Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, Barracuda said:

 

Uh, kako je ćale moj tada popizdeo a ja se rasplakao, sećam se kao juče da je bilo... Šteta, odigrali su odlične dve utakmice, da nije bilo tog skandaloznog penala odneli bi trofej. 

Mislim da je i Muslin kraj utakmice docekao sa suzama.Bez obzira na nepostojeci penal morali smo dati gol jer je u Beogradu bilo 1:1(Jurisic autogol).

Link to comment
Share on other sites

Očekivan sastav: Borjan, Stojković, Savić, Milunović, Rodić, Jovičić, Jovančić, Ben, Marin, Ivanić, Pavkov.
Klupa: Popoviić, Gobeljić, Čaušić, Vulić, Jevtović, Vukanović i Joveljić.

 

Znači umesto mojih želja Ebisilija, Jirke i Gajića na klupi će biti Vulić, Čaušić i Jevtović.

 

Ok mi je Jevtović, mada ne znam što nije ranije igrao, sad ima prednost u odnosu na Jirku iako je Slovak igrao LE i sigurno je fizički pripremljeniji.

Najnejasnije šta će Vulić I Čaušić, razumem jedan od njih, ali 2 igrača koji igraju istu poziciju nema smisla.

 

Elem, nadam se da nam neće nedostajati stranci. Protiv ovakvog protivnika ne bi ni smelo.

 

Hajde momci do te triplete 😁

Link to comment
Share on other sites

Stvarno pocinje da mi ide na k.*** ovo Milojevicevo proseravanje sa sastavima. Jebo te Causic i Jovicic.umesto da posle mnogo godina gledamo fudbal, mi forsiramo mediokritete,

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Milunovic je kilavija i dosta starija verzija Babica. Sjajno pojacanje posle Degeneka.

 

Jos jedan vec vidjen derbi koji cemo vervatno da okrenemo ali je sramota kako Miloje svaki mec protiv Partizana izlazi sa defanzivnom postavkom i jajarskom taktikom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...