Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

11 minutes ago, Markoss said:

Degenek je bolji od Savica i Milunovica zajedno. Voleo bih da ga vratimo, ali, radi li nasa skauting sluzba bilo sta ili nam se sav skauting svodi na bivse igrace?

 

Ne sumnjam da cemo da proverimo i sta Radonja radi. Jbt ko da su jedini igraci na svetu.

 

Elem, Degenek svakako zbog plate nije realan. 

Sam si pricao pre par meseci da Radonjic nije realan, mada se i ja usaglasavam sa tobom. Mislim da se njemu ne vraca u nas fudbal i da ce pokusati da se izbori za vise minuta u Marseju. 

Digao bi obe ruke za Degeneka, jer necemo gubiti vreme na prilagodjavanju igraca na novu sredinu.

 Izgleda da ce nam PFC uzeti Dingu ispred nosa. 

Ako dodje Krle, po meni i ne treba dovoditi krilo... Jovancic-Krle-Ivanic-Marin (bok)-Ben , ---------Jkra,Vukanovic i Jevtovic su dovoljni u rotaciji

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Milijaš #10 said:

Kao da nije isti igrac

 

 

 

И не само Бен. Док превара са клупе не изађе из свог лудило мода, ни Марин (ни сви остали)неће бити оно што од њега очекујемо. Видјело се на самом дербију, попиздио враћао се буквално на 30м да узме лопту и да покуша нешто сам у оном расулу. Врхунац у 2п Марин покушава да протури лопту за Вукановића а овај папак га напушава...

Тако да нема шта да лицитирате са именима док год је тим у потпуном расулу. Тренутно би Меси био непрепознатљив у Звезди, гарантовано. Овом са клупе у овом моду, опет да доводиш гомилу фудбалера гдје ће он одстрањивати неке добре фудбалера а гурати неке будале, не знам како опет гледати...

 

p.s. иначе нека нам је са срећом црвено бело слово за сва времена

Edited by Константин
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Константин said:

 

И не само Бен. Док превара са клупе не изађе из свог лудило мода, ни Марин (ни сви остали)неће бити оно што од њега очекујемо. Видјело се на самом дербију, попиздио враћао се буквално на 30м да узме лопту и да покуша нешто сам у оном расулу. Врхунац у 2п Марин покушава да протури лопту за Вукановића а овај папак га напушава...

Тако да нема шта да лицитирате са именима док год је тим у потпуном расулу. Тренутно би Меси био непрепознатљив у Звезди, гарантовано. Овом са клупе у овом моду, опет да доводиш гомилу фудбалера гдје ће он одстрањивати неке добре фудбалера а гурати неке будале, не знам како опет гледати...

 

p.s. иначе нека нам је са срећом црвено бело слово за сва времена

 

Apsolutno, nama ni Modrić ne bi odgovarao jer bi ispao "osigurač". Rekoh u postu na prethodnim stranicama, nije do igrača, do trenera i njegovog sistema je i njegovih Gardista i njihovih pridruženih članova.

 

Milojević baca floskule, stalno vrti isto, sad deluju pogubljeno, ako se ne promeni sledi debakl preko leta, jer ko realan misli da s ovakvom igrom i postavkom igrača mi možemo da izbacimo APOEL ili Kopenhagen npr.? Raspalom Partizanu s decom i penzionerima nismo šutnuli na gol, u Lučanima smo mogli petaka da primimo.

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, suptil said:

Videli da pojeli govna pa sad da vrate? Kad bi to islo tako. Ko su "jaki likovi" u kom kontekstu mislis?

"Jaki" u smislu nenormalni..Terza i ekipa. Za Bena je bila prica da ga je Ramazan satr'o..ali i on je duze u down-u.

Edited by Marokanac
Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2019 at 7:27 PM, Igor028 said:

Kraljevo mi je na pola puta do Bga tako da nek bude tu pa nastavimo u Bgu kad bude neka utakmica 😄

Ubedjen sam da ce biti velika tumbanja u timu, jedino moze Ben da ostane ako Miloje bas zapne za njega. Od Stojkovica verujem da je i uza rodbina digla ruke..

