Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Ne vidim smisao igranja EL bez viših rezultatskih ambicija. Dobri rezultati, pune tribine, puna kasa, puna navijačka srca.

 

U skladu sa time:

Dženkins

Guza Janković Jr

Kuzmić

koledž: Josh Perkins, Marcquise Reed, Justin Robinson

EL: Pullen, Ryce, Zizis ili igrač u rangu Raglanda

Wet dream: Teo 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, mister-no said:
1 hour ago, Duh koji lebdi said:
1. X, X, Cox Jr - trinaesto prase
2. X (Djenka), Beron
3. Davidovac, Dobric, Stratos
4. Faje, Simanic, X (Jankovic)
5. Odzo, X (Kuzmic)

Uz dužno poštovanje svim navedenim u zagradama, pretanko je to za neke ambicije (top 8) u EL. Nadam se da će Tomić opet da iznenadi sa nekom iskopinom. Filipa se mora ratosiljati. Ne može da napadne a kamoli da čuva Renfroa ili Jaramaza a taman posla nekog Dzejmsa, Slukasa, Kalatesa, Jovića, Vonamejkera da ne pričamo o Larkinu, Vasi, Cacu, De Kolou,..

 

Slazem se se tobom, ali mislim da ce cilj u EL ipak pre svega biti da se ne obrukamo i raspadnemo, odnosno da kroz EL rastemo kao ekipa i potvrdimo dominaciju na Jadranu iduce godine. Treneru ce to ipak biti prva samostalna sezona u EL, neki igraci tek treba u njoj da se dokazu, a i bez toga bi mi tesko do TOP 8. Meni je najvaznije da se ne rasipamo kao Buducnost prosle godine, da izgradimo cvrsto jezgro tima, da odigramo sezonu bez oscilacija...

Sto se Covica tice, mislim da samo poziv Reala ili CSKA moze da ga istera iz naseg tima. To nam je sto nam je. Ako je vec tako, neka bude trinaesto prase.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Neopazeno je sinoc proslo da je @Markoss napisao da je Kuzma zavrsen. Je li to stvarno gotovo?

Ceka se kraj playoffa izmedju Reala i Barse valjda, mada i za Billija se znalo odavno ali eto tajming kao "dupe na noshu" je bilo da se sinoc i zvanicno objavi.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Šarac said:

neka od imena koje povezuju sa nasim klubom za ovo leto:

 

- Marcus Denmon (PAO),

- Langford (PAO),

- Agravanis (Oly)

- Mathias Lessort (Unikaha),

- Vince Hunter (AEK),

 

 

To izbacuje izvesni tviter nalog.

 

Hanter je jedan od losijih visokih igraca koje sam gledao u EL.

 

Lesor, how yes no.

 

Ostalo neozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Šarac said:

neka od imena koje povezuju sa nasim klubom za ovo leto:

 

- Marcus Denmon (PAO),

- Langford (PAO),

- Agravanis (Oly)

- Mathias Lessort (Unikaha),

- Vince Hunter (AEK),

 

 

Denmon-verovatno ce u Pao ako Pitino ostane, inace tanak sa kreacijom

Langford-ne vidim smisao njegovog dovodjenja, ako je Billy ostao, a i nije bas u cvatu mladosti, da igra za nas minimum+bonusi 25+minuta

-Agravanis-poluinvalid, koji je bio ljuti prosek i kad je bio najzdraviji

-Lesort-da li bi Zvezdasi podneli jos jednu sezonu njegovih brain fartova, a i mislim da ce u Asvel

-Vince Hunter-po IQ i predispozicijama na nivou Lessorta, ali nesto namazaniji. Mozda bi od njega bilo nesto

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, losmi17 said:

To izbacuje izvesni tviter nalog.

 

Hanter je jedan od losijih visokih igraca koje sam gledao u EL.

 

Lesor, how yes no.

 

Ostalo neozbiljno.

pa po nazivu tog twitter naloga se i vidi da samo lupetaju bez ikakvih osnova, idealno za pecanje po forumima  a posle to skidaju ovi burek portali sa naslovima bombetine na Kalemegdanu itd.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Thomas ce u Zalgiris verovatno.

 

ako je tako sarunas je ugrabio odlicnog igraca. i lendejl mu je odlican izbor. 

ja sam siguran da cemo mi i ako mo ostane dovesti startnu cetvorku. a ako cemo da ustedimo ni onaj reath nije za baciti. zanimljiv igrac. 211, cetvorka... jel pratio neko malo bolje? 

