Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

1 minute ago, tsva said:

Kek je svakako bolji trener samo sto je i on u Rijeci pobegao jer mu je predsednik sastavljao igracki kadar.

Vidi..i da je "pobegao" kao sto kazes ucinio je to posle koliko..5,6 godina tamo? Malo li je? Kod nas da ostane i pola i "mirna Backa". A nije njemu problem bilo neko sastavljanje ekipe,nego transfer-politika sa kojom se nije slagao.

Just now, Ikac said:

 

Smatram Keka vrlo dobrim trenerom. Uz to mislim da ga boli kurac da dolazi. Ima bolji posao u svojoj zemlji. Nikad nije dao nagoveštaj da bi to napustio. Ako to uradi onda ću analizirati. Ovo pominjanje i licitiranje po portalima neću da komentarišem.

Naravno.
Ja sam te pitao samo za misljenje..Keka sam uzeo kao primer. Mada smatram da selektorska fotelja u Sloveniji nije nepremostiva prepreka i za Zvezdinu klupu...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

Vidi..i da je "pobegao" kao sto kazes ucinio je to posle koliko..5,6 godina tamo? Malo li je? Kod nas da ostane i pola i "mirna Backa". A nije njemu problem bilo neko sastavljanje ekipe,nego transfer-politika sa kojom se nije slagao.

Naravno.
Ja sam te pitao samo za misljenje..Keka sam uzeo kao primer. Mada smatram da selektorska fotelja u Sloveniji nije nepremostiva prepreka i za Zvezdinu klupu...

 

Pa ako mu je problem bila transfer politika, sigurno bi mu još veći problem bilo sastavljanje ekipe.

 

Mislim da je Kek trener vredan Zvezdine klupe i u pravu si, ne verujem da je to selektorsko mesto nepremostiva prepreka, ali već nas je odbio, plus ima posao, plus nikada nije dao naznaku da želi našu klupu ili napušta slovenačku. Pritom, očekivanja su sada novi plasman u LŠ, ako dođe i ne uspe dobiće otkaz. Ako sačeka da neko drugi sjebe može da dođe kao spasilac i sprema ekipu za kvalifikacije 2020. godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Crni Bombarder said:

@Ikaczasto mislis da je jedan Matjaz Kek losiji trener od Milojevica? Jesi gledao kako je Rijeka izgledala pod njim? Kakve je rezultate pravio? Nemoj da me shvatis pogresno - ni ja ne teram Milojevica,ali iskren sam kada kazem da ne bih ni zalio da ode.

Ili smatras da trener poput Keka ne bi ni dosao kod nas? (da,znam i da je selektor Slovenije)
 

Kek je vrhunski trener, po mom nekom sudu bolji od Miloja..Mislim da nije nerealan toliko ali Milojevic ostaje koliko vidim.

Link to comment
Share on other sites

Vise nemam dilemu da je Milunovic najgori stoper jos od onog nesrecnog Edsona. Moze lagano da se napravi kompilacija od 10-15 minuta svih njegovih nesretnih intervencija.
 
Ivanic se nije ni oznojio danas. Bjezi od duela, krije se od lopte. Sramno bas. Jurili smo ga kao da je Sedorf u pitanju.
Jurimo ih tri prelazna roka jbt i posle još moraju da igraju kao i Čauš.
Najgore od svega je što bismo bili duplo bolji sa nekim timom Jirka i Jevtovic po krilima, Babić Gajić umesto Milunovica i Stojkovica i Ebisilio umesto Jovičića ili čak Jovancica pošto je u kanalu a i formacijski je bolje. Tog Vulica ne stigosmo ni da vidimo od "silne konkurencije". To je sve Miloje morao preseći tamo početkom marta. Nije imao snage i/ili znanja. Sve je pogrešno radio, vadio iz kanala ili forsirao pogrešne igrače.
Drago mi je da se ovako završilo, ko ne nauči na lakši način nauči na teži ali mora da se nauči... Ovako u Evropu ne možemo.
Za Milunovica se videlo odmah da je promašaj i nema tu čekanja, i adaptacije, i forsiranja. Da su bar Jirka, Ebi i Jevtovic imali kredita kao on i pojedinci. To je sve Miloju na dušu. Od stare slave se ne živi. I potpuna je istina da smo bolje igrali prošlu sezonu sa limitiranijim timom od ovog.
I još jednom da podvučem potpun promasaj sa prodajom dva igrača iz kostura tima - Degenek i Krsticic, umesto prodaje mediokriteta. I pokazao se još jedan trend kao promasaj a to je produžavanje ugovora. To se takođe radi sa kičmom tima a ne sa efemernim i zamenjivim pomoćnim osobljem.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo je samo pecat cele polusezone. Kako smo je igrali, tako smo je i zavrsili. Usrano.

 

Da li nam je ovo sastav za Evropu? Milunovic je jos na pripremama pokazao da je prespor (ako smo ga vec doveli na slepo tj. na staru slavu). I forsirao se par meseci bez osnova ili nekog dila. Bolje da je igrao nesrecni Babic, bar je mladji i ima neku perspektivu. Ili da je Erakovic dobio koji minut cisto da oseti atmosferu. Tako i za ove ostale sve, da ih ne nabrajam...