Prijatelju, izvini sto nisam ranije odgovorio. Dogovor vazi. Doduse, mator sam ko' Pantelija pa mi treba pomoc tvoja ili neke dobre duse sa foruma da mi objasnite kako da ti dostavim broj telefona da me kontaktiras. Jebi ga omatorilo se ne pratim nove trendove i ovo sam jedva naucio. Dovoljno je reci da sam uzivo gledao Zvezdu sa Oljom Petrovicem, Pavlovicem, Kuletom Acimovicem, Dzajom i ostalim pod Miljanovim vodjstvom. Izvinite na off-u i maloj privatizaciji foruma.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsva said:

Od Milunovica i Savica nista gori nije ni Edson da Silva

 

Inace da ti neko preporuci dobrog oftamologa. Mlad si a vec vid slab.

Mislim da bi ti bila pogubna preporuka, ako uzmemo u obzir da ti nista ne vidis dobro...

To bi bilo kao kad nama Rajo preporuci igraca.

Svako ima svoje misljnje, ja sam izneo svoje. A voleo bih da de vrati Degenek pa da vidimo ko je pogresio.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, prolup said:

Zato je u finalu prštalo bruka. To je bio fudbal.

 

10 hours ago, prolup said:

Uglavnom nije neku revoluciju Sisoje unio da je rezultat ispred ljepote.

 

Kakva jadna argumentacija.

 

Ne znam samo odakle ideja da na osnovu jedne utakmice koja je odigrana drugačije od prethodnih 8, a uzgred je bila finale KEŠ, opravdavaš aktuelnog trenera i njegovo nazadovanje u prethodnih 6+ meseci.

 

Ja poštujem šta je Milojević uradio u trenutnim uslovima, ali bez obzira na to, morao bi on još svašta da uradi kako bi se uopšte pomislilo da se nađe blizu neke rečenice koja sadrži imena aktera istorijskog uspeha iz 1991. godine, uključujući i Ljupka Petrovića.

 

Ako imaš neko mišljenje argumentuj ga na drugačiji način, nemoj pišati po tituli prvaka Evrope.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Igor028 said:

Ja licno Degeneka ne vidim kao nista boljeg igraca od Savica ili Milunovica, i on je ispadao i delovao smesno u dosta utakmica.. ne znam cemu tolika kuknjava za njim.

Nama jedino stranac radi posao na  stoperu, nikakvi Jovanovici,Cosici ili Dinge..

Jedini za Babica jos uvek mislim da moze da bude dobar stoper, i pruzio bi mu sansu sledece sezone ukoliko ga ne prodaju.

 

gde je i sta radi nekada veliki talenat Milos Stojanovic?

Dobro je da imaš svoje mišljenje ali je još bolje što nisi neki trener u Zvezdi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Degenek je u jesenjem delu sezone bio stub zadnje linije, momku je malo vremena bilo potrebno za adaptaciju, kasnije je standardno dobro i sigurno igrao gotovo citavu polusezonu. Svakako je on trebalo da bude osnov za gradjenje odbrane ekipe, nikako nije trebalo da bude prodat, o tome se nasiroko ovde pisalo.

 

Elem, njegovo anticipiranje igre, uz to da je bio drugaciji profil stopera u odnosu na Savica-Babica, brzi i okretniji, svakako govori u prilog tome da nam takav igrac treba.

Mislim da ipak nema leba od povratka, mada ne znam sta mu se desava na Bliskom istoku tj kakva mu je pozicija u ekipi.

Link to comment
Share on other sites

Ja se lepo secam da se na starom forumu pisalo, Degeneku prezime bas dobro stoji....

ali dobro poznato je da mi brzo menjamo misljenja i kukamo za svima koji odu. 

Mozda su i ti kiksevi Degeneka posledica loseg stoperskog tandema, verujem da ima i toga, moguce da bi uz jednog stranog stopera dokazakog i on delovao dosta bolje.

Btw: Da samo naglasim da sam ja prvi pomenuo Degeneka mesec dana pre potpisa za nas klub, kad sam pitao Markosa sta de desava sa njim i da li postoji mogucnost da dodje. I tada dobio par odgovora u fazonu “sta ce nam on” .

