mogucnosti pre svega Marina, pa onda Bena i Ivanica. Mi kroz organizovanu igru ne mozemo da napravimo nista jer se igra previse u sirinu, preuzima se premalo rizika, a i kad ovi pobrojani kreativci nesto naprave, lopta dodje do nekog beka koji ne ume da centrira ili spica koji ne ume da odigra dupli pas.

 

Plus je tim osakacen odlaskom Krsticica i Degeneka ali da ne uvodimo sad poslovnu politiku kluba u pricu. Od cetvorice igraca u polju (ne racunam golmane) koji nikako nisu smeli da budu prodati oni cine 50 posto, druga dvojica su Ben i Marin.

Edited by taliesin
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

A kad balvan Pavkov da dva gola Liverpulu i usere ga jos 5 puta na derbiju, i sa vise id 20 golova u srpskoj ligi posto jelte Zvezda je tim iz Srbije ti se ne radujes?. Meni bi bilo licemerno da pljujem igraca a onda da skacem kad da gol. A to sto ti podrzavas tim samo kad ima najbolje igrace pa igra atomski fudbal je vec stvar do tebe, navihaci Notingema pune svoj stadion iako su odavno bili najbolji a sad igraju gori fudbal nego ikad, ili navijaci Glazgova u 4 ligi itd. Kazem ti sa par miliona donacije bi mogao divesti nekog dobrog Brazilca pa da eto knda navijas za svoj tim.

 

Moras da naucis da napravis razliku izmedju rezultata i igre. Kad to savladas javi se ponovo, jer je ovako besmisleno da se raspravljamo a da ti nemas pojma o cemu ja pisem. I okani se toga da ti meni objasnjavas kad i zasto ja podrzavam ili ne klub i tim, dok sam ja isao na utakmice ti nisi bio ni u planu svojih roditelja. Kod mene te RSB fore ne prolaze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Milijaš #10 said:

Sadio Mane, Keita, Haidara, Samaseku, Minamino, Hwang i ostali su došli kao klinci i totalni anonimus a zaradili na desetine miliona.

 

Evo ima jedan klinac štoper iz Senegala za koga čovek koji ga skautira tvrdi da je novi Kulibalija, jel misliš da klub uopšte želi da sasluša taj predlog? A na leto ide u Fra na probu a mogao je kod nas.

 

Ja Miloju ne zameram ništa, sve ovo je njegova zasluga, i sve njegove promašaje ja ne mogu da mu zamerim jer se sam izborio za situaciju da dovede za preko milion Čaušića. Samo mislim da imamo šansu da napravimo upgrade CZ a ne da ovaj period kad imamo državu i uspehe iza sebe pojedu skakavci.

Da, ali nece kod nas, tamo u akademiji ima bolje uslove, plus novac, plus siroji skauting, Dinamo je recimo par puta tako rwdio sa Eduardom ili sad ovim malim Olmom ali su vecina bili hrvatski igraci, domaci. Tesko je dovesti mladog Brazilca, ili Afrikanca ovde sa 14,15 god.

Edited by VLADIMIR PERIC VALTER
Link to comment
Share on other sites

Uh nije brate 200 hiljada, previse je to, pazi kod nas to drugacije funkcionise i ja se sa tobom slazem da tako treba, i ja u virtuelnom svetu na menadzeru sam voleo da skautiram mlade i peglaj, ali mi nemamo takvu mrezu ljudi. Sad u omladincima imamo jednog Afrikanca, videcemo sta ce biti ali kod nas se igraci dovode uglavnom na preporuke nekih koji su radili u Africkim klubovima ili repkama, svojevremeno js Jankovic doveo u Standard na preporuku naseg trenera Milu koji je bio super talentovan vec sa 17 igrao za Ugandu itd, nihe se pokazao ali to ti je primer.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Milijaš #10 said:

Valter, ja se delom slažem s tobom, ali hoću da ti kažem da je pravac kojim klub ide loš. Eto taj Vidić je rezerva u Zemunu, a koštao je sigurno 200k evra. Za te pare godišnje platis skauta u Africi.