 

Znaci, imas milion bodova prednosti i nemas muda da gurnes jednog igraca u vatru? I da razumem nekako za klince ali da ne dobiju sansu ni pojacanja? Dakle, doveo si igrace, insistirao na Jirki, Jevtovicu, itd. i onda si ih bacio na tribine da bi uigravao Jovicica, Causisa, Simica? Ajde bre.

 

Imali smo vremena da skockamo i uigramo vec tim za Evropu, i uz mozda pojacanje/dva udjemo u kvalifikacije krajnje ozbiljno.

 

Ovako, nemamo igru, nemamo tim, ne znamo koliko mogu neki igraci koje smo doveli na polusezoni, neki se nisu pokazali, par bitnih smo prodali, kao i neke klince (Terzica, a verujem i Joveljica uskoro), igraju nam kombinacije i imamo jos par onih koji cekaju u redu, itd.

 

 

 

 

Edited by vepar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ево управо на Арени документарац о генерацији 78/79, објашњавају играчи ко је био  тадашњи тренер Бранко Станковић. Каже Благојевић како је морао да скаче на главу а не на ноге (у Италији ишли као гости на проглашење најбоег играча Европе) јер је то урадио прво неки Енглез а потом и сам Бата Стане, Благојевић каже скочио на стомак али морао сам, такав је био бата Стане није дао ни да помислимо да нешто не можемо.

Барем мало да не мислим о овој пичкици са клупе што нас задеси...

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

@mister-no 

 

Jirka odradi odlicne pripreme, vidi se da ima ozbiljan atletski potencijal, ali iz nekog razloga se ne pojavljuje u takmicarskim mecevima. Jevtovic je isto skrajnut. Ovo malo prilike sto je dobio pokazao je da zna fudbala. O Ebesiliu sam pisao dosta i na starom forumu. Ja sam njega otpisao nakon meca u Napulju. Kad je stavio Srnica u manevar ispred njega jasno je bilo koliko je sati.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Mozes onda uporediti sastav te Zvezde i sada, nije to realno uopste sto pricas, ali ok.

Можеш и ти упоредити садашњи састав (боље рећи ростер пошто је 3,14кица посклањао доста озбиљних фудбалера) са садашњим саставом Партизана којег је дерао ко је стигао ове године, али ок.

Али није ни то поента, причао сам о приступу. Зато је Звезда постала то што је постала, са разним тимовима и играчима.

Link to comment
Share on other sites

Ako su nas karali, očajni smo bili. Pošto Miloje (rekao bih nadimak s S, ali neću) neće nista da promeni, a vidimo svi šta treba da se menja, plašim se da sledi bolno otrežnjenje u Evropi.

 

Jebeno ne mogu Jovičić, Žulo i gardisti da igraju ozbiljan fudbal. Ne može Ivanić na krilo kad to nije. 

 

Gde su Jirka, Jevtović, Ebisilio, Vulić???

 

Ustao se Savo u život Miloju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsva said:

bas ces da se resis polufudbalera sa napuhanim ugovorima

 

Ja samo cekam da se desi sledeca stvar: Jovicica nastave da guraju i guraju u reprezentaciju, zajebu se neki pijani milioneri poput nas da hoce da ga kupe i onda bum. Gardisti Bakuli ne pada na pamet da ide u Arsenal Tulu za 350k po sezoni koje prima i ovde. 

 

Ali ovo pravljenje od ovih gardista kao da su vredniji od svih drugih igraca je sramo. Pogotovo je sramno sto to potencira klub. To nije nivo ni poluamaterskih klubova.

 

Al mi ovde trubimo o zalaganju igraca dok trener melanholicno prica da ga mrzi vise da radi s njima. Kako ikog to moze da motivise? Pedagog za 0.

 

I da, Ivanic je bio katastrofa danas, ali on ne moze u istu recenicu sa Milunovicem. Decko je dobar igrac koji igra totalno van svoje pozicije da bi gardista Bakula dizao cenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, red_white said:

Igrao ti je Ivanic u veznom redu cijelo drugo poluvrijeme i sta smo dobili? Besmisleno ti je dijeljenje ekipe na gardiste i ostale kada su svi podbacili. 

 

Nije besmisleno jer to doslovno radi klub. Pravi klanove u ekipi forsiranjem jednih istih igraca kroz medije. Od necega sto je trebala da bude interna zajebancija napravili su nesto univerzalno. To je koncept za razjebavanje atmosfere. 

 

Uostalom. Dobili smo. Prvih 20 minuta u drugom pol je jedino sto je danas solidno bilo. Kamo srece da ubuduce ne ulazimo u meceve sa igracem manje. Bakula je i u prethodna dva derbija izlazio na poluvremenu maltene, kao i danas. Ne znam kolko puta treba to da se desi sto sa Simicem, sto sa Bakulom, da bi Milojevic shvatio neke stvari i nesto naucio na sopstvenoj gresci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To koliki si navijac Zvezdr se pokazuje na terenu, tako je jednostavno ako znas posao kojim se bavis. Kad ne znas onda se dokazujes van terena. A nama se klub pretvorio u gomilu manekena i ljubimaca navijaca

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

 

 

 

Ali ovo pravljenje od ovih gardista kao da su vredniji od svih drugih igraca je sramo. Pogotovo je sramno sto to potencira klub. To nije nivo ni poluamaterskih klubova.