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ikac said:

 

 

Kakva jadna argumentacija.

 

Ne znam samo odakle ideja da na osnovu jedne utakmice koja je odigrana drugačije od prethodnih 8, a uzgred je bila finale KEŠ, opravdavaš aktuelnog trenera i njegovo nazadovanje u prethodnih 6+ meseci.

 

Ja poštujem šta je Milojević uradio u trenutnim uslovima, ali bez obzira na to, morao bi on još svašta da uradi kako bi se uopšte pomislilo da se nađe blizu neke rečenice koja sadrži imena aktera istorijskog uspeha iz 1991. godine, uključujući i Ljupka Petrovića.

 

Ako imaš neko mišljenje argumentuj ga na drugačiji način, nemoj pišati po tituli prvaka Evrope.

Ma što se mene tiče mogli su osvojiti sa desetoricom u krilu Diki 120 minuta i ne bih imao zamjerku. Prozivka je uperena ka ovim romantičarima i onima koji se tako osjećaju pa dave sa pričom kako je nekad Zvezda bila Zvezda, kao da se ništa nije promijenilo jedino naš stil fudbala. Imamo sad na klupi trenera koji je u Evropi u osam dvomeča izašao kao pobjednik pa to ne smeta da se zove pičkicom, prevarom i Sisojem. Jedna polusezona od 4 na klupi mu je bila loša i daj da pljunemo iz zatrke što više možemo, kao da u najmanju ruku čeka Hicfild da ga aktiviramo iz penzije samo da Sisoje ode.

Što se prelaznog roka tiče klasika, milion imena na kraju će najprije doći neko ko se uopšte nije spominjao. Ako možemo zabosti nekog iz trougla Tomović-Vuković-Pejčinović ne bih imao ništa protiv. Što manje pojačanja iz domaće lige i razbijanje gardista odlaskom prvo Stojkovića pa onda Vujadina i biće to sve ok.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Manoly said:

Vala se ne secam takvih pisanija na starom forumu, mozda je po koji "strucnjak" tako nesto drobio.

Ima i toga, kao i uvek.

Meni samo nije jasno kako je moguce da od toliko igraca nasa “skauting” sluzba nije u mogucnosti da u zadnjih XY godina iskopa krstenog stranca.

Sve sami promasaji (Fibel,Edson..)

Link to comment
Share on other sites

Naravno, navijaci Foresta su svesni da nema vise Brajana Klafa i da ne mogu da se bore za titulu prvaka Evrope, ne mogu ni do Premijer lige. Samo mi poredimo vremena i timove koji nisu za poredjenje , pre Miloja smo ispali u prvom kolu od Kairata, kad je usao u grupe bilo je ok al ajde da prezimimo i kad je i to bilo ,kritike za meceve protiv Csk a, i omalozavanje Pesica za neke promasaje kao da je to Pancev u najboljim danima a ne Pesic. Sad toliko nekih negativa zbog lose polusezone u kojoj je odbranjena titula . Finale kupa je bilo katastrofalno, nisam verovao da mozemo da ne sutnemo na gol ali nazivati Miloja Sisoje je jos katastrofalnije.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Naravno, navijaci Foresta su svesni da nema vise Brajana Klafa i da ne mogu da se bore za titulu prvaka Evrope, ne mogu ni do Premijer lige. Samo mi poredimo vremena i timove koji nisu za poredjenje , pre Miloja smo ispali u prvom kolu od Kairata, kad je usao u grupe bilo je ok al ajde da prezimimo i kad je i to bilo ,kritike za meceve protiv Csk a, i omalozavanje Pesica za neke promasaje kao da je to Pancev u najboljim danima a ne Pesic. Sad toliko nekih negativa zbog lose polusezone u kojoj je odbranjena titula . Finale kupa je bilo katastrofalno, nisam verovao da mozemo da ne sutnemo na gol ali nazivati Miloja Sisoje je jos katastrofalnije.

Da ne ulazim u pricu o poredjenju vremena i fudbala koji se igrao nekad/sad, poenta negativnih komentara tokom proleca odnosi se u najvecoj meri na losu bazu za sledecu sezonu i to da, umesto da se ekipa uteze i igra dopadljiv fudbal bez mnogo zadrske, Zvezda u momentu kada ce evidentno odbraniti titulu deluje izgubljeno i nemotivisano.