 

Za te pare je, recimo, mogao da ostane Krsticic. Takodje, da nismo bacili 2 miliona na Causica i Simica (transfer + plata) mogao je da ostane Degenek. A onda dodje lik ovde i kaze "donesite milion u klub pa dovedite koga hocete". Dakle, ostali smo bez dvojice najbitnijih igraca iz prvog tima da bismo doveli dvojicu nepotrebnih igraca koji su ubedljivo najgori u konkurenciji i lika koji nikada nece ni videti dres Zvezde, jer je jasno bilo svima i kad smo ga dovodili da nema kvalitet. Plus smo morali da dovedemo Milunovica jer je Degenek prodat. To je politika ovog kluba otkako smo se dokopali nekih para

 

Jebi ga, jasno je sta se desava svakom ko zeli da vidi i ne bacaka se okolo glupostima tipa "ja cu da podrzavam klub ko god da igra". Podrzavaj, brate mili, ko ti brani, ali ako si ti slep kod ociju ne moras i nas druge da pravis budalama i zalis se kako nismo dovoljno dobri navijaci.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Za te pare smo mogli ovom, mogli ono a niko ne zna tacno koje su to parwle vec se samo nagadja, pa sad npr Simic igra za neke novce za koje se moze dovesti ne znam kakav igrac ali su oni u klubu ludi, mi za kompom bolje znamo od njih i nece da dovedu boljeg. Takodje da li si siguran da bi Krstic ostao , evo ja kaxem da mu je ponudjen novi ugovor ali je hteo dalje kao i Degenek koji je dobio platu kojom moze da se obezbedi a j sam je to rekao. Kao da mogu da dovedu Eriksena ali eto nece ds bi igrao ovaj ili onaj. Koliko je Katai cak pljuvan da je lenj, pa Peperoglu koji nece da se cima bla bla Pavkov tek, srecom se oni nisu obazirali vec su radili svoj posao koliko su mogli i znali.

Link to comment
Share on other sites

Transfer Vidića je 130 000, plus plata, plus provizija, ide to i preko 200k. 

Ljudi su zaboravili Draška Đorđevića, Viveirosa, Ibrahima Tanka, Ze Markosa (svi od reda služili za izvlačenje para) pa kad se na to doda Hajdin, Stojiljković, Jevtović, Kafu, Boaći od preko 3 miliona itd dolazimo do zaključka da se para ima ali da se loše troše, ja mislim namerno.

 

Pavkov je bolji igrač od Boaćija, mislim da je to svakom jasno, a najsmešnije je što je on slučajno došao u CZ jer su morale pare da se daju gosn Tončevu i između Pavkova i Mrkica izabran je srećom Milan. Čak su mu i prezime u ugovoru pogrešili.

Da ne ulazimo uopšte u priču koliko na njega ni Grof ni Miloje nisu računali nijednog trenutka.

Link to comment
Share on other sites

U principu, istina je uvek negde izmedju...ima do toga da mi jos uvek nemamo uslove da privucemo mlade supertalente i da nas skauting niti je niti moze u skorije vreme da bude na nivou velikih...isto tako Terza je jedan muljator koji je u stanju da prosecnom simpatizeru ogadi sve rezultate guranjem svojih kombinacija...Tako da, svi ste u pravu 😁

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Za te pare smo mogli ovom, mogli ono a niko ne zna tacno koje su to parwle vec se samo nagadja, pa sad npr Simic igra za neke novce za koje se moze dovesti ne znam kakav igrac ali su oni u klubu ludi, mi za kompom bolje znamo od njih i nece da dovedu boljeg. Takodje da li si siguran da bi Krstic ostao , evo ja kaxem da mu je ponudjen novi ugovor ali je hteo dalje kao i Degenek koji je dobio platu kojom moze da se obezbedi a j sam je to rekao. Kao da mogu da dovedu Eriksena ali eto nece ds bi igrao ovaj ili onaj. Koliko je Katai cak pljuvan da je lenj, pa Peperoglu koji nece da se cima bla bla Pavkov tek, srecom se oni nisu obazirali vec su radili svoj posao koliko su mogli i znali.

 

Nisu u klubu ludi, znaju oni tacno sta rade. Znaces i ti kad stigne finansijski izvestaj za ovu godinu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ZiS said:

U principu, istina je uvek negde izmedju...ima do toga da mi jos uvek nemamo uslove da privucemo mlade supertalente i da nas skauting niti je niti moze u skorije vreme da bude na nivou velikih...isto tako Terza je jedan muljator koji je u stanju da prosecnom simpatizeru ogadi sve rezultate guranjem svojih kombinacija...Tako da, svi ste u pravu 😁

Ono za šta treba pohvaliti Terzića je to što je od leta 2015. počeo da dovodi respektabilne strance za naše uslove poput Vieire, Donalda, LTL, Ibanjeza, Kange, Bena, Boaćija. To su igrači kakve dovodi PAOK, Ludogorec, Dinamo Zg, prosečne turske ekipe i to je napredak u odnosu na period pre. Čak i greške mu ne zameram jer su i Mouče, Ruiz, Kafu, Ebisilio, Edson, Vered itd. igrači s dobrim CV i iz raznoraznih razloga nisu uspeli.

Ja mu zameram Vidiće, Tanka i slične koji su klasična kombinacija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...