 

vepar ce biti u timu i to je to. pomirite se sa tim. pa gde da propusti da bude deo zvezde u el, nema sanse. 

a igrace samo u teskoj nuzdi, nadam se. mada ko da vidim da ce da ga prokenja u pioniru protiv nekog f4 tima 😁 iskreno ne mogu docekati taj spektakl, midjet u el.

zamislite da nam prvi plej bude teo a rezerva vepar. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dzistrou said:

Ne vidim smisao igranja EL bez viših rezultatskih ambicija. Dobri rezultati, pune tribine, puna kasa, puna navijačka srca.

 

U skladu sa time:

Dženkins

Guza Janković Jr

Kuzmić

koledž: Josh Perkins, Marcquise Reed, Justin Robinson

EL: Pullen, Ryce, Zizis ili igrač u rangu Raglanda

Wet dream: Teo 

 

sad ili jbg... 

nesluceni su potencijali eventualnog dolaska tea. rasprodali bi sezonskih kolko hoces u roku od odmah. da smo pravi klub samo na njegovo ime bi preko dresova i svega sa njegovim likom isplatili ugovor i + jos zaradili. apsolutna atomska.

ako mu selektor nudi 2.5 milke za dve sezone, mozemo i mi bar 500k + bonusi po sezoni. sad je savrsen trenutak, ako potpisuje za nekoga i ako hoce da igra kosarku u el izbor je jasan.

ako sad ne dodje i potpise za neku drugu ekipu nece nikad ni doci. a ne deluje da je zainteresovan.

u kakvim su odnosima on i gazda? 

 

18 minutes ago, pepe sancez said:

Kako Sarac muti vodu, hahahaha

 

ali lesor 😃 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Да поновим и ја мисао са другог топинга од малочас:

 

Сива - Марковић (Јовић) - само зато што је Стеф више инџри проун - Чокс Јр. или Тео - нека богатија верзија Адмирала - Чокс Јр.

Били Д Кид - Ђенка - Лаза

Добрић - ДеДа - Перпер

Фаје - Бориша - ако може неки бољи од обојице (типа Кени Гебријел, или мало бољи)

Кузма - Оџо - Неки покретљиви Хајнсолики црнац

 

Три до четири појачања која су прави погоци би легла као дупе на ношу и избацила нас међу претенденте на топ 8.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

sad ili jbg... 

nesluceni su potencijali eventualnog dolaska tea. rasprodali bi sezonskih kolko hoces u roku od odmah. da smo pravi klub samo na njegovo ime bi preko dresova i svega sa njegovim likom isplatili ugovor i + jos zaradili. apsolutna atomska.

ako mu selektor nudi 2.5 milke za dve sezone, mozemo i mi bar 500k + bonusi po sezoni. sad je savrsen trenutak, ako potpisuje za nekoga i ako hoce da igra kosarku u el izbor je jasan.

ako sad ne dodje i potpise za neku drugu ekipu nece nikad ni doci. a ne deluje da je zainteresovan.

u kakvim su odnosima on i gazda? 

 

 

ali lesor 😃 

Ako koza laze , promaseni zicer nikada!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Šarac said:

neka od imena koje povezuju sa nasim klubom za ovo leto:

 

- Marcus Denmon (PAO),

- Langford (PAO),

- Agravanis (Oly)

- Mathias Lessort (Unikaha),

- Vince Hunter (AEK),

 

 

 

Tegi bi nam odradio dobronamerniji skauting :classic_biggrin:

 

ono sto me na neki cudan nacin plasi u vezi ove liste je to sto ovo upravo i jesu jedini igraci koje bi mogli da pokupimo sa nasim budzetom a da imaju EL iskustvo + svi iz Grcke lige osim Lesora

 

problem je sto su ovo mahom uzasni EL leftoveri a ne potencijalni game-changeri, Denmon je klasicna black hole nistarija, Langford je legenda ali ima 150 godina, Hunter nam je bas potreban, 4/5 anti-talentovana taraba odlicno bi legao na Odza, Kuzmu, Fayea koga cemo kao da produzimo, tu je i Lessort, cisto da ne ostane neki visoki bez skilla a da nam nije u tefteru

Link to comment
Share on other sites

4-5 Kuz(ako dodje) Odzo Faje Borisa, peti visoki bi nam trebao neko sa ozbiljnim sutem za 3, da mozemo sa njim na 5 kad zatreba, nesto kao Danilo Nikolic.
On je verovatno pod ugovorom u Futuri...

Faje-a bih obavezno zadrzao, takav hustle igrac ce jos vise doci do izrazaja kad se zaigra EL, zasluzio je da igra EL sa nama.

Link to comment
Share on other sites

Da mi potpisemo ovo sto nam je pod rukom i pleja sa velikim P. 

 

Znaci, Zemo i Stratos ako je vec ocijenjeno da treba i P kao Jovic 😄

 

A za ostale neka se ispune i drugima neke zelje.

 

Edit. A kad smo vec srusili cijenu Reglandu moze Jovic, Regland i Covke 😛

Edited by pepe sancez
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...