 

 

 

To je ono sto ja potenciram kad kazem da klub smrdi na malogradjanstinu i odlike skorojevica.

 

1. Gardisti - ultra dziberi

2. Rukovodioci na mitingu Duha koji lebdi.

3. Silovanje istorije i pokazivanje moci nad slabijima

4. Uzasni marketing tim od svih onih morona koji tamo rade, pa Vozdovac ima pojam tviter za nas npr.

 

Nismo jbn. klub iz predgradja degenerici nepismeni.

Edited by Milijaš #10
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, red_white said:

Ako je stvarno to problem neja prave remont ekipe... Nisam sa njima pa ne znam... 

Ono sto mi se cini je da je Milojevic uspeo da restartuje ekipu i da je vrati na nivo na kojem je bila kada je dosao. Opet imamo doata dobrih igraca a igramo daleko od nivoa koji mozemo. Ostaje da se vidi hoce li opet uspjeti da razdrma ekipu za mjese dva. Potrebna je neka nova energija da pokrene ponovo. 

 

Milojevic mora neke stvari da menja. Ako je spreman to da uradi, treba da ostane. Ako ce ponovo da radi ono sto je ove sezone radio, onda je za sve najbolje da ide.

 

Prvo sto treba da uradi je da se rastera ovie gardiste jer nemaju kvalitet, a guraju se u prvi plan zbog nekog kvazi-zvezdastva. 

 

Druga stvar koju treba da uradi je da se dogovori sam sa sobom hoce li da bude dobar trener. Ako hoce, onda ne moze da otpise Ebisilija koji je u top 3 igraca ovog tima. Ne moze da cuti na to sto u igrackom kadru ima 30 igraca, a istih 15 mu svaku igraju. Ne moze da se pravi lud po pitanju Causica i Simica.

 

Treca stvar je da ne moze da dozvoli da klub dovede nekog Vidica iz Zlatibora, niti nekog Sumailu osim ako to on ne odobri. Da ne moze da se pravi lud na takve stvari, jer nije u interesu Zvezde da se pare ispumpavaju iz kluba. Ako on sa autoritetom nekog ko nas je uveo u LE ili LS, ne moze da kaze- hocu Erakovica, necu Sumailu, ne treba mi, krs je igrac, onda jbg.

 

Kazem, ako ce sve da ostane ovako, onda je najbolje da se razilazimo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

@Markoss

 

Mislim da nemomo cemu da se nadamo, covek umesto da gleda ka zapadu, ka nekom Brizu, Salcburgu kao sledecem klubu on gleda ka Kini, Emiratima, sve je jasno.

 

Prosto prati ga luda sreca, on je za ove dve godine oterao svakog kog zna da igra fudbal, pa Kanga ne bi bio tu da je bilo po njegovom, ne bi se ni Krasnodar desio.

 

Za koji ce nam k. Jirka, Ebisilio, Kafu, Jevtovic, Kafu, Vulic ??? Za sta, kako je moguce da nama uvek bolji igraci cak nisu na klupi???

 

Nas su dobila 3 KLINCA I COVEK OD 41. GODINU!

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Markoss said:

 

Nije besmisleno jer to doslovno radi klub. Pravi klanove u ekipi forsiranjem jednih istih igraca kroz medije. Od necega sto je trebala da bude interna zajebancija napravili su nesto univerzalno. To je koncept za razjebavanje atmosfere. 

 

Uostalom. Dobili smo. Prvih 20 minuta u drugom pol je jedino sto je danas solidno bilo. Kamo srece da ubuduce ne ulazimo u meceve sa igracem manje. Bakula je i u prethodna dva derbija izlazio na poluvremenu maltene, kao i danas. Ne znam kolko puta treba to da se desi sto sa Simicem, sto sa Bakulom, da bi Milojevic shvatio neke stvari i nesto naucio na sopstvenoj gresci.

 

Nista danas nije bilo solidno, pa ni prvih 20 minuta drugog poluvremena. Od pocetka do kraja nije postajao nikakav smisao u igri. Igraci su uzasno stajali na terenu,  kao da su se prvi put skupili da odigraju mec.  Odavno nijesam vidio da jedna ekipa pogrijesi toliko puta u nekim elementarnim fudbalskim stvarima. Ona najprostija dodavanja su danas bila neizvodiva za vecinu igraca. Rodic je vise pasova razmijenio sa igracima Partizana, nego sa nasim. Treba obratiti paznju kako dodavaju loptu glavom. Bukvalno svi gledaju da je sto jace udare, niko nema pojma dje ce ta lopta da ide. Igrali smo lose svaki derbi ove sezone, ali ovo je bio jedan novi nivo jadnosti.

 

Sto se tice Ivanica, bio je los i na krilu, i u sredini, i na svakom mogucem mjestu na kojem se nasao.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...