Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

Ja sam ipak ubedjen da nije.

 

Pantic, kakav god ludak da je, u tih par minuta je rekao apsolutnu istinu. Je li tacno da je bolje da smo doveli 5 igraca klase Marina umesto tuce prosecnih do nikakvih igraca za te pare? Je li tacno da smo povecali plate gardistima iako ne bi nigde dobili vecu platu? Je li tacno da smo dobili nikad vise para od UEFA, a spiskali bez ikakvog plana i u dzep Terzica i menadzera?

 

Ovo drugo sto je kolega forumas pisao, za prodaje Partizanovih igraca, vec ne znam, posto ne pratim desavanja kod njih. Ono sto mogu da kazem da je tacno da pored toliko talentovanih igraca u mladjim kategorijama, sada kad smo se vratili na mapu Evrope, kada klub (bar za javnost) nije u tolikim govnima, treba da pravimo jace transfere. Do tada mozemo da gledamo kako to radi Dinamo ili ko vec u komsiluku i da slusamo Terzica kako kaze da Zvezda nije dobra sredina za razvijanje mladih fudbalera.

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Константин said:

 

Ma све ок али да један Милијаш "опозиционо" и критички размишља, јес' чудно...🤔

Od tebe nije kriticniji.😉

 

9 hours ago, X3M said:
10 hours ago, Manoly said:
Pavlovic je neka kvalitetnija verzija Vidica, prosto se vidi na prvo gledanje takvog talenta...

Dečko je klasičan jsl mesar

Treba bolje gledati kako momak igra, vrhunsko postavljanje i lepota pokreta africke gazele sa i bez lopte...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Константин said:

 

Ниси схватио, Милијаш као Милијаш је синоним за позицију и ладовину тако да је овај баш сумњив.

Ma ovaj je neki ozlojedjeni cigan tvog tipa, pope.

Mada ni sam nisam bas pohvalno pricao o prolecu, ima vas nekoliko najjacih kriticara.😃

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Ako moze u startu da se prekine sa ovom klasifikacijom neistomisljenika.

Ako ne moze, resavacemo na drugi nacin.

 

Samo ti nemoj o tome da pricas, licemerno je bas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Marko Konatar potpisao je novi, četvorogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom, objavili su crveno-beli preko zvaničnog Tviter profila.

Levi bek je rođen 2000. godine, a u prethodnom periodu je nastupao za Grafičar, zvaničnu filijalu kluba iz Ljutice Bogdana.

Konatar je prošao Omladinsku školu Crvene zvezde i smatra se jednim od najtalentovanijih iz generacije igrača, koji su rođeni 2000. godine.

 

Markose, ako te ne mrzi moze neki info o ovom momku, prosao mi je ispid radara nekako, a ta pozicija levog beka nam je deficitarna ?.

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

 
Ako moze u startu da se prekine sa ovom klasifikacijom neistomisljenika.
Ako ne moze, resavacemo na drugi nacin.
Jesi li ti administrator? Kakvom tačno klasifikacijom?

Što se tiče teme: Možda i ne ispadne loše ako uspemo da prodamo Savića i Stojkovića, imamo Gajića, umesto Savića Pavkov i to uz Babica i Milunovića možda bude pravo rešenje.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, X3M said:

Možda i ne ispadne loše ako uspemo da prodamo Savića i Stojkovića, imamo Gajića, umesto Savića Pavkov i to uz Babica i Milunovića možda bude pravo rešenje.

Pavkov na štopera?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...