Za to zasluge imaju igraci, a njih vodi trener sa svojim stabom. Dakle, sam Milojevic dozvolio je da mu ekipa onako izgleda u finalu kupa (gde se pompezno jurila dupla kruna posle 12 godina) ali i u mnogim mecevima pre tog finala...

 

Sad stupce po novinama pune price o kojekakvim pojacanjima, medisjka masinerija radi punom parom, a ovamo na terenu u julu mogu da nas sacekaju ozbiljni problemi. Gledajuci pad nase sistemske i takticke igre na prolece, mislim da je Milojevicu potreban carobni stapic da ekipa ponovo deluje dobro i organizovano na terenu, jer tesko se stize do velikih uspeha i rezultata, a pad "sa trona" vrlo lako moze da se desi.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor028 said:

 

Otkako sam postao moderator, maksimalno se trudim da ne ulazim u rasprave sa forumasima rukovodjen jednom idejom sta zapravo znaci uloga moderatora u smislu ovlascenja i odgovornosti.
Ovde,ipak,ne mogu da ostanem po strani.

1) Degenek je imao nekih vidljivih gresaka,ali se to sve uglavnom dogadjalo na samom pocetku njegove kratke karijere kod nas. Dakle - dok je sam pronalazio svoju formu,dok se uigravao sa ostatkom odbrane (svi znamo da je taj deo tima najteze uigrati) i dok se nije opustio i stekao samopouzdanje
2) I greske i kiksevi su sastavni deo svacije igre. I najbolji stoperi danasnjice (ili u proslosti) su znali da ih prave. Seti se samo kakve je greske pravio Vidic u Junajtedu u utakmicama protiv Liverpula npr,kad ga je Fernando Tores unistavao. Pa ipak,gotovo da postoji konzenzus da je Vidic bio najbolji Junajtedov defanzivac u Fergijevoj eri. Dakle - gledaj siru sliku,a ne nekoliko izolovanih situacija.
3) Pogresno je ceniti neciji ucinak samo kroz "tradicionalne" elemente fudbalske igre:kroz tehniku,taktiku i spremu. Ovo jesu najbitniji delovi i uvek se ceni znanje,ali postoji i ona strana psihe igraca,mentalna komponenta,sto se kaze  - "glava". Vidis - Milos Degenek je bio igrac koji je potpuno jednako pristupao svim protivnicima;isti voljni momenat,isti motiv i intenzitet je imao i protiv Surdulice i protiv Liverpula. Odlican stav. Puna koncentracija.Borbeni duh. To neces bas videti kod velikog broja ne samo nasih igraca. To je bio onaj 'x faktor' zbog kojeg sam ga ja toliko cenio. Covek nije birao utakmice,kako se kaze.

O tome da nas je licno&personalnotm uveo u LS sa Krsticicem protiv Salzburga da ne pisem..

Tako da..da - u pravu je Markoss kad kaze da nam je vredeo vise od Savica i MIluna zajedno.
 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Manoly said:

Da ne ulazim u pricu o poredjenju vremena i fudbala koji se igrao nekad/sad, poenta negativnih komentara tokom proleca odnosi se u najvecoj meri na losu bazu za sledecu sezonu i to da, umesto da se ekipa uteze i igra dopadljiv fudbal bez mnogo zadrske, Zvezda u momentu kada ce evidentno odbraniti titulu deluje izgubljeno i nemotivisano.

Za to zasluge imaju igraci, a njih vodi trener sa svojim stabom. Dakle, sam Milojevic dozvolio je da mu ekipa onako izgleda u finalu kupa (gde se pompezno jurila dupla kruna posle 12 godina) ali i u mnogim mecevima pre tog finala...

 

Sad stupce po novinama pune price o kojekakvim pojacanjima, medisjka masinerija radi punom parom, a ovamo na terenu u julu mogu da nas sacekaju ozbiljni problemi. Gledajuci pad nase sistemske i takticke igre na prolece, mislim da je Milojevicu potreban carobni stapic da ekipa ponovo deluje dobro i organizovano na terenu, jer tesko se stize do velikih uspeha i rezultata, a pad "sa trona" vrlo lako moze da se desi.

 

Naravno, sa vrha brda svaka staza vodi nizbrdo, svake godine je sve teze a ove ce buti posebno tesko, ja sam licno vise ocekivao od nekih igraca. Pojacanja u medijima ne uzimam za ozbiljno previse dok se ne slika sa dresom nista nije sigurno. 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, pavijan2 said:

tv prenosi evropskih utakmica saa marakane do 1991.:

1. zvezda-borusija 1979. finale kupa uefa, drugo poluvreme

2. zvezda-inter 1981. cetvrtfinale kupa sampiona

3. zvezda-bajern 1991. poolufinale kupa sampiona

niti jedan derbi nije prenosen sa marakane

postojala je jedna tradicija u zvezdi. nikada se nije menjao trener u toku sezone. srusena je u sezoni 1988/89 kada je seki zamenio stankovica.

Zvezda - Arsenal 1:0 u sezoni 1978/79 sam zasigurno gledao na TV Beograd, a ostale na stadionu.

Takođe, koliko se sećam bilo je dosta prenosa ali su isključivali područje Beograda.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, prolup said:

Ma što se mene tiče mogli su osvojiti sa desetoricom u krilu Diki 120 minuta i ne bih imao zamjerku. Prozivka je uperena ka ovim romantičarima i onima koji se tako osjećaju pa dave sa pričom kako je nekad Zvezda bila Zvezda, kao da se ništa nije promijenilo jedino naš stil fudbala. Imamo sad na klupi trenera koji je u Evropi u osam dvomeča izašao kao pobjednik pa to ne smeta da se zove pičkicom, prevarom i Sisojem. Jedna polusezona od 4 na klupi mu je bila loša i daj da pljunemo iz zatrke što više možemo, kao da u najmanju ruku čeka Hicfild da ga aktiviramo iz penzije samo da Sisoje ode.

Što se prelaznog roka tiče klasika, milion imena na kraju će najprije doći neko ko se uopšte nije spominjao. Ako možemo zabosti nekog iz trougla Tomović-Vuković-Pejčinović ne bih imao ništa protiv. Što manje pojačanja iz domaće lige i razbijanje gardista odlaskom prvo Stojkovića pa onda Vujadina i biće to sve ok.

 

Pa tako su i osvojili.

 

A ovako je trebalo da napišeš juče, a ne da umanjuješ najveći uspeh kluba zarad neke ne toliko bitne poente ili prozivke romantičarima.

 

1 hour ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

 Finale kupa je bilo katastrofalno, nisam verovao da mozemo da ne sutnemo na gol ali nazivati Miloja Sisoje je jos katastrofalnije.

 

Nije, mnogo katastrofalnija je igra u finalu kupa, nego kako nekoliko avatara naziva trenera na nekom podforumu od 50 ljudi. Milojević ima uspehe koje nema niko od Ljupka, ali to ne abolira njegove neuspehe.

 

Mnogi su zatvarali oči celog proleća, isticali neku statistiku i rezultate protiv ostalih superligaša, čini mi se da je jedan forumaš aktivno i postavljao našu liniju na tabeli sa sve gol razlikom, čak i posle bedno odigranih utakmica. Mnogi su i upozoravali da je igra slaba i da zavisi od toga kakav dan imaju Marin i Ben mnogo pre tog finala kupa. 

 

Čekalo se to finale, na kraju podržavaoci statistike nisu imali duplu krunu kao argument, sezona je zatvorena najgorom utakmicom u poslednje 2 godine. Nisam primetio ni da su se naslađivali oni koji su upozoravali, znam da ja nisam.

 

A kolektivno smo svi popušili kurčinu i ulazimo preksutra u prelazni rok i novu sezonu sa mnogo manje optimizma nego pre godinu dana, što je tužno pošto je trebalo da bude obrnuto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, taliesin said:

 

Pa, igrao je on kod nas za platu koju smo mogli da mu damo i bilo je realno, to sto smo ga brze-bolje prodali posle sest meseci kako je dosla prva ponuda je drugi par cipela. Ako ga i dovedemo, to ce biti neko prebijanje od obestecenja koje nam nije do kraja placeno, nesto kao u slucaju Boacija. Samo neka se para okrece. U medjuvremenu smo slupali pare na sest meseci zajebavanja s Milunovicem koji nam je za nasu ligu bio potreban kao ekser u oku, pola utakmica nije ni igrao.

Kamo lepe sreće da nije igrao ni drugu polovinu i da smo vreme i resurse uložili u Erakovića. Dečko je next big thing, u to nemam ni trunku sumnje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema tu šta ko upozoravati, vidi svako ko ima oči na šta nam je igra ličila ovo proljeće. Jedino što se može je ili pustiti trenera da popravi stanje ako se popraviti može ili nazivati pičkicom trenera koji je, opet ponavljam, izbacio osam evropskih ekipa u dvomeču od kojih su bar tri bile favorit protiv nas. Ja biram ovo prvo pa poslije kvalifikacija ako ne ide, ne ide, rastati se ljudski i svako na svoju stranu. Ono što smeta je da popovi ovde čitaju opelo i narikače pišu o pikslama zato što će nas u novu sezonu uvesti trener koji je obradovao navijače kao svi prethodni u 20 godina pa puta jedno deset.

Link to comment
Share on other sites

O čemu onda sad da diskutujemo ako treba da sačekamo kraj kvalifikacija da bismo sudili? 

 

Milojević ima starih zasluga, ali to neće trajati doveka i ako je krenuo nizbrdo, meni je bliže da verujem da ćemo za mesec-dva izgledati kao pre nedelju dana, nego pre 2 godine protiv Krasnodara. Jednostavno nemam više poverenja u njega kao pre, jer me nije ubedio u konstantan kvalitet iako je, nesumnjivo, doneo rezultate.

 

I Murinjo osvoji titulu u PL pa posle pola godine dobije otkaz, jer se ne živi od onoga pre 6 meseci, već je bitno šta je sadašnjost i budućnost, ako želimo napred. 

 

Trenutno smo šampioni uprkos lošoj igri, a nije ni da smo imali neku konkurenciju. Ko veruje da ćemo opet za mesec dana igrati fudbal, jer je tako bilo pre, neka veruje, ja sam ipak skeptik. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sad se ova budala i na našoj temi kači, milina prava. On može sprdati samo doktore koje je ubijedio da se može kretati među normalnim svijetom.

 

21 minutes ago, Dropkick Murphys said:

O čemu onda sad da diskutujemo ako treba da sačekamo kraj kvalifikacija da bismo sudili? 

 

Milojević ima starih zasluga, ali to neće trajati doveka i ako je krenuo nizbrdo, meni je bliže da verujem da ćemo za mesec-dva izgledati kao pre nedelju dana, nego pre 2 godine protiv Krasnodara. Jednostavno nemam više poverenja u njega kao pre, jer me nije ubedio u konstantan kvalitet iako je, nesumnjivo, doneo rezultate.

 

I Murinjo osvoji titulu u PL pa posle pola godine dobije otkaz, jer se ne živi od onoga pre 6 meseci, već je bitno šta je sadašnjost i budućnost, ako želimo napred. 

 

Trenutno smo šampioni uprkos lošoj igri, a nije ni da smo imali neku konkurenciju. Ko veruje da ćemo opet za mesec dana igrati fudbal, jer je tako bilo pre, neka veruje, ja sam ipak skeptik. 

O prelaznom roku, tu smo svoj na svom 🙂 Ne znam, nadam se da će odlaskom Stojkovića i Savića opet povratiti autoritet u svlačionici i napraviti kompaktnu ekipu. Lijepo za oko sigurno nećemo igrati ali onako kao protiv Krasnodara ili CSKA je neki maximum koji možemo izvući bar dok je Zvezda iz Srbije a Srbija ovakva kakva jeste. Radije bih onda njemu dao šansu još ovih par mjeseci nego dovodio nekog samo da Miloje ode. Titulu ćemo opet uzeti svakako i na godinu tako da ne gubimo nešto puno i da ga sačekamo još malo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...